13 Şubat 2017 günlük burç yorumları!

23.07.2021
116
13 Şubat 2017 günlük burç yorumları!
Astrolog Güliz Kına 13 Şubat günlük burç yorumlarını elmaelma.com okuyucuları için yazıyor… İşte günün öne çıkan enerjileri…
BALIK & YÜKSELEN BALIK

Haftaya irtibatı yüksek ve tasarılamalar yaparak gireceksiniz. Bugün ikili ilişkiler sizin için ehemmiyetli olacak, yapmanız gerekenleri yapmak için bazı güçlükleri ya da bireyleri aşmanız gerekebilir. İş ve özel alanda ikili görüşmeler, konuşmalar ve fikir alışverişleri olabilir. Sıhhatinize özen göstereceğiniz hatta bir diyetisyenle konuşabileceğiniz bir gün. Bedeninizde ödem ya da şişlikler olabilir.

40552_11.jpg
BOĞA & YÜKSELEN BOĞA:

Haftaya hoş bir başlangıç yapacaksınız sevgili Boğalar, yaratıcı projeler, grup çalışmaları gündemde olacak. İlerleme kaydolmakta zorlanabilirsiniz azıcık ama bir Boğa’nın aşamayacağı gidişat yoktur. Çocuklarınız ile alakalı mevzular ön tasarıda olabilir. Yeniden hobiler, cümbüş ve dost buluşmaları için ideal bir gün.

40552_1.jpg
İKİZLER & YÜKSELEN İKİZLER

İrtibatı yoğun bir biçimde haftaya başlıyorsunuz, telefonunuz bugün hiç susmayabilir. Gayrimenkul mevzuları ya da konutunuzla alakalı mevzular bugün yoğun olacak. Konutunuza bakım yapmak, yeni eşyalar almak isteyebilirsiniz. Paklik içinde ideal bir gün. Ailenizde bugünün odağında olacak, anne –babanıza süre ayırmanız gerekebilir.

40552_2.jpg
YENGEÇ & YÜKSELEN YENGEÇ

Haftaya irtibatı yoğun bir biçimde başlıyorsunuz sevgili Yengeçler. Yazışmalar, telefon görüşmeleri ve buluşmalar tüm gününüzü alabilir. Fakat akrabalarınız ya da kardeşleriniz ile alakalı mevzularla da bugün ilgilenmeniz gerekebilir. Kısa bir seyahat yapabilir ya da tasarlayabilirsiniz. Bazı kontrat imza atma mevzuları gündemde olabilir.

40552_3.jpg
ASLAN & YÜKSELEN ASLAN

Burcunuzda yaşanan yakalanma sonrasında haftaya parasal mevzular gündeminizde olarak başlıyorsunuz. Bu mevzularda azıcık zorlanmalar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Bazı hesaplamalar ve tasarılamalar yapmanız gerekebilir. Yeniden ödemeler de günün mevzuları arasında.

40552_4.jpg
BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK

Haftaya en süratli başlayan burçlardan birisiniz. Ayrıntılı çalışmalar, tasarılamalar için uygun bir gün. Kendiniz ve yaşamınız ile alakalı tasarılamalar da bugün usunuzda olabilir. Görünümünüzde farklılık yapmak, katılmak istediğiniz bir kurs ile alakalı araştırma yapmak için uygun bir gün. Bugün paklik, derleme ve tertip etme de sizin için iyi olacak.

40552_5.jpg
TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ

Düşlerinizin tesiri ile güne başlayabilirsiniz ve azıcık güne adapte olmanız güç olabilir. Bir Hayli iş sizi bekliyor olacak ama siz hakikatinde geçime lüzumunda olacaksınız. Tasarılamalar, bütçe yapmak ve inceleme işleri için uygun bir gün. Daha sakin bir biçimde güne başlayın ve gidişatları zorlamayın. Meditasyon ve yürüyüş bugün size iyi gelebilir.

40552_6.jpg
AKREP & YÜKSELEN AKREP

Haftaya yoğun ve süratli bir giriş yapacaksınız. Hem iş mevzuları hem de sosyal mevzular gündemde olacak. Dost etrafınız ile tasarılamalar, yeni bir sosyal etrafa girmek ya da bir dernekle alakalı tasarılamalar mevzubahisi olabilir. Organizasyonlara katılmanız gerekebilir bugün.

40552_7.jpg
YAY & YÜKSELEN YAY

Sevgili Yaylar kariyer mevzuları gündeminizde olarak haftaya başlıyorsunuz. Bazı maniler yolunuza çıkabilir ve zorlandığınız mevzular olabilir ama siz bunları aşabilecek efordasınız. Zati sabrınız ile denendiğiniz ve eforunuzu keşfetmekte olduğunuz bir yarıyıldasınız. Bugünlerde aşacağınız güçlükler sizin kariyerinize pozitif olarak tesir edecek. Konutlu Yayların eşleri ile alakalı mevzularda ön tasarıda olabilir.

40552_8.jpg
OĞLAK & YÜKSELEN OĞLAK

Haftaya yüksek eğitim, hukuk, seyahatler, yurtdışı ile iletişimli işler odağınızda olarak başlayacaksınız. Yurtdışına bir seyahat tasarıyı yapabilirsiniz ya da yurtdışında çalıştığınız şahıslar varsa onlarla irtibatınız yoğun olabilir.

40552_9.jpg
KOVA & YÜKSELEN KOVA

Haftaya para mevzuları odağınızda başlıyorsunuz daha çok bankalar, borçlar, alacaklar mevzuları faal olacak. Ayrıca borsa ile alakalı mevzularda gündeminizde olabilir. Para bulmakta zorlanma yaşayabilirsiniz ama destek bir dostunuzdan ya da akrabanızdan gelebilir.

40552_10.jpg
YAZAR BİLGİSİ