Bel sızılarınızı mektebe gönderin

27.04.2022
22
Bel sızılarınızı mektebe gönderin

Baş sızılarından sonra en çok şikayet edilen rahatsızlıkların başında bel sızıları geliyor. Öyle ki yaşamın bir yarıyılında kesinlikle bel sızısına maruz kalıyoruz. Sizde bel sızısı çözümü için sınanmadık yol vazgeçmeyenlerden mısınız? Öyle ise bel mektebi ile tanışmanızın bütün zamanı. Şimdi ananesel çözümlere ara verip, çağdaş tıpta bel sızılarınıza son verebilirsiniz.

Sosyal hayatımızda güçlüklere neden olan bel sızıları iş eforu ve niteliğinin düşmesine neden oluyor. Günümüzde teknolojinin büyümesi ile masa başı işlerin çoğalması, bunun birliktesi hareketsiz gün boyu oturan bireylerinde bel sızılarıyla karşı karşıya kalması kaçınılmaz oluyor. Yalnızca masa başı işlerde değil tüm gün ayakta çalışmak ve kronik bel sızısı olan bireyler için Emsey Hospital tarafından tertip edilen Fizik Rehabilitasyon ve Rehabilitasyon Uzmanı Prof. Dr. Şafak Sahir Karamehmetoğlu liderliğinde Bel Mektebi aktifliği bütün de bu mevzudan tasalı bireyler için biçilmiş kaftan kalitesinde.

Aktifliğe konuksunuz

18 Ekim 2017 tarihinde saat 11.00 ile 14.00 arasında, Emsey Hospital konferans salonunda reelleştirilecek olan aktiflik, daha evvel bir kere bel rahatsızlığı geçirmiş ve bel hastalığı tanısı koyulmuş olanlar, sürekli oturma ve ayakta durma gibi bel sızısına neden olabilecek iş şartlarında çalışanlar için uygun kalitede. Takribî iki saat sürecek olan aktifliğe fiyatsız olarak kayıt yaptırılmaktadır. Bel sızılarıyla alakalı tüm mevzuların tartışılacağı ve fizyoterapist eşliğinde uygulamalı gösterim yapılacağı aktifliğe rehabilitasyon maliyetini düşürmek ve bel sızılarıyla iyi geçinmek isteyenler katılabilir.

YAZAR BİLGİSİ