5 Nisan 2016 günlük burç yorumları!

19.07.2021
121
5 Nisan 2016 günlük burç yorumları!
5. 4. 2016 Salı tarihi için burç yorumları neler diyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık bugün neler yaşayacak?
BALIK 19 Şubat – 20 Mart

Çalışma civarınızdaki bazı geçimsizlikler, karşılıklı aklıselimi gerektiriyor. Yanılmadığınızı düşündüğünüz mevzularda haklı görünüyorsunuz. İşlerinizdeki yoğunluk daha hareketli günlerin habercisi olabilir. Akrabalarınızdan birine karşı gitgide artan güvensizliğiniz, azıcık haksızlık kapsıyor olabilir. Bazı güvensizlikleri aklınızda geliştirip uç noktalarda yaşayabiliyorsunuz.

37221_11.jpg
BOĞA 21 Nisan – 21 Mayıs

İşinize olan bağlılığınız zaman zaman özel işlerinizi aksatmanıza neden oluyor. İş dostlarınız sizin enerjinize ayak uyduramadığı için bugün kendinizi başkalarının işini yaparken bulabilirsiniz. Temennileriniz güzergahında büyümeler olacaktır ve karşınıza çıkacak fırsatları pozitif olarak değerlendirmeye çalışmalısınız.

37221_1.jpg
İKİZLER 22 Mayıs – 21 Haziran

Bugün bir hayli kısa seyahat yapabilir, gittiğiniz yerlerde sürpriz tesadüfler yaşayabilirsiniz. Hesapta olmayan işlerin sizi kasvete sokabileceği görülüyor. Grup çalışmalarında veya organizasyonlarda yer alıyorsanız etrafınızın takviyesini alabilirsiniz. Şahsi kaynaklarınızı yerinde ve faydalı bir şekilde kullanmaya özen göstermelisiniz. Parasal mevzulardaki gerginlikler ya da kusurlar canınızı sıkabilir.

37221_2.jpg
YENGEÇ 22 Haziran-22 Temmuz

İş dışı bir iş, içinde beğendiğiniz bir dostunuzun olması sebebiyle sizi ilgilendiriyor. Ona bazı teklifleriniz olabilir. Alan değiştirme düşünceniz böyle bir yarıyılda hipotezinizin ötesinde tehlikeler taşıyabilir. Genel olarak gerilimler yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Etrafınıza karşı oldukça duyarlı olacaksınız ve duygusal tepkiler vereceksiniz.

37221_3.jpg
ASLAN 23 Temmuz – 23 Ağustos

Tek meseleniz, işyerinde gözlemek zorunda olduğunuza inandığınız dostunuzmuş gibi davranıyorsunuz. Becerikli ve marifetlisiniz. Kariyerinizi geciktirecek duygusallıklardan sakınmalısınız. Her ne kadar hakimiyetli bir birey olsanız dahi, bugün duygusal açıdan ani tepkinlere çok daha sarihsiniz. Yapmanız gereken işler sizi pek rahat vazgeçmeyebilir.

37221_4.jpg
BAŞAK 24 Ağustos – 22 Eylül

İşyerinizde ortada gezen rivayetlerden güvensizlikler yaşayacak kadar etkilenmemelisiniz. Son zamanlardaki desteksiz rivayetlerden bir farkı yok gibi, içinizi rahat yakalayabilirsiniz. Sizin kadar içten yanaşan bir sevgili hiç de olasılık dışı değil, belki de çok yakında.

37221_5.jpg
TERAZİ 23 Eylül – 23 Ekim

İş ve aşk meselelerinizi birbirinden ayırmanız gerekiyor. Pek meseleli olmayan iş yaşamınız özel ilişkinizdeki meselelerden etkileniyor. Bir iş iletişiminizden şu günlerde birtakım şikayetler alacaksınız. Bugün dinleyeceğiniz bir haber canınızı sıkabilir. Bu haberin doğruluğundan emin olmadan moralinizi bozmayın.

37221_6.jpg
AKREP 24 Ekim – 22 Kasım

İş ortamınızda ve çalışma dostlarınızla muhtelif meseleler yaşayabilirsiniz. İşinizle alakalı yoğunluk çoğalıyor ve idealleriniz bugün sizin için daha ehemmiyetli olacaktır. Minik şeyleri kafanıza takabilir ve mesele yapabilirsiniz. İş ortamınızda müzakerelerden sakınmaya çalışın. Etrafınızda sizi rahatsız edecek bazı büyümeler olabilir ve detaylara dikkat etmelisiniz. Bazı yeni temenniler içine girebilirsiniz ve değişik tasarılar yapabilirsiniz. İşinizle alakalı olarak yeni bir teşebbüs yapmak için uygun tesirler altında olmayacaksınız. Bazı ilişkilerinizde mübalağalı değerlendirmeler içinde görünüyorsunuz.

37221_7.jpg
YAY 23 Kasım-21 Aralık

Bugünlerde sizin için ehemmiyetli olan, bazı insanlarla görüşmeleriniz olacak. Onlara yalnızca parlak fikirlerinizden laf etmeli, hak ettiğini elde edememiş, bu surattan meseleler yaşayan biri görüntüsü vermemelisiniz. Trafikte bugün dikkatli olmalısınız. Düşünceliliğiniz bazı riskler geçirmenize neden olabilir. Azıcık daha dikkatli olmalısınız.

37221_8.jpg
OĞLAK 21 Aralık – 20 Ocak

Günlük işlerinizdeki zafer ve kararı uzun vadeli çalışmalara dönüştürebilirsiniz. Bugün yaşadığınız mekanlarda küçük tertip etmeler yapabilir, çalışma dostlarınızdan dayanak görebilirsiniz. Yarım kalmış işlerinizle de ilgilenmek isteyebilirsiniz. Hakkınızda söylenen bir palavra sizin kulağınıza gelmeden, eşin arkadaşın kulağına gidecek ve ayıplanacaksınız.

37221_9.jpg
KOVA 21 Ocak – 18 Şubat

İşyerinizde size dinlenen sempati, usunuzdaki yeni iş görüşü eksiltebilir. Meselelerinizi daha da paylaşmanızda verim var. Kısa vadede şartlarınızda ciddi bir farklılık görünmüyor. Parasal mevzularda daha hakikatçi değerlendirmeler içinde olmanız gerekiyor. Umut bağladığınız yerlerin, bir oyalama stratejiyi uyguladığı doğrultusundaki kaygılarınızda asıllık olabilir.

37221_10.jpg
YAZAR BİLGİSİ