8 Ekim günlük burç yorumları!

07.05.2021
33
8 Ekim günlük burç yorumları!
Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları bugün neler yaşayacak?
BALIK

Çok hareketli ve inatçı olabileceğiniz bir gündesiniz. Grupçalışmalarında çevrenizi motive edebilecek efora sahip olduğunuz görülüyor. Titiz çalışma kavrayışınız organize olmanızı kolaylaştıracağından, dostlarınız tarafından da destek görebilir. Sıhhatiniz mevzusunda dikkatli olmalısınız. Duygusal olarak değişken bir huy gösterebilirsiniz.

39203_11.jpg
BOĞA

İş yaşamınızda yaratıcılığınızın ön tasarıda olduğu ve duygusal tepkilerinizi saklamak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Ortak çalışmalara girebilmeniz muhtemel olabilir. Bir vakitten beri içinizde yakaladığınız bir hiddetinizi bugün karşınızdaki şahıslara yönlendirebilirsiniz. Bağlantılarınızda elastik olmalısınız.

39203_1.jpg
İKİZLER

Ailenizden birisiyle iş konuşması içine girecek, yeni fikirler edineceksiniz. Bu fikirlerin, pratikte uygulamaya konması pek o kadar kolay olmayacak ve zaman gerekecek. Bir kavganın dışında kalmaya çalışıyorsunuz. Kararlılığınızı bozmayın. Zira işin sonunda makûs şeyler görünüyor.

39203_2.jpg
YENGEÇ

Bir dost ilişkinizde yaşadığınız hayal kırıklıkları çok tanımlayıcı değil, işleri yine yoluna koyacaksınız. Tahsilat mevzularındaki tıkanmalar kısa vadede sizi dara sokmayacak, ama ısrarcı davranmanızda bereket var. Dostluk ilişkilerinizde alacağınız emin miktarlarda bağlayıcı kararlar, derinlemesine düşünceleri gerektiriyor.

39203_3.jpg
ASLAN

Yaratıcığınızı ortaya koyabileceğiniz alanlarda çalışabilirsiniz. Yeniden de yalnız çalışmaya ve çalışmalarınızı paylaşmamaya dikkat edin. Çalışmanızı gözden geçirmeye gereksinim dinleyeceksiniz. Çok sevecen duygularla değerlendirildiğiniz bir ilişkinizde, ilişkinin gerektirdiği duyarlılık içinde görünmüyorsunuz.

39203_4.jpg
BAŞAK

Bugünlerde kendinizi işe fazla kaptırdınız. Ne kadar işin gereği bu deseniz de, bugünlerdeki işkolikliğiniz bir şeylerden kaçışın göstergesi gibi duruyor. Kendinizi bu kadar hırpalamamalı, reel mesele neyse direk onun üzerine gitmelisiniz. İkili ilişkilerinizde çok ehemmiyetli olmasa da muhtelif meseleler yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Duygularınız yoğunlaşıyor, ancak asapsal bazı gerilimler yaşayabilirsiniz.

39203_5.jpg
TERAZİ

Genel olarak pozitif bir gün geçireceksiniz. Sizin için eksantrik civarlara girebilir ve yeni diyaloglar kurabilirsiniz. Muhtelif mevzularda teşebbüslerde bulunabilirsiniz. Düşünceleriniz pratik ve yararlı olarak çalışacaktır. Zekasal faaliyetlerinizde bir çoğalış olabilir ve alacağınız kararlar son derece pozitif olacaktır. Bugün bu tasarılarınızı uygulamanız ve istediğiniz başkalaşımları yapmanız için uygun bir gündesiniz. Üzerinde çalıştığınız mevzuya rahatlıkla konsantre olabiliyorsunuz ve bugün bazı işlerinizi bitirebilirsiniz. Farklı, eksantrik karakteriyle sempati toplayan biri ile alakalı, önsezilerinizden ihtarlar alıyorsunuz. Hakkında yaptığınız negatif tespitler, yanlış değerlendirmelere yol açabilir. Sabırlı olabilmeniz halinde, zaman sizi doğrulayacak.

39203_6.jpg
AKREP

İki dostunuzla çok başka bir alanda bazı araştırmalarınız var. Umut verici doneler alıyor, potansiyel işinizi hazırlığını süratlendiriyorsunuz. Kıskanç ve hırslı biri, iş yaşamınıza hasar verebilir. Üstünde uzun zamandır düşündüğünüz, ama harekete geçemediğiniz problemler çok daha ön tasarıya gelebilir. Sabırlı olun ve kötümserlikten kaçının.

39203_7.jpg
YAY

Usanmış görünüyorsunuz. İnsanın üzerine iş deviren mesai dostları, yetkin olmayan yetkililer, yorucu iş temposu, noksan hasılat… Bunların hepsi sizi yaşamınızdan bıkkınlık vermiş gibi görünüyor. Bazı ilişkilerinizde yakınlığı mübalağa etip, sonradan kasvetler yaşayabiliyorsunuz.

39203_8.jpg
OĞLAK

İşinizle alakalı muhtelif meselelerle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Enerjinizi yanlış kullanabilir ve sizin için ehemmiyetsiz mevzularla afaki yere zaman tüketmek zorunda kalabilirsiniz. Bir mevzuda tereddüt kalabilirsiniz ve yapmanız gerekenleri erteleme meyline girebilirsiniz. Ancak bu meselelere karşın son derece dikkatli olacaksınız ve ayrıntılara her zamankinden çok dikkat edeceksiniz. İşinizle alakalı olarak ani kararlar almaktan sakınmalısınız. Bugünlerde etrafınızda sıkça tesadüftüğünüz minik hesapçı biri, çok beşeri bir zaafınızdan faydalanıyor. Kırıcı olma korkunuz, bu gibi vaziyetlerdeki yumuşaklığınızla size hasar verici olabiliyor.

39203_9.jpg
KOVA

İşyerinde yaratıcılığınızı daha çok gösterebileceğiniz bir farklılık teklifiyle karşılaşabilirsiniz. Zaman zaman tekdüze bir iş hayatınız olduğunu düşünüyorsunuz. Yenilik arayışlarınız devam edecek. Tasa sürükleme günü değil deyip, kenara koyduğunuz özel günleriniz var. Bu yöntem bazı günlerinizi sakin geçirmenizi sağlıyor, ama tasaları yok etmiyor. Yalnızca erteliyorsunuz.

39203_10.jpg
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.