12 Eylül günlük burç yorumlarınız!

22.06.2021
17
12 Eylül günlük burç yorumlarınız!

Bugün 12 Eylül Cuma…Venüs günündeyiz…

Güne boşlukta başlayan Ay 04:18’de Boğa burcuna geçecek. Ay Boğa burcunda ilerlerken ağır ve dingin enerjiler vereceğinden karar ve güven arayışımız da artabilir.

Boğa burcundaki Ay öğle saatlerinde Balık burcundaki Neptün ve Başak burcundaki Venüs ile pozitif görünüm yapacak. Estetik ve sanatsal kıymetler öne çıkarken, marifetlerimizi faydalı bir biçimde kullanabiliriz. İş ve para ile alakalı mevzularda güvenli ve tutarlı adımlar atmamız olası olabilir.

Akşam ve gece saatlerinde Ay, Aslan burcundaki Jüpiter ile kare açı yapacak. Duygusal ve fiziksel lüzumlarımızı hakimiyet etmekte zorlanabiliriz. Şahsi zevkler, yeme ve içme ile alakalı fazlalıklar mevzubahisi olabilir. Fazla iyimser ve cömert davranışlarla gerektiğinden fazla tüketme yapabiliriz. Balansımızı korumaya çalışmalıyız.

Yükselen burcunuzu öğrenmiyorsanız hemen NÖBETÇİ ASTROLOĞA sorup bilebilirsiniz

KOÇ 21 Mart – 20 Nisan

Sosyal hayatınızdaki hoşluklar nedeniyle aşırısıyla iyimser olabilirsiniz. Parasal mevzularla alakalı bazı çalışmalar yapmak zorunda kalırsanız, reelci bakış açısını kaybetmeyin. Lüzum sahipleri ve cadde hayvanları için parasal desteklerde bulunabilirsiniz.

BOĞA 21 Nisan – 21 Mayıs

Konut hayatınızdaki bazı büyümeler veya ailevi mesullükleriniz dolayısıyla yeni misyonlar üstlenebilirsiniz. Bu misyonlara isteklilik ile yanaşın. Böylece altlarından kolayca kalkabilirsiniz.

İKİZLER 22 Mayıs – 21 Haziran

İçinizde olanları dış dünyaya yansıtmak mevzusunda tıkanıklık yaşayabileceğiniz bir gün geçireceksiniz. Bu sebeple hislerinizi bugünlük kendinize saklayın. Onları paylaşmak için başka bir günü seçim edin.

YENGEÇ 22 Haziran-22 Temmuz

Muhtelif sosyal faaliyetlere katılabileceğiniz bir gün geçireceksiniz. Ancak, dış etmenlerden etkilenmeye sarih olduğunuzdan, gergin etraflardan sakınmanız gerekecektir. Geçimli insanlarla zaman geçirin.

ASLAN 23 Temmuz – 23 Ağustos

Bugünkü eylemleriniz ile insanların zekasındaki imajınızı daha da geliştirme ünsünüz var. Cömert güzergahınız ön tasarıya alın ve etrafınızdaki bireyler için çabalayın. Kimlerin sizi sponsor olarak gerçekten hak ettiğine de özen gösterin.

BAŞAK 24 Ağustos – 22 Eylül

Eğitim vaziyetinizi daha da geliştirmek için bazı eğitim programlarını araştırabilirsiniz. Önümüzdeki yarıyıllarda kayıt için bir müracaat yapmanız mümkündür.

TERAZİ 23 Eylül – 23 Ekim

Bugün bir dostunuzdan size borçlu olduğu tutarı isteyebilirsiniz. Küçük tefek kader oyunlarından, minik çekilişlerden de mükâfatlar kazanmanız günün ana mevzularından olabilirler.

AKREP 24 Ekim – 22 Kasım

Boş zamanlarınızın tümünü beğendiğiniz insana ayırabileceğiniz bir gündesiniz. Kendisiyle paylaşımlarınız yoğunlaşacaktır. Beraber yapacağınız faaliyetlerden daha çok zevk alacaksınız; kendi köşenize çekilmeyin.

YAY 23 Kasım-21Aralık

Bir sohbet esnasında bir sağlık meselenizi dile getirebilir ve etrafınızdan bir bireyin teklifi ile bir uzmandan buluşma alabilirsiniz. Sağlık uygulamaları ileriki günlerin mevzuları olabilir.

OĞLAK 21 Aralık – 20 Ocak

Aşk hayatınızın son derece pozitif tesirlerle yıkanacağı bir gündesiniz. Beğendiğiniz bireyle geçirdiğiniz zaman ve beraber yaptıklarınız çok daha tatmin edici olacaktır. Boş süreleriniz için bu bireye müteveccih tasarılar yapın.

KOVA 21 Ocak – 18 Şubat

Ailenize karşı sahip olduğunuz vazife ve mesullükler, aralıksız olarak zekânızı meşgul edebilirler. Artık ailevi misyonlarınıza klasikten daha fazla ağırlık vermeniz gerekebilir.

BALIK 19 Şubat – 20 Mart

Gününüzün son derece hareketli geçme ihtimali vardır. Etrafınızla olan ilişkilerinizde ve her türlü bağlantınızda çoğalış olabilir. Bu vaziyet, sosyal güzergahınızı tatmin ederek size büyük neşe verebilir.

Astrolog Demet BALTACI

BİLİNÇ MEKTEBİ

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.