3 Aralık 2015 günlük burç yorumları!

26.07.2021
130
3 Aralık 2015 günlük burç yorumları!
3.12. 2015 Perşembe tarihi için burç yorumları neler diyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık bugün neler yaşayacak?
BALIK 19 Şubat – 20 Mart

Görüşme trafiğiniz çok yoğun. Bunların kimileri kariyeriniz açısından çok özel anlamlar taşıyabilir. Yalnızca birkaç meseleniz var ve sualin ortadan kalkması, daha çok size bağlı. Tepkiselliğiniz, bazı natürel tutumları yapaylarla karıştırma derecesine varmış gibi. Sahte tutumlara karşı çok tavırlısınız.

35917_11.jpg
BOĞA 21 Nisan – 21 Mayıs

Sizden daha yetkili birinin yanlış tespitlerine azıcık kolay ortak oluyorsunuz. Çok vicdanlı ve saldırı görünüşünüz, iş ilişkilerinizde aranılan biri olduğunuz izlenimine yetmiyor. Geri tasarıda kalmaya istekli gibisiniz. Muhakkak bir hat üzerinde sunacağınız gönül zenginliği, daha anlaşılır olup sizi haksız değerlendirmelerden de esirgeyebilir.

35917_1.jpg
İKİZLER 22 Mayıs – 21 Haziran

Farklı stiliniz, galibiyetli iş hayatınızda alaka topluyor, ama işin ritmiyle paralellik kuramıyor. Hücumluğunuz ya da yavaşlığınız en olmadık vaziyetlerde ortaya çıkabiliyor. Bu gizemeler zamanınızı epeyce alacak bir hukuk işiniz olabilir. Dikkatli olun.

35917_2.jpg
YENGEÇ 22 Haziran-22 Temmuz

İşlerinizi hakkıyla yerine getiriyorsunuz fakat ona karşın işyerinizde bazı meselelerden bir cinsli sıyrılamıyorsunuz. Bugün bunları halletmekle zaman harcayacaksınız. İş yerinizde çok tedirginsiniz ve bunu muhakkak ediyorsunuz. Azıcık daha dayanmalı ve kendinize dominant olmalısınız.

35917_3.jpg
ASLAN 23 Temmuz – 23 Ağustos

Bazı görüşmelerde iyimserliği geri tasarıda yakalamak verimli olacak. Yeni umutlara yönelimler söz mevzusu. Tahsilat meselelerinizi, iş hayatı tecrübelerinizle nesnel karşılıyorsunuz. İlk başta size çok sempatik ve emin gelen birisi sonradan sizi hayrete düşürecek zaaflarını bir bir sergileyecek. Buna hazırlıklı olmanız gerekiyor.

35917_4.jpg
BAŞAK 24 Ağustos – 22 Eylül

İşinizin verdiği büyük duygusal tatmin, bugünlerde hayatın her yerinde size yetiyor. Son günlerde bitkinlik nedir öğrenmiyorsunuz. Bu sebeple de işle uyuyup işle kalkıyorsunuz. Haklı olduğunuzdan emin olduğunuz ve uzlaşma umudu taşımadığınız münazaraları bir yerde vazgeçmek size o kadar güç gelmemeli. Kısa bir zamana da olsa, ertelenen çözümsüzlükler netice getirebilir.

35917_5.jpg
TERAZİ 23 Eylül – 23 Ekim

Özbilgili çalışmalarınız, iddiasız insan görüntüsü içinde olmanıza hiç uygun değil, buna dikkat etmenizde bereket var. Vasati temenniler içindesiniz. Bu tokgözlülük, sizi hırslı şahsiyetlerin istismarına sarih vazgeçiyor. Sık sık karşılaştığınız bir gidişat bugün yeniden başınıza gelebilir. Mananızla duygularınızın arasına sıkışabilirsiniz. Bugün anlamınızı dinlemenizin zamanı.

35917_6.jpg
AKREP 24 Ekim – 22 Kasım

İdeallerinizi hakikatleştirebilmek için sıkı çalışma ve mesullük alma meylindesiniz. Ay, bilinçaltı motivasyonlarınızın çok güçlü olacağı bir devrede olduğunuzu vurguluyor. Yapmayı tasarladığınız bir sınama, belki de, sandığınızdan da az tehlike taşıyor. Ama yeniden de göze almaya değer.

35917_7.jpg
YAY 23 Kasım-21 Aralık

İş hayatınızda muhtelif meseleler yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Bir zamandan beri uğraştığınız bir mevzu sizi iyice sıkabilir ve artık bu mevzudan kurtulma meyline girebilirsiniz. Daha evvelden tasarladığınız organizasyonlarda bazı terslikler olabilir yada beklediğiniz haberler gecikebilir. Üzerinde çalıştığınız işleri sonuçlandırmayı ve istediğiniz sonuçlara ulaşmayı isteyeceksiniz. Minik bazı meselelerle karşılaşabilirsiniz ve teşebbüste bulunmaya uygun bir gün olmayacaktır. Bugün sıhhatinize dikkat edin ve yorucu etkinliklerden uzak durun.

35917_8.jpg
OĞLAK 21 Aralık – 20 Ocak

Geçen günlerde büyük bir karmaşa yaşadınız. Bir istif belgeler arasında bunaldınız. Büyük bir öz bilgiyle işlerinizi bir kumpasa soktunuz. Böylece iş hayatınızda özlemini dinlediğiniz huzura nihayet kavuşacaksınız. Dost ilişkilerinizdeki bağlılık, bazı zaafları gözden kaçırmanıza neden olabiliyor. Bazı arkadaşlıklarınıza tenkidi gözle yine bakmanız, bu ilişkilere bereket getirebilir.

35917_9.jpg
KOVA 21 Ocak – 18 Şubat

Bugünlerde iş irtibatlarınızdaki yeni yönelimler çok ağırbaşlı. Ama bu yaşanılan süreçle alakalı bir gidişat. Bir arkadaşınıza iş hayatında gösterdiğiniz takviyenin karşılığını ondan göremiyorsunuz. O şimdi pek çok imkâna sahip ama bu imkânları sizinle paylaşmaktan sakınır gibi. Bazen anlaşılmadığınızı düşünüyorsunuz. Farklı mevzulardaki düşünceleriniz, beklediğiniz alakayı görmeyebilir, sabırlı olmalısınız.

35917_10.jpg
YAZAR BİLGİSİ