26 Temmuz 2016 günlük burç yorumları!

09.05.2021
19
26 Temmuz 2016 günlük burç yorumları!
Astrolog Sibel Fayda Kargın’ın yorumuyla Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları bugün neler yaşayacak?
Balık ve Yükselen Balıklar

Çalışarak kazandığınız para ile alakalı olabilir, ya da çalışma dostlarınızla, çalışma etrafınız veya sıhhatiniz ile alakalı olabilir, ehemmiyetli bir farkındalık yaşayabilirsiniz. Düşündüğünüz teşebbüsleriniz için değişik seçenekleri keşfedebilirsiniz.

38431_12.jpg
Koç ve Yükselen Koçlar

Kendi yaratıcılığınızı ortaya koyma, hobinizle bir eser alana getirme, sevgilinizle ehemmiyetli bir konuşma yapma, çocuklarınızla alakalı gündeminizdeki bir mevzuyu başka açıdan değerlendirmek için harika zamanlar.

38431_1.jpg
Boğa ve Yükselen Boğalar

Konutunuzla, yuvanızla alakalı bir zamandır saklı saklı başkalaşım, alım satım gibi tasarıları yapıyorsunuz ve bu mevzularla alakalı bugün sürpriz bir büyüme yaşayabilirsiniz. Baktığınız halde hiç görmediğiniz bir ayrıntı ile karşılaşabilirsiniz. Mevzunuzla alakalı görüşmeler yapmak ve alternatifleri değerlendirmek için harika bir gün.

38431_2.jpg
İkizler ve Yükselen İkizler

Yakın etrafınızla, akrabalarınızla, kardeşinizle ehemmiyetli bir aile organizasyonu yapmak için mesela düğün, nişan gibi bugün alternatifleri değerlendirip görüşmeleri yapmak için hoş enerjiler var.

38431_3.jpg
Yengeç ve Yükselen Yengeçler

Kariyerinizden, işinizden kazandığınız para ile alakalı olarak bugün hiç beklemediğiniz bir büyüme olabilir ya da görmediğiniz bir fırsatı birden fark edebilirsiniz. Alternatifleri değerlendirmek, görüşme yapmak için hoş zamanlar.

38431_4.jpg
Aslan ve Yükselen Aslanlar

Uzak bir seyahat, yabancı dil eğitimi veya rastgele bir eğitim mevzusunda yabancılarla alakalı işlerinizde ya da kendi imajınız ile alakalı olarak, çok hoş bir alternatifle karşılaşabileceğiniz sürprizli bir gün. Alternatifleri değerlendirmemezlik yapmayın.

38431_5.jpg
Başak ve Yükselen Başaklar

Eşinizin parasal kaynakları mevzusunda kendi kafanızda yaptığınız tasarılar ile alakalı olarak esrarengiz sürpriz bir büyüme yaşayabilir ve hiç görmediğiniz bir alternatifi fark edebilirsiniz. Bugün mevzu ile alakalı ehemmiyetli görüşmeler yapmak için uygun bir zaman.

38431_6.jpg
Terazi ve Yükselen Teraziler

Eşinizle, partnerinizle, ortağınızla sosyalleşmek, kalabalık gruplara derneklere katılmak, ehemmiyetli organizasyonlar yapmak için bugün farklı bakış açılarını da farkedeceğiniz özel bir gün. Ehemmiyetli görüşmelerinizi yapabilirsiniz.

38431_7.jpg
Akrep ve Yükselen Akrepler

Yapılması gereken işler, kariyeriniz, işleriniz mevzusunda bugün hiç fark etmediğiniz bir ayrıntıyı fark edebilir ya da sürpriz bir büyüme yaşayabilirsiniz. Alternatifleri değerlendirip zorunlu görüşmeleri yapmak için destekleyen enerjiler mevcut.

38431_8.jpg
Yay ve Yükselen Yaylar

Uzak bir sevgiliden hiç beklemediğiniz bir haber alabilirsiniz ya da neşeli uzak bir seyahat tasarlamak için ani bir büyüme olabilir. Çocuklarınızın ilgileneceği bir spor ile alakalı görüşme yapmak isterseniz enerjiler destekliyor. Sevgiliniz ile alakalı bir tatil tasarlayabilirsiniz. Alternatifleri değerlendirmek için destekleyici enerjiler var, kullanın.

38431_9.jpg
Oğlak ve Yükselen Oğlaklar

Eşinizin, ortağınızın parasal kaynakları ile birlikte bir gayrimenkul yatırımı düşünüyorsanız, bugün hiç görmediğiniz harika bir ayrıntı tutabilir ve zorunlu görüşmeleri yapabilirsiniz.

38431_10.jpg
Kova ve Yükselen Kovalar

Eşinizle, partnerinizle yakın etraf ve akrabalarla gündemdeki ehemmiyetli bir organizasyonu tasarlamak için bugün hoş enerjiler var. Tercihlerinizi yapın, zorunlu taraflarla da görüşün. Pişman olmayacaksınız.

38431_11.jpg
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.