11 Ocak burç yorumlarınız!

14.09.2021
11
11 Ocak burç yorumlarınız!

Satürn Günü…Boğa burcunda ilerleyen Ay 13:00’de Merkür ile üçgen açı yapacak ve ardından boşluğa girecek. Kısa bir süre sonra 14:27’de Ay İkizler burcuna geçiş yapacak. Öğleden sonraki saatlerde bağlantı ve hareket artabilir.

Bugün Oğlak burcundaki Venüs ve Güneş birleşiyor. Bu kavuşum yumuşak ve sosyal enerjiler verdiği gibi, karşımıza parasal manevi fırsatlar da çıkarabilir. Özellikle toprak grubu Boğa, Başak, Oğlak burçları için kaderli bir gündeyiz. Daha evvelden yapılan bazı yatırımlardan ve iş teşebbüslerinden faydalı neticeler alınabilir. Aile büyükleri ve otorite kavramları ile olan ilişkilerimizde hoş büyümeler yaşayabiliriz. Geçmişe dayanan bazı özel meseleler varsa bunları çözüme kavuşturmak için enerjiler uygun  görünüyor.

Bugün bağlantı seyyareyi Merkür Oğlak burcunda ayrılıp Kova burcuna geçiş yapacak. Merkür 6 -28 Şubat aralığında retro yapacağı için azıcık uzun bir süre 18 Mart’a kadar Kova burcunda kalacak. 

Akılsal olarak daha orijinal, ilerici, bağımsız fikirler çoğalırken bilim, teknoloji, bilişim, internet mevzularında bağlantı ve hareket yoğunlaşabilir.

Günlük yorumları öz burç ve yükselen burcunuza göre takip ediniz..
 

KOÇ 21 Mart – 20 Nisan

Parasal kaynaklarınız zenginleşmeye başlayabilecekse de, artan kazancınızın ekstra olasılığı da vardır. Tüketmelerinizi hemen artırmak yerine, evvel azıcık birikim yapın.

BOĞA 21 Nisan – 21 Mayıs

Şayet bir müddettir etrafınızda değişip duran koşullara geçim sağlamaya çalışıyorduysanız, artık rahatlamaya başlayabilirsiniz. Her ne olmuş olursa olsun, olayların hakimiyetini elinize geçirebilirsiniz.

İKİZLER 22 Mayıs – 21 Haziran

Bugün, kendi kendinize tenkit etebilir, içinizde bazı radikal farklılıklar yapmaya çalışabilirsiniz. Bu, daha da büyümeniz ve ilerlemeniz doğrultusundan faydalı olacaktır. Önünüzü kalemtıraş metamorfozlara ehemmiyet verin.

YENGEÇ 22 Haziran-22 Temmuz

Sosyal hayatınızın banalden daha farklı şekilde hareketleneceği bir gün geçirmeniz olasıdır. Uzun zamandır görüşemediğiniz, belki de geçmişte kalmış gibi görünen şahıslarla bir araya gelebilir, ilişkilerinizi tazeleyebilirsiniz.

ASLAN 23 Temmuz – 23 Ağustos

Etrafa karşı sahip olduğunuz mesullüklerin ön tasarıda olacağı bir gündesiniz. Bunları beklediğinizden daha çok zaman alabilirler. Şikayetçi olmayın ve gerekirse boş müddetinizden kısmaktan kaçınmayın.

BAŞAK 24 Ağustos – 22 Eylül

Seyahat etme isteğinizin artmaya başlayabileceği bir yarıyılın ilk günlerindesiniz. Bütçenizi, bu seyahatlere çıkmanıza izin verecek biçimde baştan tertip edebilirsiniz. Yalnızca kısa değil, uzun seyahatleri de tasarlıyor olabilirsiniz.

TERAZİ 23 Eylül – 23 Ekim

Parasal gidişatınızı iyileştirecek, beklenmedik büyümelerle karşılaşacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Tüketmeleriniz eksilecektir. Cebinizde kalan parayı, uzun zamandır istediğiniz bir seyahate çıkarak değerlendirebilirsiniz.

AKREP 24 Ekim – 22 Kasım

Dostlarınızla beraber kovaladığınız sosyal amaçlarla alakalı mevzularda ehemmiyetli büyümeler yaşayabilirsiniz. Alakalı şahıslarla birbirinize verdiğiniz karşılıklı destek, meyvelerini kısa zamanda verecektir.

YAY 23 Kasım-21Aralık

Bugün, konforunuz sizin için ehemmiyetli olabilir. Konutta bir tamirata veya tadilat başlayabilir. Taşınacak bir konut arayabilir veya dekorasyonu yenilemek için tasarımlar üzerinde de düşünebilirsiniz.

OĞLAK 21 Aralık – 20 Ocak

Parasal kazançlar mevzusunda pozitif büyümeler olabilir. Kazancınızda doğrudan çoğalışlar olabileceği gibi, ek bir kaynak bulmanız da olasıdır. Elinizdeki para çoğalacaksa da, onu tüketmek mevzusunda fazla seri etmeyin.

KOVA 21 Ocak – 18 Şubat

Bugün, aile içi ilişkilerde ve konut hayatıyla ilgili değişik mevzularda bariz bir gevşeme yarıyılının başlangıcı olabilir. Çatışmaların ve evham verici koşulların ortadan kalkması, kendinizi çok daha ferah sezmenizi sağlayabilir.

BALIK 19 Şubat – 20 Mart

Yakın etrafınızla kurduğunuz ilişkiler derinlik kazanabilir. İnsanlar, sizden bir şey saklamamaya karar verebilir ve başkaları gibi davranmak yerine asıl kişiliklerini ortaya koyabilirler. Bu, daha da fazla yakınlaşmanızı sağlayabilir.

Sevgilerimle

Astrolog Demet BALTACI
 

YAZAR BİLGİSİ