4 Temmuz burç yorumlarınız!

19.07.2021
178
4 Temmuz burç yorumlarınız!

Bugün 4 Temmuz Cuma…Venüs günündeyiz…

Başak burcunda ilerleyen Ay sabah 07:22 ‘de Jüpiter ile sextile açı yapacak ve ardından boşluğa girecek. Sabah saatlerinde boşlukta ilerleyen Ay tereddütlük ve bilinmeyenlik yaratabilir.

Öğlen 12:45’de Ay Terazi burcuna geçiş yapacak. İlişkilerde denge ve geçim arayışı öne çıkabilir. İşbirlikleri, sanat, estetik, hoşluk, sevgi, aşk ve hukuksal kavramlarda daha duyarlı olabiliriz. Rastgele bir mevzuda danışmanlık almak için de bugünü değerlendirebiliriz.

Bugün Oğlak burcundaki Plüton ile Yengeç burcundaki Güneş arasında karşıt açı netleşiyor. Efor gayretleri, baskı ve zorlanma yaratan bu görünüm özellikle otorite kavramları ile olan ilişkilerde dikkatli olmamızı gerektiriyor. Gerek şahsi gerekse cemiyetsel mevzularda ehemmiyetli metamorfoz ve mutasyonlar alana gelebilir.

Yükselen burcunuzu öğrenmiyorsanız hemen NÖBETÇİ ASTROLOĞA sorup bilebilirsiniz

KOÇ 21 Mart – 20 Nisan

Etrafınızdaki yakın ilişki içinde olduğunuz bireylerin baskıcı ve otoriter tutumları içinde bulunduğunuz koşulları değiştirebilir. Bu bireylerin üzerinizdeki tesiri çoğalabilir ve bu gidişat kararlarınıza da yansıyabilir. Yeniden de bu tesir, sizin için iyi bir kılavuzluk olabilir.

BOĞA 21 Nisan – 21 Mayıs

Boş zamanınızı kendinizi en rahat nerede seziyorsanız orada geçirmek isteyebilirsiniz. Bu, konutunuz, bir sosyal etraf veya dostlarla buluşma mekanınız olabilir. Kendinizi sıkmayın ve rahatınıza bakın.

İKİZLER 22 Mayıs – 21 Haziran

Kendinizi oldukça iyi sezeceğiniz bir gündesiniz. Pozitif yaklaşımlarınız ile her şeyin iyi tarafını görebilirsiniz. Parasal mevzularda hakimiyet dışı gidişatlar oluşsa dahi durgunluğunuzu koruyabilirsiniz.

YENGEÇ 22 Haziran-22 Temmuz

Hayatınızın istikametini değiştirebilecek bazı ehemmiyetli adımlar atmanız gerekebilir. Ertelediğiniz ve görmezden geldiğiniz mevzuların artık dış baskılar sebebiyle hakimiyet edilmesi güçleşebilir. Cesur ve kararlı davranmalısınız.

ASLAN 23 Temmuz – 23 Ağustos

Yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Bu yoğunluk fiziksel olmaktan daha çok akılsal olacaktır. Sıhhatinizi ilgisizlik etmemelisiniz. Bedeniniz bazı sinyaller veriyorsa onları ciddiye alın ve lüzumlu hakimiyetleri yaptırın.

BAŞAK 24 Ağustos – 22 Eylül

Duygusal doğrultunuzun ikinci tasarıya çekileceği ve dikkatinizi parasal sorunlara vermenizi sağlayacağı bir gündesiniz. Bütçenizi baştan gözden geçirip parasal kaliteli tasarılamalarınızı yenilemeniz mümkündür.

TERAZİ 23 Eylül – 23 Ekim

Etrafınızdaki bireylere yaptığınız bazı teklifleriniz ses getirebilir ve bunlarla alakalı müzakereler gün süresince devam edebilir. Kariyeriniz ve ailevi mesullükler üzerinizde baskı oluştursa da orta yolu bulmak sizin için kolay olacaktır.

AKREP 24 Ekim – 22 Kasım

Bugün, iç dünyanızda yaşadıklarınızı gözden geçirmek gereksinimi sezebilir ve bir müddet kendi içinize kapanabilirsiniz. Hislerinizle yüzleşmek, kendinizi daha da iyi tanımak için bir talih olabilir.

YAY 23 Kasım-21Aralık

Sosyal hayatınızın hareketleneceği bir gün geçirebilirsiniz. Beraber olmaktan memnuniyet dinlediğiniz insanları muhtelif etkinliklere davet edebilir ve sosyal açıdan son derece sevinçli bir gün geçirebilirsiniz.

OĞLAK 21 Aralık – 20 Ocak

Aile ve yakınlarınızla alakalı mesullükler ön tasarıda olabilir. Cemiyet önündeki statünüz, kariyeriniz ve yaşadığınız etrafta köklü metamorfozlar için güçlü bir arzu dinleyebilirsiniz. Güçlü ve kararlı davranacağınız bir dönemdesiniz.

KOVA 21 Ocak – 18 Şubat

Yurt dışı iletişimli bireylerle bazı projeleriniz için bir araya gelebilirsiniz. Bu bireyler, sosyal hayatınızda istediğiniz değişik havayı yaratabilirler. İlişkilerinizi ilerleterek daha sık görüşebilirsiniz.

BALIK 19 Şubat – 20 Mart

Parasal mevzularda temennileriniz çoğalabilir. Becerilerinizi ve yaratıcılığınızı değerlendirebileceğiniz bazı fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Talih oyunları ve spekülatif mevzular alakanızı çekse de ehemmiyetli parasal tehlikeler almamalısınız.

Sevgilerimle

Astrolog Demet BALTACI

BİLİNÇ MEKTEBİ

YAZAR BİLGİSİ