Burçların aşk yaşamınıza 5 tesiri

21.11.2021
20
Burçların aşk yaşamınıza 5 tesiri

1- Anlama

Burcunuzla geçimli burca sahip biri, sizin burcunuzun özelliklerini ve bu istikamette şahsiyetinizi çok daha iyi anlar. Misalin; ”aslan” burcu kendinden emin, tehlikesiz, devingen, güçlü, otoriter, etkileyici, cesur ve lider bir yapıya sahip. O zaman onunla geçimli bir burç, onun bu özelliklerini çok daha net anlar.

2- Kişiliğinizle geçim

Şahsiyetinizi yalnızca kavramakla kalmaz, onunla geçim de sağlar. Mesela ”oğlak” burcunun genel karakteristik özellikleri, ciddi, yakalayıcı ve güçlü isteme sahip olması. Bunlarla geçim sağlayacak bireyin de, bu özellikleri kaldırabilecek biri olması gerek. Misalin ”koç” burcu şahıslar atılgan, daldan dala konar yapıya sahip. Bu noktada bir ”oğlak” ve ”koç” arası şahsiyet ve aşk geçimi azıcık daha külfetli olabilir.

3- Negatif mizaçlarınıza karşı direnç

Burcunuzla geçimli burca sahip biri, sizin makûs ve negatif mizaçlarınızı da daha iyi anlar. Mesela ”yengeç” burcu şahıslar çoğu zaman oldukça kırılgan, fazla sahiplenici ve çevresini üzebilecek biçimde fazla duyarlı davranabilir. Geçimli burçlu biri ise bu mizaçları kavraması açısından çok avantajlı. Misalin, bir ”yengeç”i en iyi kavrayan yeniden bir ”yengeç” olacak.

4- Cinsel geçim

Cinsel yaşamınızda da daha fazla tatmin sizi bekliyor. Neden mi? Zira yukarıyadaki saydıklarımıza paralel olarak, sizi pozitif ya da negatif istikametlerinizle daha iyi kavrayabilen biri, cinsel güzergahtan zevklerinizi veya güzelinize gitmeyecek yanları da ayırt edebilir. Mesela ”balık” ile ”boğa” burcu istekli kimseler oldukları için cinsel olarak da gayet iyi uyuşabilir ve aşkı da uzun vadeye taşıyabilirler.

5- Görmeden tanıma uğru!

Her burcun muhakkak özellikleri vardır. Şahsiyet yapısı, makûs mizaçları, zevkleri konusund her nokta öyle ya da böyle herkesle az çok geçim gösterir. Bu da sizin ilk buluşmanızdan evvel, karşınızdaki şahsın bu istikametleri hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlar. Kim daha buluşmadan birey hakkında fikir sahibi olmak istemez ki? Bizden nasihat buluşmadan evvel burç özelliklerini gözden geçirmeniz güzergahında olacak.

Her zaman, burcunuzla geçimli burca sahip biri ile hoş bir ilişki yaşayabileceğiniz güzergahında garanti natürel ki vermiyoruz. Ama az çok misallerde de gördüğünüz gibi, sizi daha iyi kavrayacak biriyle, uzun ve mutlu bir ilişki hayata ünsünüz çok daha yüksek olacaktır.

YAZAR BİLGİSİ