Bu hafta sonu ne giysek?

22.06.2021
20
Bu hafta sonu ne giysek?

.jpg

Bu hafta sonu sinema ve şenlik zamanı! İki süresince yapacak rakamsız kültürel faaliyet var. En beğendiğiniz dostlarınızı toplayın ve yaşadığınızın şehrin tadını çıkarın. Ne giyeceğiniz gibi düşündürücü mevzuları da bizi vazgeçin, biz seçelim!

Şort ve etek giymek isteyen ‘hazırlıklı’larla, kuaför buluşmasını bakımsızlık eden meşgul ELMAlara muhteşem kombinasyonlar hazırladık.

30028.jpg

Bu yaz deli desen ve renklerde taytlarınız kesinlikle olsun. Tüm markalar tayt koleksiyonunuzu zenginleştirmek için yarışa girmiş vaziyette, onlara bir şans tanıyın deriz. Şayet tüm gün dışarıda olacaksanız üzerinize ince bir ceket almanızı öneririz. Böylece her mekan için hazırlıklı olacaksınız.

29979.jpg

Pijama kesimli desenli pantolonlar çok beğenildi. O kadar rahat ve şık görünüyorlar ki nedenini kavramak çok da güç değil. Bu yaz böyle bir model kurtarıcınız olacaktır.

29980.jpg

Bir kot şortla hudutsuz kombinasyon yaratabilirsiniz. Bu hafta sonu çizgili bir üst parça seçim edin. Şapkanızı da çıkarken yanınıza almayı unutmayın.

29981.jpg

Bir kapri de sınayabilirsiniz. Neon renkleri seçim edin. Beyaz bir gömleği yaka kolyelerle süsleyerek lüks mekanlar için hazırlanın!

29982.jpg

Asimetrik eteğiniz şenlik havasına çok yakışacak. Üzerine canlı renklerde bir bluz ya da gömlek giyebilirsiniz. Tek renk ve dar bir parçayı, ince kesimli bir blazer ceketle de bitirebilirsiniz.

29983.jpg

Harika bir fikir değil mi? Şayet açılmasından korktuğunuz bir yakanız varsa şıklığınızı bozmadan şnce bir fularla kamufle edebilirsiniz. Muhteşem görünüyor.

29984.jpg

Siyah bir giysiyi siyah parçalarla değil, canlı renklerle kombinleyin. Sezonun incileri sarı ve turuncuyu seçim edebilirsiniz.

29985.jpg

Kavmi motifli giysiler tek başına bir stil yaratır. Aksesuarlarınız ve saç modelinizle şıklığınızı tamamlayın.

Burada kesinlikle sizin stilinize yakışacak bir kombinasyon vardır!

29986.jpg
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.