2013 İlkbahar/Yaz Trend Renkleri

04.06.2021
14
2013 İlkbahar/Yaz Trend Renkleri
2013 ilkbahar ve yazında hangi renkleri giyeceğiz? Canlı, zinde, sade sizin gözdeniz hangisi?

.jpg
2013 ilkbaharında banal renklerin yanısıra heyecan verici parlaklıklar, lüksün sembolü maviler, mücevher kadar bedelli morlar, buz grileri ve dahası var.

Michael Kors, Alexander Wang, Proenza Schoulder gibi büyük tasarımcılarının gösterilerinde ışıldayan bu gökkuşağı renklerine bayılacaksınız.

36599.jpg
Olgun sarıdan laf etmiyoruz. Sarının daha gencecik hali. Canlı ve zinde sarı heryerde olacak. Dantelin, tülün, desenlerin arasından sıyrılıp kendini öne çıkaran sarıyı çok seveceksiniz.

36602.jpg
Beyazın baharda baş tacı olacağına eminiz. Minimalist parçalar ve natürel tonlar sayesinde beyazlar da artık cıvıl cıvıl. Beyaz bluzlar, çıtır ten parçalar ve herşeyin bir ayrıntısında beyaz var.

36603.jpg
Baharın gelmesiyle açan çiçekler ve yeşeren ağaçların canlılığı sergenlerde de yeşilin hakimiyeti ile göz önünde olacak gibi.

Yeşil sayesinde kimi zaman masum, kimi zamansa seksi olacağız. Payetlerde, şifonlarda ve tenlerde yeşilin harikuladeliğinin sergileneceği bir sezona hazır olun.

36604.jpg
Tutkulu kırmızıyı giymeye devam! 2013 ilkbaharında canlı ve seksi bir silüet kırmızılarla olası olacağa benziyor. Albeninizi öne çıkaran bu renk sizi yalnızca seksi kılmıyor, giysilerinize besbelli hareketler vermesiyle de ünlü!

36605.jpg
Güzel pastel renkler ve leydi pembelerinin morla bütünleştiği bir bahar olacak. Krallık moru olarak anılan renk; satenlerde, dantellerde ve lüks kumaşlarda hayat bulacak. Bu rengin sizi fazla bayansı göstereceğini iddia ediyoruz.

36606.jpg
Pembe ve tonları kız tarzı olarak anılır. Elbisenizi zengin gösteren ve daha çok cici bir kız çocuğu havası veren bu renk; tüylerde, işlemeli gece elbiselerinde ve tulumlarda karşımızda. Daha genç bir görünüm isteyenlere önerimiz.

36607.jpg
Pastel renklerin kullanılmadığı bir sezon hayal edebiliyor musunuz? Rüzgar gibi hafif sezdirecek bu renklerden siz de esinlenin. Sarının, turuncunun soft halleri krem tonlarıyla birleşip baharın sadeliğine çok yakışacak.

36608.jpg
Geçtiğimiz bahar ve yaz, neon renklerin saltanatını sürdüğü bir sezondu. Bu bahar turuncuların bittiğini sanmayın. Bu defa daha değişik versiyonları moda olacak. Florasanlığını dantele, desenlere ve geometrik kesimlere vazgeçiyor bu iddialı renk.

36609.jpg
Kendi halinde tonları mı beğeniyorsunuz? Kendi halinde derken, parlamayan fazla dikkat toplamayan tonlar. Bulut mavisi, krem tonları ve grinin değişik kumaşlarda can bulduğu bir sezon düşünün. 2013 ilkbaharında nötr renkler size daha atletik bir görünümler de var efendim.

36610.jpg
Haki yeşilini ve militer modasını bir kalemde unutun diyemeyiz fakat bu bahar ‘zeytin yeşili’ çok hoşlanılacak. Şortlar, ceketler, pantolonlar, gece elbiseleri ve baskılarda zeytin yeşilinin geçişleri olacak.

36611.jpg
Açık renklerin deri rengiyle birleştiği parçalar 2013 ilkbaharında var. Yeni, tatlı ve tamamen seksi bir görünüm için gardırobunuzda bu tonlara yer verin.

36612.jpg
Özgürlüğün rengi mavi yeniden yanı başımızda. İlkbahar renklerinde bu defa koyu olarak karşımızda. Mavinin koyu kullanımını beğenenler ve tonlarının karışımını zengin bulanlar yaşadı. 2013 baharında mavinin müthişliğine kapılmakta fayda var.

36613.jpg
Ne bütün neon, ne yeşil ne de bütün olarak limon sarısı. Tertemiz bir renk; sarıya çalan yeşilin hakim olduğu bir içerik. Özel kumaşlarda ve sansasyonel aksesuarlarla bütünleşiyor.

36614.jpg
Birazcık ‘parlamak’ hiç de fena olmaz! Parçalarda kimi zaman saklı parlaklığın, kimi zamansa ipeksi ve sansasyonel parlaklığın saltanatı sürecek. Etkileyici parlak giysiler, metalik sarı kalem etekler, yelekler ve dahası bu sezonda var.

36615.jpg
Siyahın bırakılmazlığı ve duruluğu hiç bir zaman yadsınamaz. Sıcak ve soğuk günlerin gözde rengi siyah da bahar renklerinde yerini alıyor.

36616.jpg
2013 baharı için, bu maviler çok özel. Parlak dokularda, bustiyer ve ceketlerde kimi zaman atletik halleriyle kendini gösteren eşsiz kobalt mavisinden bahsediyoruz. Bu sezon sizin renginiz kobalt mavisi olsun.

36617.jpg
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.