2012 Yaz – En hoş saç renkleri

23.07.2021
119
2012 Yaz – En hoş saç renkleri

.jpg

Bu yazın en zengin renk skalasına sahip olduğunu düşünmeyen var mı? Saçlarda da aynı tesiri gördük. Sıradışı renklerde gölgeler, cesur balyajlar bir yana; ana renge dönüş akımı da 2012’de başladı. Hala yazlık imajınızı seçemediyseniz, ELMAELMA Renk Rehberi‘yle sezonun en hoş saç renklerini sarihten koyuğa doğru analize başlayalım.

Kesinlikle becerikli ve akılda eller gerektiren bir karışım yeniden Rihanna’nın tesirinde başladı. Koyu renk dipler ve sarı saçlar birkaç yıl evvelki gibi altın çağını yaşıyor.

30259.jpg

Bebek sarısı da hakikat bir yaz bayağıyı olarak 2012 moda günlüğüne de imzalaydı. Deri renginize uygun değişik tonları seçebilirsiniz.

30260.jpg

Bu yazın en iddialı saç rengi, renkli gölge ve balyajlar oldu. Başta pembe ve mavi olmak üzere saçların arasına gökkuşağı karıştırmak imaj tazelemenin en keyifli yolu!

30261.jpg

Bal ve karamel alt tonları her yaz çok beğeniliyor. Karamel bir saç rengi üzerine ince bal köpüğü aydınlatmalar sınayabilirsiniz.

30262.jpg

Daha küllü karamel renkleri özellikle bronz derinize çok yakışacak.

30263.jpg

Beyaz bir deriniz varsa bakırın karamel alt tonlarını kullanabilirsiniz. Bu renk surata çerçeve tesiri yaparak muhteşem bir vurgu sağlıyor.

30264.jpg

Bakırın çikolata tonları da sezonun en kolay kullanılabilen saç renklerinden… Herkese çok yakışıyor. Üstelik kış sezonunda da rengi değiştirmenize gerek yok!

30265.jpg

Radikal bir saç rengi farklılığı istemezseniz, dip renginin birkaç ton sarihiyle gölge yaptırmayı deneyin.Bu ufak bir başkalaşım, fakat oldukça tesirli! Surat ifadenizin değiştiğini fark edeceksiniz. Daha sıhhatli ve aydınlık görünecek.

30266.jpg

Ana renge dönüş yaşanırken küçük farklılıklar da yapılmadan geçilmiyor. Siyah, koyu kestane gibi natürel renklerle gölge deneyin.

30267.jpg

İnce balyajlarla dalgalarınızı da hareketlendirebilirsiniz.

30268.jpg
YAZAR BİLGİSİ