30 Nisan burç yorumlarınız!

10.06.2021
11
30 Nisan burç yorumlarınız!

Bugün 30 Nisan Çarşamba…Merkür günündeyiz…

Boğa burcunda ilerleyen Ay huzur ve güven arayışımızı yoğunlaştırıyor. Bugün parasal güvenliğimiz, para, zevk aldığımız mevzular, beğendiklerimiz ve sanat ile alakalı mevzular öne çıkabilir.

Boğa burcundaki Merkür Yengeç burcundaki Jüpiter ile sextile açı yapacak. Sakin ve iyimser düşüncelerle gelecek tasarılarımıza odaklanabiliriz.

Boğa burcundaki Ay 17:55’ de Venüs ile sextile açı yapacak ve ardından boşluğa girecek. Neşe, cümbüş, lezzetli tatlar ve gıdalara düşkünlüğümüz çoğalabilir. Sevgi, aşk, estetik, romantizm ve sanatsal mevzularda enerjiler destekleyebilir.

Gece 22:56’ da Ay İkizler burcuna geçiş yapacak ve daha hareketli ve akılsal enerjiler devrede olacak.

Yükselen burcunuzu öğrenmiyorsanız hemen NÖBETÇİ ASTROLOĞA sorup bilebilirsiniz

KOÇ 21 Mart – 20 Nisan

Parasal mevzularla alakalı bazı hareket tasarıları hazırlayabilirsiniz. Bekleyip kimi süreçlerin neler getireceğini görmeye karar verebilir, ihtimallere göre muhtelif hazırlıklar yapabilirsiniz.

BOĞA 21 Nisan – 21 Mayıs

Yakın etrafınızdan bir hayli şahıs, istedikleri alakayı gösterebileceğiniz için bugün çevrenize bir araya gelebilirler. Sıcak ve içten davranışlarınızla onlarla ilgilenebilir ve kendilerine yol gösterebilirsiniz. Kardeşlerinizle ilişkileriniz kuvvetlenebilir ve takviyelerini hissedebilirsiniz.

İKİZLER 22 Mayıs – 21 Haziran

Zekanızda tartıp durduğunuz mevzuları artık iş etrafınızdaki şahıslara açın ve değerlendirmelerinizi beraber yapın. Ele aldığınız tasarılarınıza, ileriki günler için ehemmiyetli dayanaklar bulabilirsiniz. Parasal mevzulardaki sezgileriniz güçleniyor.

YENGEÇ 22 Haziran-22 Temmuz

Bugün alacağınız bazı haberler, sizi oldukça keyiflendirebilir. Ehemmiyetli bir gayeye yanaştığınızı görmeye başlayabilirsiniz. Artık faaliyetlerinizi yoğunlaştırmanız gerekebilir. Yükselen moraliniz size cesarette de verebilir.

ASLAN 23 Temmuz – 23 Ağustos

Üst mevkilerdeki şahıslarla bağlantı halinde kalacağınız bir gün geçirebilirsiniz. İş dünyasındaki kimi büyümelerle alakalı bilgiler vermeniz, görüş belirtmeniz gerekebilir. Kariyeriniz ile alakalı saklı takviyeler alabilirsiniz.

BAŞAK 24 Ağustos – 22 Eylül

Uzak ülkelerle bağlantınızın yoğun olacağı bir yarıyıla gireceksiniz. Mevzu, uzaklardaki bir yatırımla alakalı yasal süreçler, ortaklıkla alakalı büyümeler veya mesleksel bir eğitim ile irtibatlı olabilir.

TERAZİ 23 Eylül – 23 Ekim

Para hesaplarını hakimiyet etmek için uygun bir gün geçireceksiniz. Konut veya büroda yapılan tüketmeler için yeni kaynaklar bulmanız olası. Bankadan yeni bir kredi kartı alabilir, acil giderler için bir kredi müracaatı yapabilirsiniz.

AKREP 24 Ekim – 22 Kasım

Etrafınızla takviyeleşme ve işbirliği içerisinde bulunarak avantaj sağlayacağınız günler devam edecek. İnsanlarla beraber çalışın. Ortak çalışmalardan elde edeceğiniz parasal manevi tatmin çoğalabilir. Bugün hoşlanıldığınızı daha fazla hissedebilirsiniz.

YAY 23 Kasım-21Aralık

Günlük iş ve görevleriniz yoğunlaşsa dahi bugün gereken takviye ve dayanakları bulabilirsiniz. Önümüzdeki günler daha rahat geçecektir. Sıhhatinizle alakalı bir problemi çözüme kavuşturabilir, rehabilitasyon olabilirsiniz.

OĞLAK 21 Aralık – 20 Ocak

Bugün usunuza gizeme dışı bir fikir gelebilir ama bunu kendiniz en baştan göz arkasını etme fikride olabilirsiniz. Cesaret gösterin ve yaratıcı fikirlerinizi yakınlarınızla paylaşın. Eşiniz ve partnerinizin gözünde kıymetiniz yükselebilir.

KOVA 21 Ocak – 18 Şubat

Bugün bir aile ferdinin isteklerine odaklanabilirsiniz. Bu istekleri yerine getirmek için bazı tüketmeler yapabilirsiniz. Minik bir hediye veya ısmarlayacağınız nefis bir yemek sizin sandığınızdan çok daha fazla işe yarayabilir.

BALIK 19 Şubat – 20 Mart

Bu günlerde ne kadar anlayışlı olursanız, etrafınızda güzelinize gitmeyen noktaların o kadar acele değiştirileceğini göreceksiniz. Sevecen ve sakin irtibat kurun. Bu biçimde istek ve teklifleriniz dikkate alınacaklardır. Sanatsal yaratıcılığınız yükseliyor.

Sevgilerimle Astrolog

Demet BALTACI

BİLİNÇ MEKTEBİ

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.