20 Aralık burç yorumları! Günün kaderli burçları…

09.05.2021
24
20 Aralık burç yorumları! Günün kaderli burçları…
20 Aralık 2016 günlük burç yorumları… Bakalım bugünün kaderli burcu hangisi? Oğlak, Kova, Balık, Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay burç yorumları…
Balık: Bugün kendinizi güçlü ve kararlı hissedeceksiniz. Tam dikkatinizi yapmak istediğiniz her ne varsa, bunlara odaklayabilir ve çalışmalarınızı kararlı bir şekilde sürdürebilirsiniz. İsteklerinizi asıllaştırmak için ortaya koyduğunuz gayret, güçlü bireylerin dikkatini sürükleyecek ve sizi destekleyecekler. Hem aşk, hem de parasal açıdan beklediğiniz fırsatlar karşınıza çıkıyor. İyi değerlendirmek için sizin de harekete geçmeniz gerekiyor. Bugün karşınıza çıkan fırsatları değerlendirebilir ve teşebbüste bulunmak için harekete geçebilirsiniz. Daha Önceki dostlarınız ve unuttuğunuz arkadaşlarınız ile karşılaşabilir, beraber daha önceki günleri anarak neşeli müddet geçirebilirsiniz.

39937_11.jpg
Boğa: Karışık duygular içinde olabilirsiniz fakat arkadaşlarınızın takviyesini isteyecek ve hoşlandıklarınızın dayanağı ile hafifleyeceksiniz. Hayal eforunuz ve yaratıcı potansiyeliniz yükseliyor. İsteklerinizi asıllaştırmak için kendinizi ve etrafınızı zorlamayın. Baskıcı ve sert bir tavır içinde bulunmamaya özen gösterin. Alana gelen bazı vakaları baskı olarak idrak edebilirsiniz ve önem verilmediğinizi düşünebilirsiniz. Ancak azıcık daha kavrayışlı olursanız ve sevgiyle davranırsanız, isteklerinizi asıllaştırmanız olası olacak. Sabırlı olun ve meselelerin üzerine gitmeyin. Bugün arkadaşlarınız ile beraber cümbüşlü müddet geçirebilirsiniz.

39937_1.jpg
İkizler: Daha Önceki dostlar, uzun zamandır görmediğiniz yakınlarınız ve size lüzumu olan dostlarınız suratından kafanız karışmış olabilir. Aynı zamanda birden fazla yerde olmanız gerekebilir ve her şeyi bir arada yapmak isteyebilirsiniz. Dikkat gerektiren işler yaparken temkinli olun ve bu arada hoşlandığınızla alakalı duygusal karmaşadan uzaklaşmaya özen gösterin. Karar vermek ve daha önceki kararları değiştirmek için uygun zaman değil. Bilgisine değer verdiğiniz ve önem verdiğiniz bireylerin yardımını isteyebilirsiniz. Bu arada rivayetleri fazla umursamayın ve meseleleri büyütmeyin.

39937_2.jpg
Yengeç: İlişkilerinizi denetlediğiniz bir yarıyıldasınız ve bugün karşılaştığınız hadiseler sizi heyecanlandıracak. Sürpriz aşklar ve coşku verici serüvenler size çekici gelebilir. Ancak sonradan pişmanlık dinleyeceğiniz tavırlarda bulunmaktan sakınmalısınız. Hoşlandığınızın tutumlarından etkilenebilirsiniz ve sizi kavramadığını düşünebilirsiniz. Ancak sizin de kavrayışlı olmanız gerekiyor. İsteklerinizin derinleştiği bir yarıyıldasınız ve duygularınız değişiyor. Daha evvel umursamadığınız şeyler sizin için şimdi daha ehemmiyetli olabilir. Karar vermeniz gereken gidişatlar karşısında serici davranmayın. Bu arada yediklerinize ve içtiklerinize özen göstermeniz gerekiyor. Cümbüşlü civarlar ve hareket halinde olmak sevincinizi yerine getirecek.

39937_3.jpg
Aslan: Duygularınızın dalgalandığı bir gün… Duygusal ve duyarlı bir davranış içinde olabilirsiniz. Bugün endişelerden ve üzerinizde sezdiğiniz baskı ve fobilerden uzaklaşmak için değişik usuller sınayabilirsiniz. Yaratıcı potansiyelinizi keşfedeceğiniz mevzular ile ilgilenmek ve maharetlerinizi geliştirmek için çalışırsanız, kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Ehemmiyet verdiğiniz bireylerin tutumlarından etkilenebilirsiniz ve dikkatinizi kendinize odaklayabilirsiniz. Ancak depresif bir davranış içinde bulunmayın ve dışarı çıkın. Cümbüşlü civarlar ve dostlarınızın alakası size gevşetebilir. Sıhhatinize özen göstermeniz gereken bir yarıyıldasınız.

