13 Mart burç yorumlarınız.

07.05.2021
38
13 Mart burç yorumlarınız.

Bugün 13 Mart Perşembe…Jüpiter günündeyiz…

Ay gün  boyu  Aslan burcunda  ilerleyecek. Canlı, iyimser, yaratıcı enerjiler sevinçli ve bereketli bir gün geçirmemizi sağlayabilir. Cümbüşlü sosyal faaliyetler, organizasyonlar, sanatsal çalışmalar ve hobilerimizle meşgul olabiliriz.

Çocuklar ve gençlerle zaman geçirmek de bugün çok sevinçli olacaktır.

Ay Aslan burcunda şehirken saç bakımı, hoşluk ve makyaj ile alakalı mevzular da zaferli olabilir.

Gece saatlerinde aktifleşecek Güneş Satürn üçgen açısı güven duygumuzu çoğaldırırken, otorite sahibi şahıslar ve aile büyüklerinden destek almamızı da kolaylaştırabilir.

Yükselen burcunuzu öğrenmiyorsanız hemen NÖBETÇİ ASTROLOĞA sorup bilebilirsiniz

KOÇ 21 Mart – 20 Nisan

Duygusallık ve şahsi onurla alakalı mevzular, iş hayatınızda güçlü şekilde ön tasarıya çıkabilir. Bunları pozitif motivasyona dönüştürmeye çalışın. Karar alırken mananızı ön tasarıya çıkarın.

BOĞA 21 Nisan – 21 Mayıs

Yaşam alanlarınızla  alakalı ufak tefek büyümeler olabilir. Minik bir fikir ayrılığı, ufak tasarı farklılıklar dışında sıradan bir gün geçirebilirsiniz. Günlük hayatınızda  coşku katacak farklılıkları şimdilik bir kenara vazgeçmeniz daha iyi olacaktır.

İKİZLER 22 Mayıs – 21 Haziran

İşinizle alakalı pozitif büyümeleri arka arkaya yaşamanız, bunların neticesinde kariyerinizde ilerlemeniz olasıdır. Bu pozitif yarıyılı iyi değerlendirmeye çalışın. Etrafınızdaki bahtları görmezlikten gelmeyin.

YENGEÇ 22 Haziran-22 Temmuz

Parasal mevzularla, özellikle de idarediğiniz parasal kaynaklarla ilgilenebilirsiniz. Bunlarla alakalı olarak danışmanlık almanız, bilgi toplamanız veya bir tasarıyı uygulamak için kısa bir iş seyahatine çıkmanız ana mevzular olabilirler.

ASLAN 23 Temmuz – 23 Ağustos

İş civarınız, bu etraftaki şahıslar veya iş hayatınızda yürüttüğünüz projeler ile alakalı büyümeler olabilir. Kariyerinizde ilerlemenizi sağlayacak bazı güzel sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Etrafınızı iyi kollayın.

BAŞAK 24 Ağustos – 22 Eylül

Kariyerinizle alakalı muhtelif büyümeler yaşayabilirsiniz. Yeni bir işe başlayabilir veya var olan işinizde yeni bir çalışmaya yönelebilirsiniz. Saklı bir takviyenin desteği ile zaferli olmanız ve ilerleme kaydetmeniz mümkün.

TERAZİ 23 Eylül – 23 Ekim

İşinizde ilerlediğiniz istikamet, iş etrafınızdaki bireylerin değişmesi neticesini getirebilir. İş dostlarınız veya iş iletişimleriniz artık farklı insanlar olabilirler. Daha Önceki tanıdıklarınız ise, yeni ilişkilerin süratli büyümesine dayanakçı olabilirler.

AKREP 24 Ekim – 22 Kasım

Koşullar sizi oldukça sıkı çalışmak durumuna vazgeçebilir. Bugünün iyi tesirlerini kullanabilirseniz, elinizi attığınız işlerde galibiyet kazanacak, kariyerinizde ileri gitmenizi sağlayacak takdir toplayan ehemmiyetli saldırılar yapacaksınız.

YAY 23 Kasım-21Aralık

Yabancıların ve yabancı ülkelerin ana temalar olacağı bir gün geçirebilirsiniz. İş iletişimleri veya iş ortaklıkları, yatırımlar, yurtdışındaki mesleksel eğitim programları hep günün mevzuları arasındadır.

OĞLAK 21 Aralık – 20 Ocak

Parasal mevzular bugün ön tasarıya çıkacaklardır. Özellikle iş hayatındaki parasal sorunlarla ilgilenmeniz olasıdır. Şayet gayrimenkul alımı veya satımıyla alakalı faaliyetlerde bulunursanız, parasal açıdan karlı çıkabilirsiniz.

KOVA 21 Ocak – 18 Şubat

Bir grup çalışması içine girmeniz gündeme gelse de, size yüklenen mesullükler değişik bireylere göre daha ağır olabilir. Bu gidişata suskun kalmayın ve balanslı bir işbölümü yapılmasını arz edin.

BALIK 19 Şubat – 20 Mart

Günlük İşleriniz bugün oldukça yoğunlaşabilir. Mesullüklerinizi bütün olarak yerine getirmek için çalışmanız, size manevi faydalar sağlayacaktır. Büyük takdir toplayabilirsiniz. Gelecekteki bir proje için isminiz şimdiden geçmeye başlayabilir.

Sevgilerimle Astrolog

Demet BALTACI

BİLİNÇ MEKTEBİ

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.