2013 İlkbahar Saç Modelleri

06.07.2021
171
2013 İlkbahar Saç Modelleri
Güneşli havalara uygun saç modelleri geliyor şimdi. 2013 ilkbaharında saçlarımızı nasıl yapacağız ve hangi aksesuarları kullanacağız?

.jpg
2013 ilkbaharında bayanların saçları nasıl olacak? Topuzlar, örgüler ve kıvrımlar nasıl kullanılacak?

ELMAELMA bayanlarda trend olan 2013 ilkbahar saç modellerini veriyor.

37460.jpg
Moda konutları fularları ve eşarpları saçlarda taşıyor bu bahar. 80’lerin modası geri geliyor kavrayacağınız. Dolce&Gabbana’dan rengarenk, cıvıl cıvıl aksesuarlar topuzlarımızda, başımızda hep bizimde.

37461.jpg
Saçlarını ortadan ayırmayı hoşlananlara duyuralım. Ortadan ayırdığınız saçlarınızın dip kısımlarına ıslak bir görünüm vererek bastırmak moda.

Saç tasarımcıları bunun daha elegan bir hava yarattığını ve saç uçlarınızda beliren natürel dalgalarla geçimli olduğunu savunuyor.

37462.jpg
Bu gerçekten çok natürel. Balenciaga, Prenses saçı denilen, yanlardan alınan saç tutamlarını arka ortada birleştirerek ve orada yakalatarak oluşturulan modele dikkat topluyor. Geriye saçlarınızın hizasından metal vurguyu iliştirmek kalıyor.

37463.jpg
Gucci’nin 70’li senelere yollama yaptığı topuzu bütün bir sanat yapıtı. Doğu kültüründen esinlenen bu model, günlük kullanımlar için de yorumlanabilir.

37465.jpg
Ne çok dağınık ne de çok derli toplu. Balmain podyumunda dikkatimizi sürükleyen örgülü bu saç modeli, çoğu kadının kullandığı cinsten.

Kullanımı rahat ve üretimi oldukça kolay bu saç modeli bizim baharımızın gözdesi olacak diyebiliriz.

37470.jpg
Chanel Grand Palais’de reelleştirdiği defilesiyle yeniden büyüledi. İlkbaharda topuzların ehemmiyetini vurguluyor Chanel. Nasıl mı? Gevşek bir biçimde toplayacağınız saçlarınızı inciyle süslemeyi öneriyor. Bir davet için oldukça zarif bir tercih olabilir.

37473.jpg
Lanvin podyumundaki saçlar, saç uçlarına doğru katlarla inceltilmiş, şişkin olmayan sade bir görünümde. Yatıştırıcı saç spreyiyse, Lanvin kulisinin en çok kullanılan malzemesi. Hemen edinmeli!

37476.jpg
Versace podyumundaki mankenler, saçlarının şişkin ve tamamlanmamış gibi gözüken natürel dalgalarıyla yürüdü. Bu mücadelesiz şıklığı ve natürel görünümüyle bizim de en sevdiğimiz saç modellerinden oldu. Saçlarına çok süre tüketemeyen bayanlar için teklifimiz.

37478.jpg
YAZAR BİLGİSİ