39937_4.jpg
Başak: Gördüğünüz düşler duygularınızı harekete geçirecek. Coşkulu ve duyarlı olabilirsiniz ve bilinçaltınızın derinlerinden yükselen endişeler ortaya çıkabilir fakat kendinizi yenilemek için başkalaşım lüzumunuz olduğunu sezebilirsiniz. İdealleriniz değişiyor ve kendinizi yenilemek için güçlü arzular içine giriyorsunuz. Üstelik güçlü ve etkileyici şahıslar ile arkadaşlık ilişkileri kurabilirsiniz ve isteklerinizi asıllaştırmak için değişik usuller uygulayabilirsiniz. Karşılaştığınız güçlü bireylerden etkilenebilirsiniz ve işbirliği yapabilirsiniz. Saklı hedefleriniz olabilir fakat duygularınız bugün güçlü olacak.

39937_5.jpg
Terazi: Temennileriniz çoğalıyor ve giderek sabırsızlaşıyorsunuz. Fakat alana gelen hadiseler sakin ve sabırlı davranmanız için sizi zorluyor. İçinizden yükselen güçlü arzuları bastırmanız güç olabilir fakat dostlarınız ve yakınlarınız ile beraber yapacağınız organizasyonlar sevincinizi yerine getirecek. Bu arada içinizden yükselen ve sizi zorlayan enerjinizi yapıcı doğrultuda kullanmak için gayret gösterin. Kendinizi yenilemek ve içinde bulunduğunuz şartları değiştirmek için güçlü arzular dinleyebilirsiniz. Ancak hırslı ve sert bir davranış içinde bulunmaktan sakınmalısınız.

39937_6.jpg
Akrep: İsteklerinizi asıllaştırmak için güçlü arzular dinleyeceksiniz fakat alana gelen hadiseler ve önem verdiğiniz bireylerin size izin vermediğini düşünebilirsiniz. Ayrıca yapmak isteyip de yapamadığınız her ne varsa tam bunların mesulü olarak büyükleriniz, işverenleriniz veya alana gelen vakaların sizi yasakladığını düşünebilirsiniz. Gerçeğinde fobileriniz ile başa çıkmanız gerekiyor. İçinizdeki cesareti uyandırmayı muvaffak olabilirseniz, kaderli olduğunuzun farkına varacaksınız. Günün ilerleyen saatlerinde karşılaştığınız şahıslar ve özellikle yabancılar ile ilişkileriniz sıcak olacak. Saygın etraflar sizi destekliyor. Bugün beğendiğiniz ile beraber neşeli müddet geçirebilir, geleceğe müteveccih ciddi programlar yapabilirsiniz.

39937_7.jpg
Yay: Daha Önceki dostlarınızla haberleşebilir ve uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınızla buluşabilirsiniz. Geçmişte yaşadığınız vakaları özlemle anımsayabilir ve beğendiklerinizi arayabilirsiniz. İsteklerinizi ve geçmişte kurduğunuz hayallerinizi gözden geçireceksiniz ve ideallerinize değiştiğini sezeceksiniz. Hem sosyal mesullük projeleri ve dernek faaliyetleri içinde yer alabilir, hem de evrensel takviye kuruluşlarında misyon almayı düşünebilirsiniz. Turizm ve cümbüş sektörüne müteveccih faaliyetlerde bulunabilir, değişik maharetlerinizi keşfedebilirsiniz.

39937_8.jpg
Oğlak: Hadiseler istediğiniz doğrultuda büyüyor ve isteklerinizi asıllaştırmak için ortaya koyduğunuz gayretin mükâfatlarıyla karşılaşıyorsunuz. Fakat temennilerinizin çoğaldığı bir yarıyıldasınız ve büyümelerin çok yavaş olduğunu düşünebilirsiniz. Fakat bugün kendinizi daha iyi hissedeceksiniz ve arkadaşlarınız ile beraber cümbüşlü müddet geçireceksiniz. Hoşlandıklarınızın alakası ve davetleri moralinizi yükseltecek. Bu arada vakaları en ince detaylarına kadar gözden geçirebilirsiniz. Ancak ayrıntıların içinde kaybolmayın ve meseleleri geliştirmekten kaçının. Seyahatler ve beğendiğiniz mevzular ile ilgilenmek sevincinizi yerine getirecek.

39937_9.jpg
Kova: Dikkatinizi kendinize odakladığınız bir yarıyıldasınız ve dostlarınızın alakası ve davetleri sevincinizi yerine getiriyor. Daha evvel darıldığınız tavırlar veya küstüğünüz şahıslar ile alakalı düşünceleriniz değişebilir. Bu arada önem verdiğiniz şahıslar ile alakalı duygularınız derinleşecek ve fobileriniz uyanacak. Kendinizi duygulara kaptırmayın ve anlamınız ile hareket edin. Dostlarınız ile haberleşebilir ve onların takviyesini alabilirsiniz. Daha evvel değiştirmek istediğiniz halde bir cinsli bırakamadığınız bazı alışkanlıklarınızı değiştirmek için harekete geçebilirsiniz.

39937_10.jpg
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.