Bekar kalmak için 10 nedeniniz var

07.07.2021
173
Bekar kalmak için 10 nedeniniz var
.

.jpg

1. Yediklerinizi kimseyle paylaşmak zorunda kalmazsınız!

Muhteşem çikolatalı kekin son dilimi romantik bir menü olmak zorunda değildir. Rahat rahat yemek isteyebilirsiniz. Sevgiliniz yoksa böyle tasalarınız da kalmaz! Dünyanın gelişil son dilimleri yalnızca sizin olabilir.

10807.jpg

2. Özgürlük

‘Telefonun neden kapalı? Beni neden aramadın? Ona neden öyle baktın? Bu kim?’ Bu sualleri yaşamınızdan çıkarmış olursunuz! Telefonunuzun şarjı bittiğinde telaşlanmanıza gerek yok.

10808.jpg

3. Fit kalırsınız

Evet, bu tüm dünyada artık bilimsel geçerliliği olan bir reel. Kumpaslı bir ilişki ya da konutluluk kilo almanıza neden olur. Fakat her an Bay Doğru’yla karşılaşma olasılığı fit olmaya sizi teşfik eder.

10809.jpg

4. Tek konut, tek temizlik

Bekarlık sultanlıktır! Bazen ona kıyamadığınız için, bazen de ‘hijyenik’ şartlardan rahatsız olduğunuz için arınma gerekliliği sezilen erkek konutu, kendi sarayında sultanlık yapan bekarları üzemez.

10810.jpg

5. Her yer sizin

Biriyle münazara ettiğinizde konutunuza sığınabilirsiniz. Hoş, sıcak bir duş alıp kendinizi yatağınıza teslim edebilirsiniz. Peki eşinizle tartıştığınızda neler olacak? Annenizin evine mi gideceksiniz? Bu evhamlara hiç gerek yok.

10811.jpg

6. Hayvanlarınızla mutlusunuz

İstediğiniz kadar kedi besleyebilirsiniz. Ya da köpeğinizle birlikte yatabilirsiniz.

10812.jpg

7. Başka bir yakışıklı?

Kız dostlarınızla vicdan çileyi sürüklemeden bir başka yakışıklının rivayetini yapabilirsiniz. Evet, Google tarama geçmişinizi silmeden hepinizin bayıldığı o adamın resimlerini bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

10813.jpg

8. Rahatça konuşmak

Sevgilinizin sevmediğiniz bir özelliği hakkında konuşmak sizi azıcık zorlayabilir. Fakat rastgele bir erkek dostunuza tekliflerde bulunurken zorlanmıyorsunuz, değil mi? İletiyi aldınız!

10814.jpg

9. Bugün de makyaj yapmayım

Evden çıkmak istemediğiniz sıkıcı bir günde ‘özlemini gidermek zorunda olmadığınız’ biri yoksa sıcak çikolatanız ve pofuduk terliklerinizle rahatça zaman geçirebilirsiniz.

10815.jpg

10. Giderleri düşünün

Bekarsanız daha zenginsiniz! Çok zengin biriyle evlenmek gibi planlarınızı olduğunu öğreniyoruz, fakat asılcı olmak gerekli. Sevgilinizin olduğu yarıyılda yaptığınız tüketmeler her zaman fazladır.

10816.jpg
YAZAR BİLGİSİ