28 Temmuz burç yorumlarınız!

23.07.2021
142
28 Temmuz burç yorumlarınız!

Bugün 28 Temmuz Pazartesi…Ay günündeyiz…

Aslan burcunda ilerleyen Ay sabah 03:38’ de Akrep burcundaki Satürn ile kare açı yapacak ve ardından boşluğa girecek. Kendimizi bazı mevzularda yasaklanmış ve kısıtlanmış sezebiliriz. Mesullükler ve aile büyükleri ile alakalı kavramlar öne çıkabilir.

Yengeç burcundaki Venüs ve Oğlak burcundaki Plüton karşıt açı yapacak. Yakınlarımızdan temennilerimiz ve duygusal lüzumlarımız çoğalabilir. İlişkilerimizde fazla sahiplenici ve baskıcı davranabiliriz.

Ay gün boyu boşlukta olacak. Günü ehemmiyetli işlerle ilgilenmeden eğlenmek ve dinlenmek için değerlendirebiliriz. Beğendiklerimiz ve ailemizle beraber olmak bize iyi gelebilir.

Yükselen burcunuzu öğrenmiyorsanız hemen NÖBETÇİ ASTROLOĞA sorup bilebilirsiniz

KOÇ 21 Mart – 20 Nisan

Cümbüş isteğiniz çoğalış gösterebilir ve tüm gün süresince istediklerinizi yapıp sevincinize bakmak isteyebilirsiniz. Vazifelerinize odaklanmaya çalışın ve bunlara öncelik verin.

BOĞA 21 Nisan – 21 Mayıs

Ailenize karşı sahip olduğunuz mesullükler ve konuttaki misyonlarınız bugün çoğalış gösterebilirler. Çoğalmasalar dahi, onları gözünüzde geliştirebilirsiniz. Onları bir mesele olarak görmek yerine tamamlamak için çalışmaya başlayın.

İKİZLER 22 Mayıs – 21 Haziran

Kasvetlerinizi yakın etrafınızla kolayca paylaşabileceğiniz bir gündesiniz. Sizi suçlamak yerine kılavuzluk etmeye meyilli olacaklardır. Bu sebeple, sizi sıkan her şeyi onlarla paylaşıp birlikte çözüm yolu arayın.

YENGEÇ 22 Haziran-22 Temmuz

Parasal mevzuları gözünüzde fazla geliştirme meylindesiniz. Paranızı dilediğiniz gibi harcamayı istiyorsanız da, parasal kaygılar sizi bundan alıkoyabilir. Tasarılı tüketmeler yapmakta elbette fayda var ama olayları geliştirip kendinizi de sıkmayın.

ASLAN 23 Temmuz – 23 Ağustos

Etrafınızda daha değişik bir imaj yaratma isteğiniz olabilir ve bu güzergahta dış görünümünüzde metamorfozlar yapabilirsiniz. Sosyal hayatta ön tasarıda olmak isteseniz de aile ile alakalı mesullükler bugün sizi azıcık kısıtlayabilir.

BAŞAK 24 Ağustos – 22 Eylül

Sosyalleşerek geçirdiğiniz günlerden birindeymişsiniz gibi gözükebilirsiniz ama reelinde iç dünyanızda kendinizle baş başa kalacaksınız. İçinizde yaşadıklarınıza odaklanabilir ve bunları da kimseyle paylaşmayabilirsiniz.

TERAZİ 23 Eylül – 23 Ekim

Sosyal etrafınızda ortaya çıkacak bir meseleye müdahale etmek ve çözüm getirmek için mesullük yüklenmeniz gerekebilir. Bu mevzuyla alakalı olarak yapacaklarınız ise, sosyal hayatınızda size artı puan getirebilir.

AKREP 24 Ekim – 22 Kasım

Ailevi mesullükler, özel hayatınızda ön tasarıda yer alabilirler. Aile büyükleri, uzaktaki bir akraba ile bağlantı kurmanızı ve beli bazı mevzuları sarihçe görüşmenizi isteyebilirler.

YAY 23 Kasım-21Aralık

Uzun seyahatlerle alakalı tasarılar bu yarıyılda gündeminizde yer alabilirler. Yabancı bir ülkede geçireceğiniz tatil ya da birkaç ülkeyi kapsayacak bir gezi için program yapmaya başlayabilir, eldeki alternatifleri değerlendirebilirsiniz.

OĞLAK 21 Aralık – 20 Ocak

Aileniz ve hoşlandıklarınızla özel zamanlar geçirebilir, geçmiş hatıralarınızı tazeleyebilirsiniz. Şahsi temennilerinizi bir kenara vazgeçerek, eşinizin isteklerinize geçim sağlamanız gerekebilir. Eşiniz ya da partneriniz bugün her zamankinden daha çekici olacağından; onu kıskanabilirsiniz.

KOVA 21 Ocak – 18 Şubat

Yakın etrafınızdaki dostlarınız ile irtibatlı büyümeler üzerinde düşünebilirsiniz. Hareket biçimleri üzerinde kafa yorabilir, fikirlerinizi aktarabilirsiniz. Söyledikleriniz, aradıkları çıkış yolunu bulmalarını sağlayabilir.

BALIK 19 Şubat – 20 Mart

Sizden daha yaşlı olan, saygı dinlediğiniz bireylerin meselelerle alakalı olarak manipülasyonlarından faydalanabileceğiniz bir gündesiniz. Nasihatlere kulaklarınızı tıkamayın; söylenenlerin işinize çok yarayacağını göreceksiniz.

Sevgilerimle

Astrolog Demet BALTACI

BİLİNÇ MEKTEBİ

YAZAR BİLGİSİ