Bayanların istediği 6 sevgili modeli

19.11.2021
16
Bayanların istediği 6 sevgili modeli

Bayanlar bu erkek tiplerini seviyorlar. Şayet sevgiliniz bu özellikleri taşıyorsa gerçekten mutlu bir ilişkiniz olmalı, çok şanslısınız.Üstelik bu tip erkekler sevgililerini kandırmıyor…

1- Konuşkan Sevgili:
Sevgiliniz ya da eşiniz artık sizinle daha öncekisi kadar konuşmuyorsa bir problem var demektir. Zira sadık erkekler eşleriyle konuşmaktan çekinmez. Sizinle her mevzuda konuşup, tartışabilirler. Bunun nedeni öbür erkeklerin aksine; gizledikleri, ve ağızlarından kaçmasından korktukları bir şey olmamasıdır.

2- Kahraman Sevgili:
Kendini ilişkinin kahramanı olarak gören erkekler, risk talep etmiyor. Onlar kendilerini ilişkilerine adadıkları gibi, bu gidişattan zevk de alıyorlar. Bu nedenle dışarıya ilgi duymaları için nedenleri kalmıyor. Onlar için “misal” gösterilmek ehemmiyetli!

3- Umursayan Sevgili:
Kandıran erkeklerde çok apaçık bayanına karşı alaka eksilmesi olur, şayet yaptığından pişmansa da yoğun bir alaka çoğalışı gözlemleyebilirsiniz. Sadık erkeğimiz içinse sizinle geçireceği müddet, dostlarıyla geçireceği süreden daha ehemmiyetlidir. Bir erkek sizi dostlarından ne kadar geri tasarıda yakalıyorsa, kandırma ihtimali de o kadar yüksektir.

4- Romantik Sevgili:
Kandırmayan erkek, sizinle hoş hatıralar biriktirmek ister. Daha evvel beraber gitmediğiniz hoş yerlere götürür, sizi donakaltacak sürprizler yapmaya zaman ayırır. Onun, sizden başkasına zati lüzumu yoktur.

5- Yapıcı Sevgili:
Sizinle tartışan erkekten korkmayın! Kesintisiz bir şeylerden yakınıyor olması, içerdeki meseleleri düzenlemeye çalıştığı anlamına kazanç. Kandıran erkeğin aksine, canının bunaldığı mevzular olduğunda problemi çözmek yerine, soluğu başka bayanların yanında almaz.

6- Tasalaşan Sevgili:
Tasalarınızı dinlemekten zevk alıyor, sizi üzen mevzularda çözüm üretmeye çalışıyorsa; korkulacak bir şey yok! Zira, erkeğiniz sizi üzecek bir şey yapmaya kalkışmaz demektir bu.

YAZAR BİLGİSİ