Bir yeni seksi iletiniz var!

09.05.2021
23
Bir yeni seksi iletiniz var!

.jpg

Tüm dünyayı yeni bir akım sardı: Erotik iletileşme, başka bir deyişle sexting… Bu akımı ilk defa henüz lise çağındaki gençlerin birbirlerine tüm yaşamlarını negatif etkileyecek resimler yollamasıyla dinlemiş olsak da reelinde aile terapistlerinin çiftlere önerdiği bir yöntem.

Elinizden düşürmediğiniz cep telefonunu cinsel yaşamınız için kullanmaya ne dersiniz?

10879.jpg

Fantezilerinizden bahsedin!

Sevgiliniz dahil hiç kimseye surat suratayken söyleyemeyeceğiniz şeyleri ona ileti olarak atın. Bu oyunun en hoş yanı hiçbir şey yapmadan delice fikirler üretebilmektir.

29199.jpg

Çok fazlaya kaçmayın

Ciddi bir şey yazmasanız dahi maksadınız karşınızdaki ile fantezilerinizi paylaşmak ve onu tahrik etmek. Böyle bir iletinin içinde çok fazla ifade kullanmanız karşı tarafın dikkatini dağıtabilir.

26749.jpg

Kısa ve öz olun

Mesajlaşmalar anlık olduğundan siz yanıt verene kadar sevgiliniz muhtemelen çoktan yatmış ya da başka bir şeylerle uğraşmaya başlamış olabilir. Uzun bir iletiden sonra ise yanıt almamanızın ihtimali çok yüksek. Yazdığınız şeylerin çok fazla uzun olmadan onun hayal gücünün de etkin olacağı biçimde olmasına dikkat edilmelisiniz.

29208.jpg

Olacak diye bir şey yok!

Sexting tamamıyla hayallerinizin ve isteklerinizin yazıya döküldüğü anımsa. Bu sebeple sevgilinizin yazdığı şeylerin cinsel yaşamınızda olması gibi bir temenni içine girmeyin.

16190.jpg

Evvel uyarın, sonra gönderin!

Şayet üryan resim yollayacaksanız öncelikle ona güveniniz bütün olmalı. Yolladığınız bireyin toplu taşıma vasıtalarında ya da kalabalık yerlerde olduğunu düşünerek resminizi yollamadan evvel ipucu verin.

29206.jpg

Telefonlara dikkat!

Telefonunuzu başkaları karıştırırken arada size sevk edilmiş olan bir resmi görmesi hiç güzel olmaz değil mi?

Çiftler için çok faydalı olabilen bu uygulama tüm dünyada genç intihar oranı çoğalışının başlıca nedenlerinden… Ergenlik yarıyılında çocuklarınız varsa dikkatli olmanızı öneririz.

14175.jpg
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.