0 lira tüketerek daha çok giysi!

09.07.2021
14
0 lira tüketerek daha çok giysi!
..

.jpg

Gardırobunuz bir mağaza kadar zengin olsa da içindeki hiçbir şeyin sizi yetmediğini öğreniyoruz. Madem elimizdekilerle kanaat etmeyi asla bilemeyeceğiz, neden para tüketelim?

Şu an gardırobunuzda olanları daha değişik biçimlerde kullanarak nar gibi artan görünmez raflara sahip olabilirsiniz!

Misal verelim:

22457.jpg

Yaptığımız onca haberden sonra bir blazer aldını,z değil mi? Ya da en azından bir jean ceketiniz vardır. İpek ya da saten kombinezonunuzun üzerine bunlardan birini giyin ve gecelere akın! Şık bir dantel ve nitelikli dikişlerle podyumdan çıkmışsınız gibi görüneceksiniz.

24676.jpg

Sezon trendi bir maksi eteği azıcık daha yukarıya doğru sürüklemeye ne dersiniz? İşte straplez bie kıyafetiniz oldu! Üzerine ince bir hırka giyerek bütün bu havalara uygun şık bir kombinasyon yaratabilirsiniz.

24677.jpg

Astar nasıl giyilir? Hayır eteğin içine değil, bizzat etek olarak giyilir!

Hepimizin çok şık bir astarı vardır. Şayet iç göstermeyecek kadar inceyse içine bir astar daha giyebilirsiniz. Özellikle uçuşan kumaştan bir astar harika bir etek olur. Lastik kısmında makûs dikiş görüntileri varsa kemerle kapatın.

24678.jpg

Çok hoşlandığınız, fakat uzun vakittir kısa geldiği için giyemediğiniz kıyafeti bir bluza dönüştürün. İster başka bir etekle, ister jean pantolonla giyin.

24679.jpg

Bikini üstünüzü seksi bir sütyene döndürmeye ne dersiniz? Geniş yakalı ya da düşük omuzlu bir bluzun içine bikini üstü giyebilirsiniz. Hatta tezat renklerde bir kombinasyon yaratarak deli bir stil yakalayabilirsiniz.

24680.jpg

Pijamalar bahar trendlerinin en çok öne çıkanlarından oldu. Hem de caddelerde! Madem bir pijama podyumda dahi giyilebiliyor, neden para tüketelim? Canlı renklerde gömlek kesimli pijamanızı rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.

24681.jpg
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.