Bir kadının dikkati nasıl çekilir?

12.07.2021
185
Bir kadının dikkati nasıl çekilir?
.

.jpg

Birinci adım: Hazırlan!
Görünüş

Siz erkekler modadan kavramıyor olabilirsiniz ama biz kavrıyoruz! Sizin ‘aktüel’ ve çağdaş görüntünüz bizim için ehemmiyetli. Bundan daha da ehemmiyetlisi kendinize yakışanı seçmekte zaferliyseniz bu sizinle karşılaştığımız ilk 10 saniye için 1 puanı kapmışsınız demektir.

Kokunuz da çok kritik! Sizi kokularınızı kodladığımızı öğreniyor muydunuz? Netlikle fazlaya kaçmayan bir traş kolonyası ilk izlenim için can kurtarıcıdır.

11648.jpg

İkinci adım: Hedefle!
Hedef ve puan

Kendinizin farkında olun. Özgüveni yüksek erkeklere bayılıyoruz ama bu puanınızın çok üstünde saldırılar yapmanızı gerektirmez. Herkes 10 olmayı ister ama üzgünüz, netice bu değil. Kendi puanınızdan düşük bir kızla tanışmaya çalışmanızı kavrayabiliriz, ama tersini kadınsı bir yaklaşımla yalanlıyoruz !

11649.jpg

Üçüncü adım: Elektrik
Dikkat çekmek

Üzerine rakamsız mizah yapılsa da elektrik mevzusunun hakikatliği artık yadsınamaz. İşte sizin özgüveniniz bu noktada başlamalı. Barda ya da self servis bir kafede hedef alanınıza giren bir bayana yanaşın. Genel bir kural olarak evvel bayanların siparişi verilir. Kendi siparişinizi beklerken ona ‘bunu size ben ısmarlayabilir miyim?’ diye sorabilirsiniz. Küçük bir tebessümmeyi dahi yeşil ışık sayabilirsiniz. Zira biz rahatsız olduğumuzu ‘büyük harflerle’ ifade ederiz. Şayet konuşmaya tutkuluysa onu masanıza dost grubuyla birlikte davet edin.

11650.jpg

Ayakta kalmak

Kaçamayacağımız yerlerde bizimle sohbet etmeye kalkmanız ‘bazen’ pozitif neticeler verebilir. Misalin bir mekanın kapısında, sinema kuyruğunda ya da otobüs durağında sizi gördüğümüzde ilgilenmemiş dahi olsak sohbetinizden etkilenebiliriz. Şayet size bir defa dahi dönüp bakmamışsak lütfen bizden uzak durun!

11651.jpg

Orijinal fikirler

Trafikte lütfen sınamayın! Hoşlandığınız bir bayanla alışveriş otomobili müsabakası yapmayı düşündünüz mü? Gözümüz raflardayken sevimli bir biçimde bizi geçmeye çalışan bir adam ‘muhtemelen’ bizi güldürecektir. Kibar bir mizahla da devam edebilirsiz, gerisi sizin hünerinize kalıyor!

11652.jpg

Dans etkisi

İşte en münazaralı mevzulardan biri! Biz dans etmeyi beğeniyoruz ve aynı enerjiye sahip bir başka erkekle tanışmak bizi heyecanlandırır. Üstelik dansınız bedeninizin hoş yanlarını vurgulamanız için fırsattır. Omuzlarınız, bacaklarınız… Fark ettirmeden sizi izliyor olacağız!

11653.jpg

Sıradan: Kart

Tanıştınız ve sohbet ediyorsunuz. Oldukça heyecanlısınız. Bu ilk tanışma konuşmasını uzatmamanızı öneririz. Usumuz bir biçimde sizde kalmalı, yoksa çok seri bunalabiliriz. Bizden asla numaramızı istemeyin, kendi numaranızı verin. bu bize rahat sezdirir, sizin de rahatsız eden biri olmadığınızı kısa yoldan deliller. Şık bir kartınız varsa çift tesirli olur!

11656.jpg
YAZAR BİLGİSİ