28 Temmuz 2015 günlük burç yorumları

22.05.2021
20
28 Temmuz 2015 günlük burç yorumları
28.07.2015 Salı tarihi için burç yorumları neler diyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak ,Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık bugün neler yaşayacak?
Balık:

İşle ilgili aktiflikler gündeminize gelebilir. İrdelemeniz gereken bir vaziyet varsa, yüzeysel değil, derinlemesine bir araştırma yapmanız sizin açınızdan iyi olacaktır.

34191_12.jpg
KOÇ:

Usluca bir strateji geliştirmezseniz, neşenizi kaçıran olaylarla yüzleşmek gidişatında kalabilirsiniz. Hayallerinizi hakikatleştirmek için kaynaklarınızı yine gözden geçirmek faydalı olabilir. Emin adımlarla ilerlemek ideallerinize kavuşmanıza destekçi olacaktır.

34191_1.jpg
Boğa:

Hakikat olduğuna inanamayacak kadar hoş gidişatlarla karşılaşmanız çok yakın. Tutkularınızın peşinden koşmanın meyvesini yemek için hoş bir yarıyıl. Şahsi gelişiminize faydalı olacak basamakları iyi değerlendirin.

34191_2.jpg
İkizler:

Duygusal hislerle kaplı bir yarıyılda olduğunuz için çalışma modunuzda düşüş gözlemlenebilir. Belli bir ekip problem ya da vaziyetlerin kafanızı kurcalaması konsantrasyon düşükliğine neden olabilir. İlişki yaşadığınız şahısla bağlantınızda bazı zayıflamalar varsa, yapacağınız en iyi şey sabırlı olmak…

34191_3.jpg
Yengeç:

Tamamlamanız gereken bir ekip işler var. Bir günün içindeki saatler size yetmiyormuş gibi geliyor. Şahsi görüşmelere ayıracak zamanınız olmayabilir. Enerjinizi yükseltip cümbüşlü etkinliklere de yönelmeniz, motivasyonunuzu yükseltecektir.

34191_4.jpg
Aslan:

Bütçenizi en ince ayrıntısına kadar ayarlama hevesindesiniz. Elbette kazanç giderlerinizi tertip etmeniz harika ancak bununla kendinizi çok fazla sıkmayın. Ufak hesaplar meselenizi kökten çözmeye yeterli olmaz. Bunun yerine daha kesin çözümler sunacak seçeneklere yönelin.

34191_5.jpg
Başak:

Cümbüşlü yanınızı ortaya koyarsanız, gözlerinizdeki ışığı herkesin fark edebileceği kadar hoş bir gün geçirebilirsiniz. Önünüze çıkacak değişik fırsatları beklerken, şu anı kaçırmayın. Kalbinizdeki hoş renkleri ortaya koyarak aşamanın enerjisini yakalayın.

34191_6.jpg
Terazi:

Şu gizemeler sizin için her şey ağır çekimde ilerliyormuş gibi görünüyor. Yeniden de, anlamlı ilişkiler kurma isteğiniz üzerinde yoğunlaşırsanız, üzerinizdeki bu sisi daha kolay atabilirsiniz.

34191_7.jpg
Akrep:

Olaylara ve şahıslara karşı gardınızı almak sizin doğanızda var. Ancak şu gizemeler daha cana yakın davranışlar sergileyebildiğiniz bir yarıyıldasınız. Ön yargılarınızı devirdiğinizde hoş fırsatlarla karşılaşacaksınız.

34191_8.jpg
Yay:

Özgür ruhunuzdan kopmak istemiyorsunuz. Oysa, daha sıkı çalışmanız için uygun bir yarıyıldasınız. Daha hırslı olan yanınızı ortaya koymanın müddeti gelmiş olabilir.

34191_9.jpg
Oğlak:

Ay-Uranis üçgeni kalbinizi kuvvetlendiriyor. İpleri elinize alıp kendinizi göstermeniz için doğru bir zaman. Sizin için özel olan bireye içinizden geçenleri söyleyin. Aşamanın kapılarını sevgiyle çaldığınızda, sizi armağanlarla karşılayacak.

34191_10.jpg
Kova:

Duygularınızı tamamen kapatmasanız da, mananızı azıcık daha öne çıkarırsanız kendinize daha usluca bir yol çizebilirsiniz. Tasalandığınız gidişatları başkalarıyla baylaşmanız stresinizi eksilteceği gibi usunuza uyuyacak nasihatlere kavuşmanızı da sağlayabilir. Güvendiğiniz birini seçin ve fikir alışverişine başlayın.

34191_11.jpg
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.