2012 toplu saç trendleri

09.05.2021
17
2012 toplu saç trendleri
..

.jpg

New York Moda Haftası bu yıl topuzları çok hoşlandı. Dominatriks ya da çok gevşek atkuyruklarını da gördük, fakat topuzlar daha geniş kullanım alanı ve model seçeneğiyle herkese esin verecek.

‘Babaanne’ modelleri kahkülleri gizlemek istediğinizde en şık yöntem olacak. Kısa saçlılar da rahatlıkla deneyebilir.

21162.jpg

Saçlarınızın ön tutamlarıyla şık bir bant yaratabilirsiniz. ‘Babaanne’ saçlarında ehemmiyetli olan makyaj ve giysi tercihinizdir. Fazlaya asla kaçmayın. Kapalı yaka gömlekleri seçim edebilirsiniz. Alt giyim için daha cesur olun.

21163.jpg

Saç aksesuarları geçen sezondan bu yana altın çağını yaşıyor.

21164.jpg

Saçlarınızı kestirmeye cesaret edemiyor, fakat orta boy bir modeli sınamak da cazip geliyorsa bu yöntemi kullanın! Saçlarınızı içe doğru kıvırın ve uzun taraklı tokalarla statikleyin.

21166.jpg

İşte geçmişin seksi burguları… Özellikle oval suratlara çok yakışan bu model de retro akımla bugüne gelenlerden… Tesirli bir saç spreyi kullanın.

21168.jpg

Bu yıl örgülerin moda olacağını söylemiştik. Bohem akımı eforunu örgülerle birleştirdi. Bu topuzları aksesuarlarla -özellikle kurdelelerle- süsleyebilirsiniz.

21169.jpg

60’ların seksi modelleri de geri dönenler arasında. Saçlarınızı ayırın ve hafif burgularla statikleyin. Dalgalarınız için köpük kullanın.

21170.jpg

Ense topuzları hala çok zarif ve trend listelerinin bırakılmazlarından oluyor. İnce saçlarınızı bu şık topuzla hacimlendirebilirsiniz.

Balerin topuzunun nasıl yapıldığını bilmek için tıklayın!

21171.jpg
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.