22 Ocak 2016 günlük burç yorumları!

10.05.2021
27
22 Ocak 2016 günlük burç yorumları!
22.1. 2016 Cuma tarihi için burç yorumları neler diyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık bugün neler yaşayacak?
BALIK 19 Şubat – 20 Mart

Önümüzdeki günlerde karşınıza çıkacak bir büyüme kariyeriniz için ehemmiyetli bir adımın başlangıcı olabilir. İşyerinizde hoşlanılıyor, sayılıyorsunuz. Bu izlenim size yeni öneriler getirebilir. Bugünlerde kinci olmamanız gerekiyor. İşyerinizde mesele yaşadığınız birey, önümüzdeki günlerde size başka bir sebeple ve iyi maksatla yanaşmak vaziyetinde kalacak.

36440_11.jpg
BOĞA 21 Nisan – 21 Mayıs

İş mevzusunda inatlaştığınız birisiyle bugün geçici de olsa bir barış imza atacaksınız. Bu, işyerinizde bir hayli insanı hafifletecek. Çok yakın bir zamanda sizi mutlu edecek bir iş görüşmeniz olabilir. Akşam üzeri saatleri sıhhatinize dikkat edin ve ani teşebbüslerde bulunmayın.

36440_1.jpg
İKİZLER 22 Mayıs – 21 Haziran

Özel yaşamınızda gösteremediğiniz sabrı, iş yaşamınızda gösteriyor ve karşılığını aşırısıyla alıyorsunuz. Haylidir süregelen negatiflikleri bir bir ortadan kaldıracaksınız. Akrabalarınızdan birine karşı gitgide artan bir güvensizlik içine giriyorsunuz. Bu güvensizliğinizin çok yerinde bir tespit olduğunu söyleyenler sizi yanıltıyor olabilirler.

36440_2.jpg
YENGEÇ 22 Haziran-22 Temmuz

Bir iki gündür yapmaya çalıştığınız şey, birtakım ilgisiz insanlarda rahatsızlıklar yaratabilir. Bunu mesele etmemelisiniz. Minik görünen bir mesele alakanızı bekliyor. Birinin sizinle aşırıca alakalı olduğunu göreceksiniz. Sabırla neticeyi beklemeniz gerekiyor. Bu alakanın alanı sandığınız gibi görünmüyor.

36440_3.jpg
ASLAN 23 Temmuz – 23 Ağustos

İş etrafınızda beraber çalıştığınız şahıslardan balanssız bazı tutumlar görebilirsiniz. Karşınıza yeni fırsatlar çıkacaktır ancak bunları değerlendirme meseleleri yaşayabilirsiniz. Yaşamın gerginliği sıhhatinizi etkiliyor. Bazı bulguları ufak da olsalar ciddiye almalı, kendinizi göstermelisiniz.

36440_4.jpg
BAŞAK 24 Ağustos – 22 Eylül

Şimdilik davacı gibi görünmüyorsanız da yakın bir zamanda yorgunluğunuza fazlasını sezebilirsiniz. Fazla mesullükler, yaşamınızın iş dışında kalanına zaman vazgeçmiyor. Kendinizi son zamanlarda çok boşladınız ve sağlık vaziyetinizle alakalı birkaç probleme tepkisiz kalıyorsunuz. Dikkatli olun.

36440_5.jpg
TERAZİ 23 Eylül – 23 Ekim

İş yaşamınızda bir problem yok. Zira çok hünerlisiniz. Uyumsuzluğunuz dahi sizi yerinizden kıpırdatamaz, yeriniz sağlam. Yalnız geçen günlerde geri çevirdiğiniz bir öneri sizin yaşamınızın talihiydi. Yeniden saplantılarınızla sağlamcı davrandınız, daha doğrusu davrandığınızı sandınız. Bugünlerde para mevzularında epeyce açıkgöz olmanızda verim var.

36440_6.jpg
AKREP 24 Ekim – 22 Kasım

Alakanızı dağıtan mevzulardan ve saplantılardan kurtulmaya çalışın. Konsantrasyon noksanlığı dinliyorsunuz. Ama işlere her zamankinden fazla yoğunlaşmanız gereken günlerdesiniz. Önümüzdeki günlerde yapacağınız muhtemel bir yolculuktan bazı kayıplarla dönebilirsiniz. Çok umut bağladığınız temennilerde, düş kırıklığını da bir olasılık olarak kenarda yakalamanızda verim var.

36440_7.jpg
YAY 23 Kasım-21 Aralık

Parasal çözümlerin reelleşme olasılığı azıcık efor. Bunun dışındaki yeni birtakım büyümelerden en çok siz memnun olacaksınız. Geleceğe umutla bakışınızın önünde mesele yaratabilecek ciddi maniler yok. Son zamanlardaki vesveseleriniz kendi içinizde büyüyüp gelişiyor. Bazı kaygılarınızı etrafınızdakilerle paylaşırsanız ehemmiyetli şeyler olmadığını anlayacaksınız.

36440_8.jpg
OĞLAK 21 Aralık – 20 Ocak

Dostlarınızın sizinle alakalı ihtarlarını dikkate almalısınız. Maharetleriniz ve disiplininiz, kafa karmaşıklığınızın neden olduğu meseleleri şimdilik örtmeye yetiyor. Yeniden de bir an evvel derlenmenizi bekleyenler var. İlkelerinize bağlısınız. Bu bağlılığı yaşam şekli haline getirir gibi yaşamanız, sizi kimi gidişatlarda kasvete sokabiliyor.

36440_9.jpg
KOVA 21 Ocak – 18 Şubat

Sizden daha yetkili birinin yanlış tespitlerine azıcık kolay ortak oluyorsunuz. Çok vicdanlı ve saldırı görünüşünüz, iş ilişkilerinizde aranılan biri olduğunuz fikri uyandırıyor. Yolun yarısındayken pes etme vaziyetinde kalmamak için küçük adımlarla niyetinize erişmeye çalışmanız daha yerinde olur. Tasarılı davranmamak zaman zaman başınıza işler açabiliyor.

36440_10.jpg
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.