26 Nisan burç yorumlarınız!

10.07.2021
269
26 Nisan burç yorumlarınız!

KOÇ: Bugün sizin için kolay olmayacak. İdareyicinize ya da sosyal hayatınızda çekindiğiniz birine karşı bir şeyleri açıklama etmek gidişatında kalabilirsiniz. Kendinizi korunurken asabileşmemeye özen göstermelisiniz.

BOĞA: Kariyerinizde maharetleriniz ve yaptıklarınızla anılacak ve bazı ehemmiyetli işleri bu sayede kapacaksınız. Özel hayatınızda ise sıradan Boğa onuru iş başında olacak. İftiharınız suratından partnerinizle aranız açılabilir dikkat!

İKİZLER: Tipik bir İkizler gibi dinamik ve kıpır kıpır olacaksınız. Sizi elde yakalamak muhtemel değil. Ele avuca gelmeyen yapınız partnerinizi yoruyor. Ona daha sıcak ve yakın davranmalısınız. Öte yandan iş yaşamınızda değiştirmek istediğiniz bazı şeyleri değiştirmenin bütün zamanı.

YENGEÇ: Yaşamınızda bazı şeyleri görmezden geliyor olabilirisiniz. Böyle davranmak yerine mesele yaşadığınız mevzuları çözmeye çalışmalısınız. İş yaşamınızda oldukça dinamik ve motive olmuş vaziyettesiniz. Akşam saatlerinde ise beğendiğinizle cümbüşlü bir gece geçirebilirsiniz.

ASLAN: Aslanlar bugün oldukça ikna edici olacak. Kendinizi natürel biçimde ifade edebilir ve karşı tarafın ilgisine sürükleyebilirsiniz. Bunun yanı gizeme karar vermeye çalıştığınız bazı mevzularda ufak adımlar atarak tereddütlüklerinizi aşabilirsiniz.

BAŞAK: Başaklar bugün oldukça romantik. Beğendiğiniz şahısla beraber aşk dolu bir gece geçirebilirsiniz. Sahip olmak istediğiniz şeyler için katlanmayı bilmelisiniz. İstediğiniz şeylere odaklanmalı ve disiplinli biçimde çalışmalısınız.

TERAZİ: Teraziler bugün her zamankinden daha fazla hoş, zarif ve büyüleyiciler. Yeni bir konum sahibi olmak ya da yeni bir işe adım atmak için uygun bir yarıyıldan geçiyorsunuz. İlişkinizde mesele yaşadığınız mevzularda inatçılık yapmayı bırakmalısınız.

AKREP: Bugün kendinizi yenilenmiş ve huzur bulmuş sezebilirsiniz. Aşk yaşamınızda partnerinizle ufak aşk oyunları yapabilirsiniz. Bulmacalar güzelinize gidecek. Bitirilmesi gereken işinizi yarım vazgeçmeyin.

YAY: Yaylar bugün oldukça alıngansınız. O kadar kırılgansınız ki yaptığınız her işte kusur yaparım fobisiyle yavaş ve tereddüt ilerleyeceksiniz. Kusur yapmaya sarih olduğunuz bir gün.

OĞLAK: Alacağınız beklenmedik haberlerle bugünü hareketli bir biçimde geçirebilirsiniz. Öte yandan bugün duygularınızı sorgulamakta eforluk sürükleyebilir ve gergin bir tutum içerisine girebilirsiniz. Aniden seyahat faktörüz gerekebilir.

KOVA: Gün içerisinde sizi heyecanlandıracak bazı haberler alabilirsiniz. Alacağınız bu haber üzerine hemen harekete geçebilirsiniz. Parasal açıdan beklediğiniz fırsatlar karşınıza çıkacak ancak sabırlı olmalısınız. Öte yandan olmayacak mevzularda temenni içerisine girmeyin.

BALIK: Duygularınızı kolayca ifade edebildiğiniz bir yarıyılda bulunuyorsunuz. Etrafınızda oldukça popüler olabilir, katılacağınız aktifliklerde dikkat toplayabilirsiniz. Öte yandan yeni tanıştığınız şahıslarla ortak çalışmalar asıllaştırabilirsiniz.
 

YAZAR BİLGİSİ