12 Temmuz 2016 günlük burç yorumları!

12.09.2021
15
12 Temmuz 2016 günlük burç yorumları!
Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları bugün neler yaşayacak? Astrolog Sibel Verim Kargın yorumluyor.
Balıklar ve Yükselen Balıklar ; Yapılması gereken işlerinizi hallederken daha kolay zevkle halledeceğiniz bir yarıyıla giriyorsunuz.Bugün parasal mevzularla alakalı sevgiliniz veya çocuğunuzla gerilmeyin.

37991_12.jpg
Koçlar ve Yükselen Koçlar ; Sevgi, aşk , para neşe gezegeni sizin çocuklar, sevgiliniz veya hobilerinizle alakalı mevzularda alakalı alanda siz en iyisi bu belirttiğim neşeli yarıyılı değerlendirin. Ama bugün partnerinizle konutta halledilecek mevzularla alakalı gerilmeyin.

37991_1.jpg
Boğalar ve Yükselen Boğalar ; Konutunuz yuvanız çok daha fazla sevgi dolacak belki de konutunuzu hoşlaştırma teşebbüsleri içerisinde olacağınız bir yarıyıla giriyorsunuz . Bugün günlük halledilecek işlerle uğraşırken kapalı mekan işlerinizi hallederken akraba veya kardeşinizle gerilmeyin.

37991_2.jpg
İkizler ve Yükselen İkizler ; Sevgi dolu irtibatınızın çoğalacağı, kardeşlerinizin akrabalarınızın sizi çok destekleyeceği güzel bir yarıyıla giriyorsunuz. Bugün çocuğunuzla veya sevgilinizle alakalı mevzularda parasal nedenlerle gerilmeyin yapıcı olmaya çalışın.

37991_3.jpg
Yengeç ve Yükselen Yengeçler; Şahsi hasılatlarınız ile alakalı alana yeniden parayı anlatan bir gezegen geliyor, hoş para kazanabilir veya tüketebilirsiniz , güzel bir zaman dilimi. Ama değişik taraftan bugün aile,yuva ile alakalı mevzularda işinizden dolayı gerilip ortalığı bulandırmayın yapıcı tepkiler vermeye çalışın.

37991_4.jpg
Aslanlar ve Yükselen Aslanlar ; Hoşluk, aşk para yaşamınızda çok daha fazla görünür olacağı bir yarıyıla giriyorsunuz. Bugün yalnızca kardeş veya akrabalarla bir hastalık,sağlık kurumu mevzusu ile alakalı gerilmeyin.Yapıcı olmaya çalışın.

37991_5.jpg
Başaklar ve Yükselen Başaklar ; Bir müddet yalnız kalmak istediğiniz ve bundan da memnun olacağınız bir yarıyıla giriyorsunuz. Bugün parasal mevzularla alakalı büyümeler mevzusunda gerilmeyin ve yapıcı olmaya çalışın.

37991_6.jpg
Teraziler ve Yükselen Teraziler ; Sosyal etrafınızın arkadaşlarla birlikteliklerinizin çoğaldığı bir yarıyıla giriyorsunuz hoş güzel bir yarıyıl. Bugün kariyerinizde ,iş etrafınızdaki ikili ilişkileriniz mevzusunda gerilemeye özen gösterin .

37991_7.jpg
Akrepler ve Yükselen Akrepler ; Kariyerinizin, cemiyet önündeki imajınızın hoşlaşacağı bir yarıyıla giriyorsunuz, çok daha ön tasarıda olmak isteyeceksiniz işinizde. Değişik taraftan bugün yalnız kalıp vizyonunuzu gösden geçirirken yapılması gerekenler sizi germesin uysallıkla halledin.

37991_8.jpg
Yaylar ve Yükselen Yaylar ; Uzak seyahatler yapacağınız, kendinizi sosyal medyada daha fazla duyuracağınız veya eğitim alacağınız hoş güzel bir yarıyıla giriyorsunuz. Bugün dost sosyal etrafınızla çocuğunuz, kendinizi tanıtmanız veya sevgiliniz ile alakalı mevzularda gerilmeyin.

37991_9.jpg
Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar ; Ortak kazanımlar eşinizin parasal kazancı kredi borçlar gibi alanda hoş büyümelerin olduğu bir yarıyıla giriyorsunuz ama boyunuzu aşan yatırımlara girmeyin bu dönemde.Bugün konutunuzla işiniz arasında kalıp partnerinizle tartışmayın yapıcı olmaya çalışın.

37991_10.jpg
Kovalar ve Yükselen Kovalar ; Partneriniz ile alakalı hoş büyümelerin olduğu belki ciddi bir karar alabileceğiniz ilişkilerinizin vurgulandığı bir yarıyıla giriyorsunuz değerlendirin. Bugün seyahat veya eğitimle alakalı bir mevzudaki yapılması gerekenler sizi gerip kaygı vermesin yapıcı olmaya çalışın.

37991_11.jpg
YAZAR BİLGİSİ