10 dakikalık egzersizle incelin!

06.05.2021
21
10 dakikalık egzersizle incelin!

.jpg

Yağ yakan bir egzersiz için saatler tüketmeniz gerekmiyor, sadece doğru hareketleri öğrenmeniz yeterli. Bunun için biz de tüm zorunlu hareketlerle 10 dakikalık bir egzersiz programı hazırladık.

31765.jpg

Makas

Bacaklarınız birleşik, kollarınız yanda olacak biçimde ayakta durun. Zıplayın ve sol bacağınızı öne sağ bacağınızı arkaya, sağ kolunuzu yukarıya, sol kolunuzu arkaya uzatın. Usulca daha önceki pozisyonunuza gelin ve ve kol ve bacak değiştirerek hareketi yineleyin. Bu hareketten 20 tekerrür yapın.

31766.jpg

Şınav

Klasik şınav pozisyonu alın. Sol kolunuzu alta vererek, bedeninizi kaldırın. Aynı hareketi sağ kolunuzla yineleyin, son olarak iki elinizle klasik şınav çekin. Hareketi 5 kere yineleyin.

31767.jpg

Çömelme

Ayaklarınız bitişiki elleriniz başınızın üstüne birleşik dik durun. Zıplayın ve çömelin, çömeldiğiniz sırada ellerinizi de alt indirin. Hareketi 20 kere yineleyin.

31768.jpg

Yan şınav

Kollarınız düz biçimde şınav pozisyonu alın. Bacaklarınızı sol dirseğinize doğru dizlerinize çekin, aynı hareketi sağ dirseğinize doğru yapın. Hareketi 10 kere yineleyin.

31769.jpg

Kayık

Dizleriniz göğsünüze doğru çekilmiş, ayaklarınız havada bir biçimde yere oturun. Ellerinizi yumruk yapın ve kollarınızı dirsekten bükülü biçimde iki yanınızda tutun. Sağ bacağınızı ve sağ kolunuzu ileri itin, aynı hareketi solbacak ve kolla yineleyin. Hareketi 20 kere yineleyin.

31770.jpg
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.