Baskılı Blazer Ceket trendi

09.05.2021
15
Baskılı Blazer Ceket trendi
….

.jpg
Baskılı ceketlerin trendinin sürdüğü şu sıralarda moda editörümüzün seçtiği şık parçalarla bu trendi mercek altına alıyoruz efendim. Silüetinize en çok yakışabilecek en özel parçaları dünya markalarından seçelim dedik.

Grafik desenli ceketler nasıl giyilir? Baskılı ceketler nasıl kombinlenir? Hepsi bu haberde var.

37526.jpg
Baskılı ceketlerden korkmayın. Öyle renkler ve öyle baskılar var ki, sizi dümdüz giyinmişsiniz gibi göstermeye yetiyor. Acne’nin krem üzerine yeşil dolar motifleri bizi cezp etti diyebiliriz.

Canvas pantolonlarla güzel kombinler oluşturabilirsiniz.

37517.jpg
Çicek desenlerini pantolon, etek ve kıyafetlerde çokça gördük. Peki ya ceketinizde bu desenleri taşımaya ne dersiniz? İsteğin çiçeklerle yansıtıldığı ceketler şehir şıklığı için ideal bir parça.

37518.jpg
Çicek baskılar elbiseleri hep daha kibar, daha tatlı gösterecek değil ya! Evet, bize şimdiye kadar böyle öğretildi fakat artık fikriniz değişmeli diyoruz.

Motorcu ceketleri de baskılarla süsleniyor artık, tatlı sert bir görünümse doğru renkler ve doğru baskılar kullanılarak sağlanıyor.

Fermuarlarla ve peplum efekleriyle tarz sahibi bir ceket karşınızda.

37519.jpg
Jakarın alasının trend olduğu bir sezon. İsabel Marant da zarif kumaşları harika kalıplarla bir araya getiriyor, ortaya da böyle şık bir parça çıkıyor.

Üstelik bunları ekip olarak sunuyor.

37520.jpg
Çağdaş ve şehirli kadının gardırobunda bulunması gereken bir parça daha. Omuzları geniş kalıplı krem blazer ceketin desenleri çok orijinal.

Büro kombinlerinde basmakalıp parçaları modernize etmeyi hoşlananlara bu parça önerimiz.

37521.jpg
Pars baskılar bayanları barbar ve kadınsı gösteren parçalar. Pars ceketler bizim de gözdemiz.

Leopar desen modasını görmek için tıklayın. 

37522.jpg
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.