3 Ocak burç yorumlarınız!

26.05.2021
14
3 Ocak burç yorumlarınız!

Venüs Günü..Kova burcunda ilerleyen Ay güne bağımsız, orijinal ve sosyal enerjiler veriyor. Bugün Güneş Mars arasında kare açı özellikle kazalara karşı tehlikeli enerjiler taşıyor.

 Merkür Jüpiter arasındaki karşıt açı bağlantı, seyahat, eğitim ve hukuksal mevzularda tehlikeli tavırlar, mübalağalı davranışlara neden olabilir. Bağlantılarımızda denge ve geçimi bulmakta zorlanabiliriz.

Öğleden sonra faalleşecek Ay Mars üçgen açısı enerji ve motivasyonumuzu çoğaldırabilir. İlişkilerde ve sosyal faaliyetlerde daha girişken ve cesaretli davranabiliriz. Annemiz ve bayanlardan destek bulabiliriz.

 

Günlük yorumları öz burç ve yükselen burcunuza göre takip ediniz..

KOÇ 21 Mart – 20 Nisan

İnsanların hakkınızda ne düşündüğünü umursayacaksınız. Bu sebeple onların istediği veya hoşlanacağı gibi davranmaya karar verebilirsiniz. Vazgeçin istediklerini düşünsünler, siz yeniden kendiniz olmaya devam edin.

BOĞA 21 Nisan – 21 Mayıs

Bugün karşınıza çıkacak büyümeleri, rasyonel yaklaşımlar kullanarak değerlendirmeniz lüzumlu. Olan biteni istediğiniz gibi görme meyline girmeyin. Koşulları iyi araştırın ve gereken adımları atın.

İKİZLER 22 Mayıs – 21 Haziran 

Sosyal civarlarda şahıslar arasında doğacak çekim özel hayatınızdaki ana mevzu olabilir. Tanışacağınız bireyleri son derece etkileyebilir, siz de onlardan etkilenebilirsiniz. Bugün başlayan ilişkiler ileride ciddi ebatlar kazanabilirler.

YENGEÇ 22 Haziran-22 Temmuz

Bugün boş zamanlarınızı hoşlandığınız insana ayırmayı düşünebilirsiniz. Kendisiyle görüşüp gün için neler yapmak istediğini bilebilir, bunları kapsayan tasarılar önerebilirsiniz. Bu davranışınız kendisini çok mutlu edecektir.

ASLAN 23 Temmuz – 23 Ağustos

Ailenizin temennileri bugün çoğalabilir ve yeni mesullükler üstlenebilirsiniz. Kendinize bir program yapın ve sürenizi uygun biçimde bölüştürün. Rahat hareket ederseniz, meselesiz bir gün geçireceksiniz.

BAŞAK 24 Ağustos – 22 Eylül

Bir hayal alemine dalıp gitmeniz ve burada da son derece hoş bir gün geçirmeniz muhtemeldir. İç dünyanızda neşeli bir yolculuk yapabilirsiniz. Dikkat gerektiren ehemmiyetli işleriniz varsa, bunları başka bir güne erteleyin.

TERAZİ 23 Eylül – 23 Ekim

Konutunuzla alakalı yeni mevzular gündeme gelebilir. Ailenizle bazı görüşmeler yapabilirsiniz. Bu görüşmelerde her şeyi yeterince sarih biçimde ifade edin ve söylediklerinizin anlaşıldığından da emin olun.

AKREP 24 Ekim – 22 Kasım

İnsanlarla olan ilişkilerinizde yeni tutumlar sergileyebilirsiniz. Öteki günlerden değişik olarak oldukça keyifli ve hareketli olmanız muhtemeldir. Bunlar, dostlarınızın güzeline gidecektir.

YAY 23 Kasım-21Aralık

Nefis gıdalar bugün gözünüze çok cazip görünebilir ve sık sık atıştırıp öğünlerde ağır besinler almaya meyil gösterebilirsiniz. Her zamanki beslenme alışkanlıklarınızı terk etmeyin.

OĞLAK 21 Aralık – 20 Ocak

İnsanlar sert tepki vereceğinizden korktuklarından bazı şeyleri saklamış olabilirler ancak bugün bunları açıklamaktan başka devaları kalmayabilir. Onlara kızmak yerine elinizde olan çözümleri uygulayın.

KOVA 21 Ocak – 18 Şubat

İç dünyanız sizi bazı şeyleri yapmaya itiyormuş gibi gelebilir. Evvel kalbinizin söylediklerini tarafsız biçimde değerlendirin. Daha sonra da ani ataklar yapmadan, tasarılı biçimde hareket edin.

BALIK 19 Şubat – 20 Mart

Bugün sosyal etkinlikler için davetler alabilirsiniz. Bunları yalanlamayın; zati yalanlamanız kuvvetlenen sosyal istikametiniz suratından çok güç. Gittiğiniz yerde son zamanların en neşeli saatlerini geçirebilirsiniz.

 

Sevgilerimle

Astrolog Demet BALTACI

 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.