22 Mayıs burç yorumlarınız!

12.07.2021
161
22 Mayıs burç yorumlarınız!

Bugün 22 Mayıs Perşembe…Jüpiter günündeyiz…

Gün boyu Balık burcunda ilerleyecek olan  Ay duygusal ve sanatsal enerjileri yoğunlaştırıyor. Bugün ruhsal ve manevi mevzularla daha fazla ilgilenebilir, etrafımıza karşı daha duyarlı davranabiliriz.

Sezgilerimiz ve empati hünerimiz yükselirken, düşlerimiz yol gösterici olabilir.

Sanatsal mevzularda yaratıcılığımızı daha bereketli kullanabiliriz.

Yükselen burcunuzu öğrenmiyorsanız hemen NÖBETÇİ ASTROLOĞA sorup bilebilirsiniz

KOÇ 21 Mart – 20 Nisan

Üst pozisyonlardaki bireylerin takviyesini arkanıza alabileceğiniz bir gündesiniz. Saklı görüşmeler yapabilir ve kaynağını öğrenmediğiniz bazı destekler alabilirsiniz. Birileri, kendilerini öne çıkarmadan size destek edip yolunuzu açabilir.

BOĞA 21 Nisan – 21 Mayıs

Dostluk ilişkilerinize önemseyeceğiniz bir gündesiniz. Tüm boş sürenizi dostlarınızla beraber geçirmek isteyebilir, buna müteveccih tasarılar yapabilirsiniz. Sosyal ve sanatsal içerikli etraflarda bulunabilirsiniz. Yaratıcılığınız yüksek olacak.

İKİZLER 22 Mayıs – 21 Haziran

Özel hayatınızdaki şahıslara karşı sahip olduğunuz mesullüklerin ön tasarıda bulunabileceği bir gündesiniz. Bir Hayli işle birden ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz ama etrafınızdaki bireyler özverilerinizden etkilenecekler.

YENGEÇ 22 Haziran-22 Temmuz

İyimser bir bakış açısının renklendireceği bir gün geçirebilirsiniz. Sizi sıkan minik tefek detayları bir kenara vazgeçip genel resmi görmeniz olası olacak. Gördüğünüzden de memnunluk duyacaksınız.

ASLAN 23 Temmuz – 23 Ağustos

Ailenizle iletişimli bir parasal mevzuda güzel büyümelerle karşılaşabilirsiniz. Özellikle bu mevzuyla siz ilgileniyorsanız, oluşturduğunuz pozitif koşullar aile etrafında büyük bir takdirle karşılanacaktır.

BAŞAK 24 Ağustos – 22 Eylül

Eşinizle olan ilişkinizin ön tasarıda olacağı bir gün geçirebilirsiniz. Kendisine daha fazla zaman ayırmanız muhtemeldir. Akşam dışarıda yemek yemeniz ve hoş bir sosyal faaliyete katılmanız ana mevzu olabilir.

TERAZİ 23 Eylül – 23 Ekim

Rahat etraflarda bulunma ve neşenize bakma isteğinizin çoğalacağı bir gündesiniz. Konutunuzun konforunu vazgeçip de dışarı çıkmak istememeniz muhtemeldir. Ancak; günlük rutin işleri ve mesullükleri de önemsememe etmeyin.

AKREP 24 Ekim – 22 Kasım

Aşk ilişkinizi ön tasarıda yakalayacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Beğendiğiniz birey kesintisiz usunuzda olabilir. Kendisine daha da fazla açılmak isteyebilir, bu sebeple uzun bir konuşma gerçekleştirebilirsiniz.

YAY 23 Kasım-21Aralık

Üstlerinizle olan ilişkilerinizin daha da resmi hale gelmesi muhtemeldir. Ayrıca, ileriki günlerde, üzerinde çalışılan projelerle alakalı son derece ehemmiyetli sunumları sizin yapmanız istenebilir.

OĞLAK 21 Aralık – 20 Ocak

Yakın etrafla ilişkilerinizde hoş bir geçim havası esebilir. Öğle veya akşam saatlerinde sosyal bir civarda bulunabilir, yakın etrafınızla iyi giden ilişkilerin sevincini sonuna kadar çıkarabilirsiniz.

KOVA 21 Ocak – 18 Şubat

Üstleriniz bu günlerde arzlarınızla pozitif yanaşabilirler. Bundan zam isteme mevzusunda faydalanabilirsiniz. Size kesin bir yanıt vermeseler de temennilerinizi karşılamaya çalışacaklardır.

BALIK 19 Şubat – 20 Mart

Kendinizi ön tasarıya alabilirsiniz. İsteklerinizi kovalarken değişken bir kişilik çizebilirsiniz ve bu da etrafınızın sizi kavramasını güçleştirebilir. Azıcık daha yavaşlamanız faydalı olabilir.

Sevgilerimle Astrolog

Demet BALTACI

BİLİNÇ MEKTEBİ

YAZAR BİLGİSİ