23 Ekim 2015 günlük burç yorumları!

09.05.2021
17
23 Ekim 2015 günlük burç yorumları!
23.10.2015 Cuma tarihi için burç yorumları neler diyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık bugün neler yaşayacak?
BALIK 19 Şubat – 20 Mart

Değerlendiremediğinizi düşündüğünüz fırsatlar sizi etkiliyor. Bu da elinizdeki yeni fırsatları potansiyel kayıplar gibi görmenize yol açabiliyor. Yeni görüşmeler tertemiz umutlara çağrı yapabilir, cesaretli olun. Beslenme kumpasınız bozuldu. Bugün ve sonra ki günlerde beslenme kumpasınıza dikkat etmelisiniz.

35480_11.jpg
BOĞA 21 Nisan – 21 Mayıs

İşlerinizdeki yoğunluk suratından bir hayli strese girdiniz. Bunlardan kurtulmak ve kafanızı derlemek için bir tatile lüzum dinleyebilirsiniz. Amirinize müracaat etin, sizi kavrayışla karşılayacaktır. Son günlerde kendi kendinizle çok meşgul olduğunuz için etrafınızda olup bitenleri göremeyebiliyorsunuz. Sizi de ilgilendiren bazı mevzulara müdahale etkeniz gerekebilir.

35480_1.jpg
İKİZLER 22 Mayıs – 21 Haziran

İşleriniz her zamanki gibi başınızdan aşkın. Bugün programda olmayan bazı işlerin de ilave edilmesiyle iyice sıkılacaksınız. Bir çalışma dostunuzun alacağı çok mutlu haber sizi de coşturacak. Duygusalsınız, ama bunu saklama mücadeleleriniz var. Bu da bazı ciddi etkilenişimleri yalnız yaşamanıza neden oluyor.

35480_2.jpg
YENGEÇ 22 Haziran-22 Temmuz

İddialı sayılabilecek temennileriniz var. Temponuz ve faydalı çalışmanız bu temennilerinizin bir kısmının reelleşmesine takviyeci olacak. İş hayatınızda mütevazı olduğunuz söylenemez. Sağlık mevzularında mübalağalara dikkat! Kendinizi bu kadar hırpalamamalısınız.

35480_3.jpg
ASLAN 23 Temmuz – 23 Ağustos

İş yaşantınızda yoğun bir tempo içinde olabilirsiniz. Bugün iş yerinizde ön tasarıda olmak sizin için ehemmiyetli olabileceğinden şahsi çalışmalara dikkat etmek zorundasınız. Asaplarınız çok ivedi geriliyor. Bugün bir yakınınızı istemeden kırabilirsiniz. Asaplarınıza egemen olun.

35480_4.jpg
BAŞAK 24 Ağustos – 22 Eylül

Oldukça devingensiniz ve enerjinizi doğru kullanabiliyorsunuz. Düşünceleriniz sarih ve pratik ve yaşamınıza ait bazı kararlar verme evresine gelebilirsiniz. Düşüncelerinizi istediğiniz noktaya odaklamayı muvaffak oluyorsunuz ve bu iş hayatınızda size ufak galibiyetler kazandırabilir. Bazı temennilerinizin hakikatleşmesi için ehemmiyetli adımlar atabileceksiniz. İşinizle ilgili mevzularda yeni teşebbüslerde bulunmak için uygun tesirler altında olacaksınız. Sıhhatinizle ilgili problemlerinizi dikkate almanız gereken bir gündesiniz. Bugün hekime görünmenizde ya da kullanmayı vazgeçtiğiniz ilaçlarınızı tekerrür kullanmaya başlamanızda fayda var.

35480_5.jpg
TERAZİ 23 Eylül – 23 Ekim

Bugün muhtelif tesirler üzerinizde tedirginlik yaratabilir. İşte yolunda gitmediğini düşündüğünüz mevzular suratından vesvese yapabilirsiniz. Güvendiğiniz iş dostlarınızla beraber hareket etkeniz doğru olacaktır. Sevgilinizin ilişkinizde verdiği istisnaların, ilişkinizi ayakta yakaladığını görebilmelisiniz. Tek taraflı özveri, uzun vadede çözümsüz kalacak gibi görünüyor.

35480_6.jpg
AKREP 24 Ekim – 22 Kasım

Hafta sonunu özlediğiniz ve işlerinizden bunaldığınız bir gündesiniz. İblise uymayın ve işlerinizi bakımsızlık etmeyin. Daha sonra başınız çok ağrıyabilir. İrtibatlarınızda bir çoğalış olabilir ve bu güzelinize gidecektir. Karşınıza çıkan fırsatları pozitif olarak değerlendirebileceksiniz.

35480_7.jpg
YAY 23 Kasım-21 Aralık

Sizi tertemiz bir iş bekliyor. Orada yaşamla yine tanışacaksınız. Bugün yarın alabilirsiniz bunun haberini. Fakat kalıcı değilsiniz. Siz orayı bir basamak gibi göreceksiniz. Daha geniş idealleriniz, temennileriniz var. İlgi alanlarınızı arttırma maksadınıza dönük karşı çıkışlarda, birtakım yalnızlık fobileri var. Yanlış değerlendirmeler, özel ilişkilerde ciddi aşınmalara neden olabilir.

35480_8.jpg
OĞLAK 21 Aralık – 20 Ocak

Önümüzdeki günler için bir yığılmaya mani olmalısınız. Bugün akşama yakın çok özel bir görüşmeniz olacak. İşlerinize bugünlerde azıcık daha asılmanız gerekiyor. Yakınlaşmanız pek muhtemel görünmeyen biriyle aşırıca ilgilisiniz. Bu ilginizi dağıtmanız gerekebilir. Duygusal dünyanızdaki karışıklık, mahzurlu ilgilere yöneltebiliyor sizi.

35480_9.jpg
KOVA 21 Ocak – 18 Şubat

Birtakım tertip etme işinde, farklı görüşleri olan biriyle münazara yaşayabilirsiniz. Ama çok ortada, anlaşılır olan haklılığınız, münazarayı kısa sürdürecek. İş yaşamınızda sizi yeterince tanımayan birtakım insanlar genel memnuniyetsizlikte özel bir hisseniz olduğunu düşünüyor ve bu görüşlerini yaygınlaştırıyorlar.

35480_10.jpg
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.