28 Mart burç yorumlarınız!

22.07.2021
111
28 Mart burç yorumlarınız!

Bugün 28 Mart Cuma..Venüs günündeyiz…

Ay  02:11’de Balık Burcuna geçiş yapacak. Duygusal ve duyarlı enerjiler yoğunlaşıyor. Ay sonunda doğacak yeni ay evvelinde Ay’ın ışığı eksiliyor. Bazı mevzularda bitirilmeler ve bitişler alana gelebilir.

Hayatımızdan çıkarmak istediğimiz kavramlara  yoğunlaşabilir ve Ay Balık burcunda iken onlardan vazgeçebiliriz.

Bugün yakın etrafımıza karşı daha duyarlı davranabilir, empati yapabiliriz. Sezgilerimiz ve yaratıcılığımız çoğaldığı için sanatsal mevzularda bereketimiz çoğalabilir. Ruhsal ve manevi mevzularla ilgilenmek, iç dünyamıza dönmek kendimizi iyi sezmemize dayanak edebilir.

Yükselen burcunuzu öğrenmiyorsanız hemen NÖBETÇİ ASTROLOĞA sorup bilebilirsiniz

KOÇ 21 Mart – 20 Nisan

Bugün, kendi başınıza kalmayı isteyebilirsiniz. Geçen günlerin koşuşturmacası ve hareketinin ardından dinlenmek için süreler yaratmak size çok iyi gelecektir.

BOĞA 21 Nisan – 21 Mayıs

Yakın arkadaşlarınızla bir araya gelmeyi tasarlayacağınız bir günde olabilirsiniz. Kalabalık sosyal etraflara dahil olmak, günün ana mevzusu olabilir. Yeni tanışmalara hazırlanın.

İKİZLER 22 Mayıs – 21 Haziran

Etrafınızla ilişkilerinize çok dikkat edeceğiniz bir gündesiniz. İhtimalle onların gözündeki yerinizi fazlasını umursayacaksınız. Kendiniz olun ve fazla arzları kabul etmeyin.

YENGEÇ 22 Haziran-22 Temmuz

Yabancı bir ülkede yaşayan bir tanıdığınızla konuşabileceğiniz bir gündesiniz. Bu bireyden sizi çok donakaltacak neşeli haberler alabilirsiniz. Akşam saatlerinde bir kutlama yapılabilir.

ASLAN 23 Temmuz – 23 Ağustos

Karşı türle ilişkilerinizin yoğunlaşacağı bir yarıyıl geçirebilirsiniz. Mevzubahisi şahıslarla daha rahat irtibat kurabilir, süratle yakınlaşabilirsiniz. Kısa süreli ilişkiler muhtemeldir.

BAŞAK 24 Ağustos – 22 Eylül

Yakın etrafınızdaki insanlarla olan ilişkilerin gözünüzdeki ehemmiyeti çoğalacaktır. Bayağıya oranla daha az tenkidi ve daha az detaycı yaklaşımlar özümserseniz, ilişkileriniz daha renkli olacaktır.

TERAZİ 23 Eylül – 23 Ekim

Etrafınızdaki insanlardan daha fazla alaka ve cesaretlendirme bekleyebileceğiniz bir gündesiniz. Bunu sarihçe istemeyin ama belirli edin; istediğinizi aşırısıyla vereceklerdir.

AKREP 24 Ekim – 22 Kasım

Etrafınıza karşı çok duyarlı olabileceğiniz bir gün geçireceksiniz. Bu duyarlılığı empati kurmak mevzusunda kullanın. Böylece, beğendiğiniz şahıs başta olmak üzere, bir hayli insanın meselelerini çözebilirsiniz.

YAY 23 Kasım-21Aralık

Bugün, özel hayatınızda, aile içi ilişkilere yönelebilirsiniz. Şahıslar arasındaki ihtilaflara müdahale edip hakemlik yapabilirsiniz. Bu hücumunuz, aile içindeki havayı da yumuşatmanıza dayanak edebilir.

OĞLAK 21 Aralık – 20 Ocak

Boş sürelerinizde dostlarınızla beraber olursanız oldukça rahatlayacak ve dinleneceksiniz. Vazgeçin günün programını kendileri yapsınlar; siz yalnızca geçim sağlayıp eğlenmenize bakın.

KOVA 21 Ocak – 18 Şubat

Bugün parasal mevzular üzerine eğilebilirsiniz. Bütçenizde yeni tertip etmeler yapmanız ana mevzular olabilir. Ancak akşam saatlerinde fazla tüketmelerden de kaçının. Tasarılarınızı bu kadar süratli bozmamaya özen gösterin.

BALIK 19 Şubat – 20 Mart

Tüm yumuşak ve sevimli doğrultularınızı öne çıkartıp insanları büyüleyebileceğiniz bir gündesiniz. Sosyalleşin. Popülariteniz oldukça çoğalacaktır. Etrafın size sağlayacağı sosyal fırsatları ve ilişki bahtlarını değerlendirmelisiniz.

Sevgilerimle Astrolog

Demet BALTACI

BİLİNÇ MEKTEBİ
 

YAZAR BİLGİSİ