Bu hafta vizyonda neler var?

10.06.2021
15
Bu hafta vizyonda neler var?
.

.jpg

Bu hafta vizyonda üç yeni film var! Biri yerli, ikisi yabancı olan bu üç film çok konuşulacak! Özellikle Tolga Çevik’in başrolünde oynadığı ‘Sen Kimsin’ filmi merakla beklenenler arasında!

Haberin sonunda fragmanlara ulaşabilirsiniz.

19145.jpg

Sen Kimsin?

Rejisör: Ozan Sarihten
Oyuncular: Tolga Çevik, Köksal Engür, Toprak Sergen

Özet: Dedektif Tekin Tolga Çevik ve trafik polisliğinden emekli İsmail Köksal Engür, kayıp bir kız olayının peşine düşerler. Fakat bu serüven başlarına hiç beklenmedik işler kalemtıraş, öğrenmedikleri oyunlara ve hesaplara karışacaklardır. Hadiseyi çözmeye çalışırken kendi bildiklerini okuyan ikili, başlarına gelen işlerden paçayı sıyırmaya çalışırlar.

22008.jpg

İyi Olan Kazansın

Rejisör: McG
Oyuncular: Reese Witherspoon, Chris Pine, Tom Hardy

Özet: Hem çok iyi iki arkadaş hem de CIA’in üst düzey hünerli casusları olan ikili, Tom Hardy ve Chris Pine birbirlerinden habersiz aynı bayana Reese Witherspoon aşık olurlar. Lauren’den bütün karar verinceye kadar her ikisiyle çıkmakta bir mahzur görmeyince, casuslar hünerlerini bu sefer birbirlerini alt etmek ve Lauren’i tavlamak için kullanırlar.

22009.jpg

J. Edgar

Rejisör: Clint Eastwood
Oyuncular: Leonardo DiCaprio, Naomi Watts, Armie Hammer

Özet: Amerika bugün FBI ile şeref dinliyorsa bunda hiç kuşkusuz ki J. Edgar Hoover’ın on senelerce kendisini işine ve ofise adamış olmasının tesiri var. 20.yy.’ın en müzakereli, en tuhaf ve en güçlü portrelerinden biri olan J. Edgar’ın reel hayat öyküsünden uyarlanan filmde ünlü FBI başkanının gençliğinden başlayarak Amerikan Adalet Bakanlığı’ndaki yükselişine ve neredeyse 50 sene süresince Federal Ofis üzerindeki tesirini beyazperdeye taşınıyor.

Filmlerin fragmanları için tıklayın!

22010.jpg
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.