1 Şubat burç yorumlarınız!

13.06.2021
24
1 Şubat burç yorumlarınız!

Bugün 1 Şubat Satürn günündeyiz…Ay sabah  05:45’de  Balık  burcuna geçiş yapacak ve  Merkür  ile kavuşacak.

Duygusal ve duyarlı enerjiler yoğunlaşırken, zekâsal faaliyetlerde daha çok bilinçaltımızın ve sezgilerimizin tesirinde kalabiliriz. Bugün olaylara nesnel  bakmamız güç olabilir.

Öğle saatlerinde Ay Neptün kavuşumu duygusal enerjileri daha da yoğunlaştırabilir. Bugün etrafımızdaki şahıslara karşı daha duyarlı davranabilir, empati yapabiliriz.

Ailemiz ve etrafımızdaki lüzumu olan bireylerle ilgilenmek, destek faaliyetlerinde bulunmak, ruhsal çalışmalar yapmak için uygun bir gündeyiz. Sanatsal çalışmalarda da yaratıcılığımızı daha faydalı kullanabiliriz.

Jüpiter Plüton karşıt tesiri devam ediyor. Kariyerimiz ve ailevi mesullüklerimiz arasında çelişkiler yaşayabiliriz. Ancak bugün iç sesimize kulak verdiğimiz takdirde sezgilerimiz bize doğru yolu gösterebilir.

Bugün 21 Aralık’tan bu yana  Oğlak burcunda retro harekette olan Venüs ileri harekete dönecek. Sevgi, aşk, sanat, estetik, ilişkiler ve ortaklıklar mevzusunda enerjiler önümüzdeki günlerde daha rahat hale gelecek.

Venüs 6 Mart’a kadar Oğlak burcunda ilerleyecek. Sevgi, aşk ve ilişkilerde isteklerden ziyade ciddi, uzun vadeli, ananesel ve manalı yaklaşımlar mevzubahisi olabilir.

İş ortaklıkları ve parasal mevzular için Venüs Oğlak burcunda daha faydalı olabilir. Bu zaman içerisinde Oğlak burçları ile beraber, Yengeç, Boğa ve Başak burçları Venüs’şöhret pozitif dayanağını daha fazla hissedebililer.

Günlük değerlendirmeleri burcunuz ile beraber yükselen burcunuza göre de takip ediniz.

Yükselen burcunuzu öğrenmiyorsanız hemen öğrenebilirsiniz…BİLİNÇ MEKTEBİ

KOÇ 21 Mart – 20 Nisan

Düşünceleriniz arasında kısa bir gezi yapacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Zekânızı tertip edip ileriki günlerde yapmak istediklerinizi bir tasarıya oturtabilirsiniz. İş hayatınızdaki görevleriniz ve ailenize ait mesullükler arasında gereken balansı bulmak daha kolay olabilir.  

BOĞA 21 Nisan – 21 Mayıs

Hayatınızın sosyal alanlarının ön tasarıya çıkacağı bir gündesiniz. Kişiliğinizin sosyal güzergahı kuvvetlenecek ve sizi devamlı konuttan uzakta olmaya zorlayacaktır. Dost gruplarınızla beraber ortak destek çalışmaları içinde bulunabilirsiniz.

İKİZLER 22 Mayıs – 21 Haziran

Aile büyüklerinin isteklerini yerine getirmek için kendinize ayırdığınız zamandan yeniden fedakarlık edebilirsiniz. Bazı aile azalarını karşınıza alıp konuşmanız veya bir problemleriyle ilgilenmeniz gerekiyor olabilir. Bazı parasal mükelleflikler ile alakalı kararlar alabilirsiniz.

YENGEÇ 22 Haziran-22 Temmuz

Bugün bazı eksantrik kavramlardan haberdar olabilir ve insanlardan bunlarla alakalı bilgiler almaya çalışabilirsiniz. Hukuksal işlerinizle alakalı irtibat trafiği çoğalabilir. Bildikleriniz, bakış açınızı değiştirerek, önümüzdeki uzun bir yarıyıl süresince sizi etkileyebilirler.

ASLAN 23 Temmuz – 23 Ağustos

Sosyal etrafınızdaki insanlar ve aile büyükleriniz, konsantrasyonunuzu vermiş olduğunuz konut hayatı ve konut bütçesi ile alakalı her mevzuda size destek olabilirler. Doğru hareketlerde bulunmanızı sağlayacak teklifler gelecektir.

BAŞAK 24 Ağustos – 22 Eylül

Rastgele bir yaşam alanında ortaklık kurduğunuz veya işbirliği yaptığınız bireylerle ilişkilerinizde bazı büyümelerle karşılaşabilirsiniz. Çocuklarınız veya bir seyahat tasarıyı ile alakalı karar vermeniz gerekebilir.Olaylara yalnızca sakin kalarak müdahale edebileceğinizi unutmayın.

TERAZİ 23 Eylül – 23 Ekim

Sıhhatle alakalı uygulamalara yönelebileceğiniz bir gündesiniz. Minik bir diş bakımı yaptırmak veya hekimle görüşerek yeni bir perhiz programına başlamak günün ana mevzuları olabilir.

AKREP 24 Ekim – 22 Kasım

Aşk hayatınızla alakalı hoş büyümelerin gündeme gelebileceği bir gündesiniz. Hoşlandığınız şahsın size son derece özel sürprizleri olabilir. Romantik bir akşam geçirebilirsiniz.

YAY 23 Kasım-21Aralık

Aile içi ilişkilerinin yoğunlaşacağı bir yarıyıla girdiniz. Aile ziyaretleri ve uzaktaki akrabalarla uzun telefon görüşmeleri ana mevzular olabilirler. Akrabaların birbirlerine daha çok yanaşmaları mümkündür.

OĞLAK 21 Aralık – 20 Ocak

Duygularınızda bazı dalgalanmalar olabilir. Siz zati duygularla nasıl baş edileceğini bilen burçlardan birisiniz. Tavırlarınızda balanslı olmalı, duyguları hayatınıza fazla yansıtmamalısınız.

KOVA 21 Ocak – 18 Şubat

Parasal mevzuların günün ana temalarının esasını teşkil edeceği bir gündesiniz. Konutunuz için yapılması gereken bir veya birkaç giderle alakalı büyümeler veya konut bütçesinin yine tertip edilmesi günün mevzuları olabilir.

BALIK 19 Şubat – 20 Mart

Burcunuzda ilerleyen Ay, enerjinizi yükseltirken, cemiyet içerisinde dikkat toplamanızı da kolaylaştırıyor. Duygusal hassasiyet  ve yaratıcılığınız çoğalacağı için sanatsal çalışmalar yapabilirsiniz.

Sevgilerimle

Astrolog Demet BALTACI

BİLİNÇ MEKTEBİ

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.