Bayanların erkeklerde aradığı 25 özellik

08.11.2021
27
Bayanların erkeklerde aradığı 25 özellik

Herkesin ilişkisine dair temennileri vardır. Bunlardan kimileri günlük rutin zorunluluklar iken, kimileri mutlu olmak için hayati ehemmiyet taşır. Kritik temennilerinizin karşılanması reelinde çok kolay.

İşte bunun için bazı ehemmiyetli ipuçları…

1- Uzun zamandır beraber olsanız dahi size olan saygısını kaybetmemesi. Sizi ilk görüşte aşırısıyla etkilemiş olabilir ama “Kapa çeneni” dediği takdirde sizi hâlâ elinde yakalayabileceğini düşünmemeli.

2- Sık sık yüksek sesle dile getirilen övgüler. Saçların okşanması ya da içten bir bakış gibi yakınlık sağlayan temaslar.

Aşkınız hangi düzeyde

3- Gereksiniminiz olan zamanlarda tüm dikkatini size vermesi. Bu, sizinle ilgilenirken maç izlememesi anlamına da geliyor.

4- Sizinle onur dinlemesi. Galibiyetlerinizden zevk alması, hatta onların altında ezilmemesi… Bunları her fırsatta dile getirmesi de çok ehemmiyetli.

5- Göz teması, öpüşme ve sarılma kapsayan uzun seks seansları ile ayaklarınızı yerden kesmesi. Natürel sonrasında uzun hoş bir uyku sürüklemeniz de yakınlık katsayınızı artıracak.

6- Kilo aldığınızda hoşlanacağı bölgelerinizin çoğaldığını söylemesi.

7- İlişkinizi dostlarına, ailesine ve hatta Facebook aracılığı ile tam dünyaya duyuru etmesi. Erkek dostunuza Facebook’taki profilini ‘single’dan ‘in a relationship’e çevirmesi mevzusunda baskı yapmanız hiç de anormal değil. Öğreniyorsunuz artık sanal kandırma da aslı kadar sık yaşanıyor ve aynı biçimde çok acı veriyor.

İlişki burcunuzu keşfedin

8- Bol bol ön sevişme ve azıcık daha aşırısı ve hatta çok daha aşırısı!

9- Bedeninizin birden fazla yerine kararsız bağlılık ve katıksız şehvet dinlemesi. Alkışını her fırsatta dile getirmesi ve böylece ruhunuzu okşaması.

10- Saygı. Yüzyıllardır herkesin dilinde olan ve ilişkilerin esasını oluşturduğunu düşündüğümüz bu kelime kıymetini hiç yitirmiyor. Hudutsuz bir sevgi için öncelikle karşılıklı saygı koşul.

11- Tutumlarınızı asla ve asla regl olmanıza bağlamaması. Natürel şayet eksantrik tutumlarınızı reglinize bağlayan bir özür dilerseniz gidişat değişir. Bu gidişatta da erkek dostunuzun kavrayışla gülüp başını sallaması yeterli olacaktır.

12- Hafifletici, dürüst olması ancak acımalı minik beyaz palavralarla bir denge kurabilmesi. Misalin, “Daha evvel söylediğim bir şey suratından kızdın mı?” diye sorduğunuzda doğruyu söylemeli ama “Annemi akşam yemeğine çağırdım” dediğinizde coşmuş rolü yapabilmeli.

Aşkınız ne vaziyette

13- İleti atmak yerine erinmeden araması. Telefonun başında beklemenin mazoşistçe bir zevki olabilir ama hiçbir “Senden hoşlanıyorum'” iletiyi o tümceyi telefonda dinlemenizin yerini yakalayamaz.

14- Sesinizi çıkarmaya cesaret edemediğiniz birine karşı hakkınızı korunmaya sizi teşvik etmesi. Netice umut ettiğiniz gibi olmadığında size tam samimiliği ile sımsıkı sarılması.

15- Kendisi pek sevmese de sizin bayılacağınızı bildiği armağanlar alması.

16- Bir şövalye gibi davranması. Çağımıza uygun bir centilmenlik sizi şımarık bir prenses yapmaz. O surattan sizi sıkıcı parti sohbetlerinden kurtardığında ona kahramanınız gibi davranmanızın hasarı yok.

17- İkinci bir kısmet. Lise dostlarıyla buluştuğu gecede ayyaş olmanız, e-postalarını karıştırırken tutulmanız gibi yanılgılar yapmış olabilirsiniz. Sizin de kusur yapmaya hakkınız var. Yeterli ölçüde süründükten sonra sizi bağışlayabilmeli. Hem öğreniyorsunuz barışma seksi diye bir şey var!

18- Gülünç alışkanlıklarınızla eğlenmesi. Mesela çikolataya her gün harcanması gereken bir yiyecek gibi davranmanıza bayılması. Tuhaflıklarınızın sizi siz yapan özellikler olduğunu öğrenmesi, onu asıl bir erkek dost yapar.

19- Dostlarının yanında size övgü etmesi, ideal erkek, bunun erkeklik onurunu incitebileceğini düşünmek yerine yanındaki hoş bayanla onur dinler.

20- İçindeki sesi münakaşa esnasında dengelemesi, doğru ve hakimiyetli olarak kullanmayı öğrenmesi. Erişkin insanların haykırıp çağırmadan, sakin bir biçimde sıhhatli bağlantı kurabilmesi gerektiğini usunuzdan çıkarmayın.

21- Alışveriş deliliğinize kavrayış göstermesi. Bayanların cılız noktalarından birinin durmadan pabuç almak olduğunu artık herkes öğreniyor. Torbaları taşıması ise artı puan olarak hanesine işlenir.

22- Konut işlerinin yarısını sahiplenmesi. Bu şık, birlikte yaşayanlar için. Bir erkek tam konut işinin kadının misyonu olduğunu düşünmemeli, bulaşığı ve çamaşırı paylaşmalı. Çöpü de çıkarsın lütfen.

İlk buluşmada bunları paylaşmayın

23- Hekime sizinle birlikte gelmesi. Diş hekimine gitmeden dün hekim korkunuz tavan yapmış olabilir. Zangır zangır titrediğinizi fark eden sevgilinizin elinizden yakalayıp sizinle birlikte hekime gelmesi sizi ne kadar beğendiğini gösteren ehemmiyetli bir kriter.

24- Güç bir günün sonunda size özel alaka göstermesi, işten konuta bitkin argın geldiğinizde size bütün de gereksiniminiz olan masajı yapacak sevgiliniz, senelerdir beklediğiniz beyaz atlı prens olabilir.

25- Bir bakışınızla boşlukları doldurması. Kelimelerin yeterli gelmediği veya sesinizi yükseltecek halinizin olmadığı güç vaziyetlerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Kendinizi ifade etme mücadelesi içinde olduğunuz böyle güç zamanlarda sevgilinizin yalnızca bakışınızdan ne demek istediğinizi kavramasını bekleyebilirsiniz. Konuşmadan uyuşabildiğiniz bu muhteşem erkeğe sıkıca sarılmak kadar hoş bir şey olamaz.

YAZAR BİLGİSİ