Bu yaz gece makyajınızı böyle yapmalısınız!

12.08.2021
104
Bu yaz gece makyajınızı böyle yapmalısınız!

.jpg

Yaz gecelerinin en hoşu olmaya hazır mısınız? Gecelere hazırlanmanın en hoş ve süratli yolunu dünyaca ünlü Profesyonel Makyöz Anne Guilmard anlatıyor.

Sizler de yazın ve yaz gecelerinin en hoşu olmak için bu teklifleri dikkate almalısınız.

29610.jpg

Yaz gecelerinde sade ve besbelli bir makyaj yapmalı ve alakayı daha çok gözlere sürüklemelisiniz. Başka Bir Deyişle, yazın sıcak renklerini gözlerinize istediğiniz gibi uygulayabilirsiniz. Mavi, yeşil, turkuaz gibi mübalağalı göz kalemlerini dahi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Özellikle yeşil ve kahverengi gözler bu renklerle birleştiğinde ortaya müthiş bir netice ortaya çıkıyor. Mavi gözler ise bakışlarını ortaya koyabilmek için gri ve bronz tonları seçim etmeliler.

13996.jpg

Bunun dışında, kış süresince kullandığınız bir hayli makyaj malzemesini bir müddetliğine rafa kaldırabilirsiniz, zira derinize uygun bir pudra ve dudak parlatıcısı, göz makyajınıza eşlik etmeye yeterli olacaktır.

19875.jpg

Ten renginizi eşitlemek ve bronzluğu öne çıkarmak için hafif bir pudra sürebilirsiniz. Güneşten yeterince kuruyan cildinizin daha fazla kurumasını önlemek için ise mineral bazlı pudraları seçim etmelisiniz.

6235.jpg

Dudaklar için kendi tabii rengine en yakın tonlarını kullamalı ve dudak boyasınızın çok mat ya da kuru olmamasına dikkat etmelisiniz. Ayrıca daha çok kremli dudak boyasılar seçmelisiniz.

21422.jpg
YAZAR BİLGİSİ