Avrupa’da erkekler nasıl giyiniyor ?

23.07.2021
105
Avrupa’da erkekler nasıl giyiniyor ?
Paris’te cadde modası…

.jpg
Günümüz Türkiye’sinde erkeklerin de giyimlerine aşırısıyla önemsemeye başlamalarını göz önünde bulundurarak Avrupa modasının kalbi, Paris şehrinin değişik caddelerini sizler için inceledik.

41973.jpg
Rahatlık ve şıklık…

Kahverengi ceket, kırmızı kazak, bot üzerine kıvrık paçalı dar pantalon ve bej rengi bir şapka. Cale, bize aynı anda hem rahat hem de şık giyinebileceğimizi kendi stiliyle kanıtlıyor.

41978.jpg
Vazgeçilmez gri

Alexandre’ın stilini ebedi kılmak için hiç kararsız etmedim. Ananesel dokuma motifli yün kazak, aksesuar olarak kurukafalı kolye, rock ruhunu yansıtan ve bu yılın modası olan zımbalı kemer. Alexandre kullandığı aksesuarlar ile değişik bir stil yaratıyor.

41979.jpg
Baskın renk ve rock’ın uyumu

Jonathan modası asla geçmeyen siyah stil ten ceket, kıvrık paça pantalon ve bir çift Nike Blazer ile sanki baskın renk ve rock stilini gözler önüne seriyor.

41980.jpg
Paris’te bohem…

Yannick uzun gri montunu bir bayana göre çok daha iyi taşıyor. Montunun içindeki italyan kesim ceket ve düz kesim pantalonuyla alakayı üstüne sürüklemeyi başarıyor.

41981.jpg
Retro esintileri

Sade bir retro stili ama şık. Gabriel siyah kabanı, kot pantalonu, kahvarengi makosenleri, bordo çorapları, yünden eşarbı ve yuvarlak gözlükleri ile retro stilini yansıtıyor.

41982.jpg
Sadelik, stil ve moda

Jean koyu gri tişört, dar kısa paça pantalon, bej çanta ve pabucu ile renk geçimine sadık kalanlardan. Çağdaş stili ve sade giyimi ile dikkatleri üstüne çekiyor.

41983.jpg
Fransa’da bir centilmen

Philippe, kravatını içine soktuğu gömleği, pantalon askısı ve aksesuarları ile değişik ve hoş bir stil yaratıyor. Sanki Wall Street filmindeki Michael Douglas gibi.

41984.jpg
YAZAR BİLGİSİ