2013 ilkbahar mor makyaj trendi

10.05.2021
24
2013 ilkbahar mor makyaj trendi
2013 ilkbahar makyaj trendinde öne çıkan renkler; sihirli mor ve tonları! Gözde, dudakta ve ellerde bakalım nasıl bir modayla karşı karşıyayız.

.jpg
2013 ilkbahar makyajının baskın trend rengi belirli oldu. Tutkuyu yansıtan renk mor makyajınızın vurgularıyla ön tasarıya çıkacak. Morun sarih tonları aynı zamanda huzurlu tonlar olarak nitelendirir. Tüm bu tonları ve kararlı moru makyajınızayansıtmaya hazır mısınız?

Bakalım bu sezon moru nasıl kullanacakmışız!

39643.jpg
Dudaklara seksi vurgular denince herkesin usuna gelen renk kırmızıydı. Fakat şimdi değişik bir tutku mevzubahisi. Alışılagelmişin dışında bir dudak rengi veren yoğun mor bir dudak boyasıyla, kuyruklu eyelinerlarla orijinal bir makyaj tarzı trend.

39635.jpg
Pembe ve lila tonları daha pastel bir görüntü isteyenler için bu sezon ön tasarıda. Her makyajda kullanabileceğiniz bu sevimli renkler sizi yerine göre masum, yerine göre çekici ve yerine göre çok net göstermeye kararlı!

39636.jpg
Pembenin morla karmaşık hali bakışlarınıza enerji katmayı garanti ediyor. yalnızca tek bir katla süper tesirli bir çift göz yaratan göz farlarını sınamakta fayda var!

39637.jpg
Ellerde de mor tesiri var. Işıltılı morlar ve tonları ilkbaharda bayanların parmaklarını süsleyecek. Bizim seçimimizse Chanel’in baskın moru.

39640.jpg
Göz makyajında yalnızca eyeliner ve maskara seçim edenler için mor maskaralar da var efendim. Mor renginin tutkusunu ve enerjisini kirpiklerimizde sezeceğimiz bir bahar sezonu bizi bekliyor.

39642.jpg
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.