2 Eylül günlük burç yorumları 2015

01.06.2021
16
2 Eylül günlük burç yorumları 2015
02.09.2015 Çarşamba tarihi için burç yorumları neler diyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak ,Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık bugün neler yaşayacak?
Balık:

Bazı rivayetler sizi germemeli, iş şartlarınızın oluşturduğu evhamların dışındasınız. Ama gelecek günlerde bir ölçü daha yükünüz çoğalabilir.

Yakın akrabalarınızı uzun zamandır savsaklaydınız. Kısa bir yolculuk çıkabilir. Sıhhatinize, özellikle solunum yollarınıza dikkat edin.

34809_11.jpg
Boğa:

Önümüzdeki günler içinde sizi cesaretlendirecek tanışmalar mevzubahisi olabilir. Bağımsız çalışma tutkunuzun içinde bazı fobiler var. İş yaşamı usullerini özümseyemeyeceğinizi düşünüyorsunuz.

Bugün etrafınızdaki insanlarla olan diyaloglarınıza dikkat etmelisiniz. Gereğindan fazla dürüst ya da gereğinden fazla soğuk davrnamamaya bakın.

34809_1.jpg
İkizler:

Marifetlerinizden sonuna kadar faydalanabileceğiniz şartlar oluşmak üzere. Siz peşini vazgeçtiniz. Artık şartlara müdahale etmeyi düşünmeseniz de, sizin dışınızda büyümeler olacak.

Emaneten size vazgeçilen yüklü bir para sizi huzursuz ediyor. Şartlarınız onu kullanmaya çok ergonomik. Ama böyle mevzularda ilkeli birisiniz, iblise uymayacaksınız.

34809_2.jpg
Yengeç:

İşyerinizdeki bazı negatif alışkanlıklarınızı bırakmalısınız artık. Özellikle şu gizemeler çok rivayet yapıyorsunuz ve çok göze batıyorsunuz.

Sağlık mevzularında kendinize daha duyarlı davranabilirsiniz. Özellikle hava farklılıklarına dikkat.

34809_3.jpg
Aslan:

Bugünkü iyimserliğinizi işinizde de kullanmanızda verim var. Uzun vakittir su suratına çıkmayan ama sizi içten içe rahatsız eden bir mevzu, bugün gündeme gelebilir.

Ağzınızı sıkı yakalamanız gereken bir gün olabilir. Dolaylı edinilmiş bilgileri paylaşmak gidişatında değilsiniz.

34809_4.jpg
Başak:

Kendinizi yeniden yığılmış sizi bekleyen işlerin koynuna atacak ve günü onlarla cebelleşerek geçireceksiniz. Büyük umutlarla bağlandığınız görüşmelerden haber alabilirsiniz

Bazı sebeplerle kendinizi baskı altında seziyorsunuz, ama bugünkü kararlarınızı bu baskıları dikkate almadan vermelisiniz.

34809_5.jpg
Terazi:

Yapmayı amaçladığınız yeniliklere bu günlerde ilk adımı atabilirsiniz.Sorunsuz ilişkiler kurmak istiyorsunuz. Bu mevzudaki kararlılığınız ve titizliliğiniz, size problemsiz bir iş hayatı sunmaya ergonomik.

Alacağınız bir duyum, makûs saatler geçirmenize neden olacak. Haberin gerçek değil olduğunu bilecek ve rahat bir soluk alacaksınız.

34809_6.jpg
Akrep:

Tuhaf bir biçimde talihinizi erteliyorsunuz. Yararsız bulduğunuz buluşmaları yararlı hale getirmek azıcık da sizin elinizde. İlerde daha iyi değerlendireceğinizi düşündüğünüz fırsatlar, elinizden kayıp gidebilir.

Özlemleriniz var. Bunları gidermek için zaman yaratmaya, şartları oluşturmaya çalışacaksınız. Ama bu amacınızı ertelemeniz bereketli olacak

34809_7.jpg
Yay:

Sıkı bir haftadan çıktınız. İş alanınız azıcık yorucu, ama mutlu bir civar içinde olduğunuz için buna çok aldırmıyorsunuz. Bir dostunuzun hasılatlı işi, işinizle ilgili olmamasına karşın sizi cezp edecek.

Yeni yaşadığınız bir sadakatsizlikten çok etkilendiniz. Bu hadiseden ders çıkartacağınıza, yeni sadakatsizliklere davetiye vererek yaşıyorsunuz.

34809_8.jpg
Oğlak:

Haftanın ilk günü çıkacağınız iş yolculuğu, mesleksel anlamda ufkunuzu genişletecek. İş dostunuzla kurduğunuz sıcak ilişkiler sizi gelecekteki bir ortaklığa hazırlıyor.

Münazaralardan sakınan bir yapınız var. Bu özelliğinizi öğrenenler üstünüze geliyor. Kendinizi ezdirmemelisiniz.

34809_9.jpg
Kova:

İş hayatınızda oldukça yararlı bir gün geçireceksiniz ve yeni bazı fikirler üretebileceksiniz. Bazı meselelerinize çözümler bulabilirsiniz ve hadiseler üzerinde hakimiyet sağlayacaksınız.

Bazı problemlerin çözümünü geciktiriyorsunuz. Bu da sizi efor vaziyetlerde vazgeçiyor.

34809_10.jpg
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.