Çocukları ile baş başa tatil yaptı!

19.07.2021
106
Çocukları ile baş başa tatil yaptı!

Gülben Ergen’den ufalayacağı konuşulan Mustafa Erdoğan, hafta sonunu Kilyos’ta çocuklarıyla geçirdi

Mustafa Erdoğan, ikizleri Ares ve Güney büyük oğlu Atlas’la beraber hafta sonu neşeyi yapıyor. Yanlarında çocukların bakıcısı da var. Ancak ona pek iş düşmüyor.. Zira Erdoğan çocuklarının karnını doyuruyor, reyin oynuyor, onlarla beraber denize taş atıyor.

Bu mutlu aile resminde gözler Gülben Ergen’i arıyor ancak o yok. Belki işlerinin yoğunluğu belki de son zamanlarda çıkan ‘böldüler, boşanıyorlar’ dedikoduları… Mustafa Erdoğan zaman zaman denize doğru dalıp dalıp gidiyor. Sanki yürütülememiş bir konutluluğun ardından hafta sonu çocuklarıyla müddet geçiren bir babaya benziyor. Bu kareler sanki ayrılığın resmi gibi…

GÜLBEN GECELERDE YALNIZ

Mustafa Erdoğan çocuklarıyla hafta sonunu geçirirken, Gülben Ergen de eşi gibi yalnız geziyor. Ergen, evvelki akşam menajerenin doğum günü partisi için Asmalımescit’teki Eelence isimli mekandaydı.

Dışarıda kendisini bekleyen basın üyelerini görünce otomobiline binen Ergen, mekandan süratli bir biçimde ufaladı. Bahçeköy’deki evini İstinye’ye taşıdığı öne sürülen Ergen bu iddia için “Ben hala konutumdayım, taşınmadım daha” demişti.

YAZAR BİLGİSİ