30 Ocak 2016 günlük burç yorumları!

21.05.2021
20
30 Ocak 2016 günlük burç yorumları!
30.1. 2016 Cumartesi tarihi için burç yorumları neler diyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık bugün neler yaşayacak?
BALIK 19 Şubat – 20 Mart

İş hayatınızda yaşanan bir bağlantı meseleyi, bugünlerde yeniden sizin sayenizde çözülecek. İnsan ilişkilerindeki samimiliğiniz ve pratik aklınızla bazı ilişki eforluklarını dengeleyebiliyorsunuz. Her cinsten yanlışın üzerine onlardan öç almak ister gibi gitme mizacınız var. Bu mizacınız yanlışa neden olan insanları azıcık eziyor.

36530_11.jpg
BOĞA 21 Nisan – 21 Mayıs

İş yaşamınızda her zamanki dürüst, çalışkan tavrınızla göz doldurmaya devam edeceksiniz. Özellikle iş dostlarınız sizi çok taktir edecekler. İş yerinizdeki bu pozitif tutumlarınız amirleriniz tarafından fark ediliyor. Kısa zaman sonra bir terfi yaşayabilirsiniz. Kendinizi genellikle haklı buluyorsunuz. Bu da kolay kusur yapmanıza yol açıyor. Bugünlerde bir ilişkinizde yeisli pişmanlıklar mevzubahisi olabilir.

36530_1.jpg
İKİZLER 22 Mayıs – 21 Haziran

İş hayatınızda kötümserlikten bırakmalısınız. Sizi bugünlerde, standardınızı çok yükseltebilecek öneriler bekliyor. Bir iş mevzusunda verdiğiniz bir kararı geri almak zorunda kalacaksınız. Yeterli araştırmalar güzergahında, kaybettiğiniz bazı ihtimallerin eşleriyle karşılaşacaksınız.

36530_2.jpg
YENGEÇ 22 Haziran-22 Temmuz

Aldığınız stratejiler, iş ilişkilerinizdeki meselelere çözüm olmuyor. Belki de birtakım şahıslara karşı fazla sabırlı ve terbiyelisiniz. Bu akşam konuta iş taşımanız gerekebilir. Kalabalık bir ilişkiler ağı içinde neticeye dair umutları tekerrür canlandıran büyümelerde inisiyatif almanız gerekiyor. Hareketli büyümelere alışkın olmadığınız için zorlanıyorsunuz. Ama büyümelerin sonunda güleceksiniz.

36530_3.jpg
ASLAN 23 Temmuz – 23 Ağustos

İşyerindeki genel sıkıntılılık ve bilinmezlik herkes gibi sizi de negatif etkiliyor. Pek memnun olduğunuz söylenemez. Siz de herkes gibi bir çıkış yolu arıyorsunuz. Teşebbüste bulunmak için iyi bir gündesiniz ve yaratıcılığınız bugün pozitif neticeler getirebilir. Bunu kullanmayı düşünmelisiniz.

36530_4.jpg
BAŞAK 24 Ağustos – 22 Eylül

İş hayatınızda karşınıza beklemediğiniz bazı minik meselelerin çıkabileceği ve bu meseleleri aşmak için çalışmalar yapabileceğiniz bir gündesiniz. İş dostlarınızla muhtelif geçimsizlikler yaşayabilirsiniz ya da afaki bazı gerginlikler oluşabilir. Metotik olarak günlük rutin işlerinize devam edeceksiniz ancak işlerinize her zamankinden daha fazla enerji tüketmeniz gerekebilir. Aşk yaşamınızdaki bazı çözümsüzlüklere aşırıca iyimser gözlerle bakmakla kusur ediyorsunuz.

36530_5.jpg
TERAZİ 23 Eylül – 23 Ekim

Bugün mesleksel mevzularla kafanız epeyce meşgul olacak projeleriniz için kaynak bulmakta zorlanacaksınız. Bu surattan iş dostlarınızdan destek bekleyeceksiniz. Sabrı çok zorlayan takıntılı ilişkilere sabretmek zorunda değilsiniz. İlişkiyi tamamlamanız için hiçbir maniniz yok, kasveti boşuna çekiyorsunuz.

36530_6.jpg
AKREP 24 Ekim – 22 Kasım

Güçlüklerin üstesinden geliyorsunuz, ama sabrınızı gözetmeniz gerekiyor. Kafanızdaki tasarı sıkı bir dayanışmayı gerektiriyor. Bu mevzuda umut bağladığınız şahıslar sizde hayal kırıklığı yaratabilir. Yenilikçi yanınız sizi bugünlerde ciddi tüketmelere sokabilir. Tüketmelerinizi yaparken bütçenizi iyi tanımlamalı ve önünüzdeki sıkışık günleri de düşünmelisiniz.

36530_7.jpg
YAY 23 Kasım-21 Aralık

İş yaşamınız daha öncekisi kadar renkli değil. Daha da bunalacağınız bir yarıyıla girmek üzeresiniz. Bir iş dostunuzdan sizi motive edecek laflar dinleyeceksiniz ama bir dostunuz da size iş mevzusunda hakaret edecek. Ortaklaşa işler yürütüyorsanız, alacağınız önerileri dikkatle gözden geçirmeniz gerekebilir. Yeni uyuşmalar hasılatınızı etkilemekte.

36530_8.jpg
OĞLAK 21 Aralık – 20 Ocak

İşyerinizde bazı farklılıklar olacak ve bu farklılıklar sizin konumunuzu doğrudan etkileyecek. Hazırlıklı ve dikkatli olmalısınız yoksa iş yerinizde dışlanan gidişatına gelebilirsiniz. Tutumlarıyla sizde antipati uyandıran biri, size açmak istediği sorunda sandığınız kadar yakalayıcı davranmayacak.

36530_9.jpg
KOVA 21 Ocak – 18 Şubat

İşyerinizi bir dükkanından çok dostlukların, minik gönül oyunlarının yeri olarak görüyorsunuz. Ama nasıl beceriyorsanız işinizi de asla aksatmıyorsunuz. Fakat yeniden de işin dışındaki sosyallikler yavaş yavaş göze batıyor. Bugün yapmak istediklerinizi asıllaştırabilirsiniz fakat giderekmeyi doğru ayarlamanız gerekli.

36530_10.jpg
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.