2013 ilkbahar yaz Dijital baskı trendi

19.07.2021
121
2013 ilkbahar yaz Dijital baskı trendi
2013 İlkbahar yaz koleksiyonu Mary Katrantzou dijital baskı trendiyle yeniden dorukta!

.jpg
Kendi neslinin dijital baskı kraliçesi olan tasarımcı Mary Katrantzou muhteşem dijital baskılarıyla evrensel mağazacılıkta önde gelen adlardan.

2013 İlkbahar yaz koleksiyonunda Venezuela, Moğolistan ve Finlandiya kültürlerinden etkilenmiş tasarımları görmeye hazır mısınız peki? Zira bu tasarımlar sizi başka yerlere götürecek.

Giysinizde, kalem eteğinizde ipek bluzunuzda ve jakarlı kumaşların tamamında kültürlerin etkileşimini anlatan dijital baskılar baharda baş tacımız olacak!

38292.jpg
Bisiklet yaka streç tamamı baskılı giysiler göreceğiz bu sezon. Öyle baskılardan bahsediyoruzki sizi baktığınızda yolculuğa çıkarabilir ve gecede sizi göz akdikeni kılacak bir parça olabilir.

38279.jpg
Festival temalı baskılı incecik ipekli kumaştan harika bir parça daha. Bu parça gayretsiz şıklığınızın en kıymetlisi. Zira üzerinde herşey var aynı zamanda çok rahat. Işıltılar kalın dijital baskılar ve capcanlı motifler Venezuela, Finlandiya ve Hindistan’a götürüyor.

38280.jpg
Palmiye baskılı saten ve ipek karışımı kalem etekler enerjinizi hep tepede yakalamaya hazır. Dünyadaki değişik kültürlerden etkilenip ipek gibi bir görünüm sağlamak için egzotik baskıları kullanmanın bire bir olduğunu söylüyor tasarımcı. Basklılı kalem etekleri baskılı bluzlarla giymeniz teklifimiz.

38281.jpg
Jakarlı parçalar bu sezonda görmeye aşina olduğumuz cinsten. Tasarımcı bu hoş eteği yaratırken meneviş ve nakıştan etkilenmiş. Metalik pastellerle lüks ipeğin kullanıldığı etek, düz parçalarla kombinlendiğinde harika bir silüet ortaya çıkıyor.

38282.jpg
Bahar geldi kelebekler sardı çevreyi. Venezuela ve Moğolistan’a gidiyoruz bu bahar. Göğüs kafesinizin üzerinde bir pencere düşünün ve o pencereye bir kelebek kondurun. İpek ve krep kumaşların dökümlü silüetleri dijital baskılarda canlanıp ortaya mücevherimsi parçalar ve motifler çıkıyor.

38283.jpg
YAZAR BİLGİSİ