Dudak dolgusu felaketinde mağdur sayısı çoğalıyor!

22.07.2021
232
Dudak dolgusu felaketinde mağdur sayısı çoğalıyor!
Adana’da bir hemşire sahte estetik uzmanının yaptığı dolgu sonrasında dudaklarını kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kalmıştı. Mağdur sayısı çoğalıyor. Sahte uzmanın canlı yayında botoks yaptığı ortaya çıktı.
Soner G.’nin “İçkiliydim, dolgu maddesini verdiler sıktım” demesini de yanlış olarak değerlendiren Su Baskın, “Genç bir kıza ben içkiliydim bana dolgu maddesini verdi, sıktım demesi hiç güzel değil. Bizim konutumuza geldiğinde de içkili olmadan sohbet, muhabbet esnasında bize operasyonları yaptı. Bu biçimde kötüle atmanın doğru olmadığını düşünüyorum” ifadelerini kullandı.
Soner G. tarafından botoks yapılan ve herhangi bir tesirinin olmadığını ifade eden Celal Su Baskın ise, “Soner bey bizim konutumuza geldi, eşime müdahale esnasında beni gördü ve bana ‘botoks yapalım’ dedi. Baya içten yanaştı bana, ben de ‘olur’ dedim. 20’nin üzerinde alnıma, yanaklarıma iğne yaptı. Bir kaç gnam acıdı ama ondan sonra yaptıklarının hiçbir faydasını görmedim. Hiçbir şey tesir etmedi. İğneler daldırıp çıkarttı yalnızca. VIP hizmet yaptığını söyledi” dedi.

41555_8.jpg
Merve Keleş’in yanı gizeme Z.U. adlı bir genç kızın da dudaklarındaki aynı şikayetten dolayı rehabilitasyon altına alındığı bilindi.

41555_1.jpg
Sahte estetik uzmanı mağduru sayısı artmaya devam ediyor. Celal 38 ve Güllü Su Baskın 32 çiftinin de Soner G. ile takribî 1 ay evvel kendi konutlarında Instagram’dan canlı yayınladıkları bir botoks ve dudak silikonu harekâtı yaptığı görüntüler ortaya çıktı.

41555_2.jpg
Görüntülerin yayılması üzerine kendilerinin de aldatıldığını korunan Güllü Su Baskın, şunları kaydetti: “İlk kendisi takipçi sayım fazla olduğu için bana sosyal medyadan ileti attı. Bir hekimin yanında çalıştığını ve botoks ile silikon operasyonu yaptığını söyledi. Kendisini Medikal Estetik Uzmanı olarak tanıttı bana. Dolayısıyla kendisi ile tanıştık ve bir yerde oturup kahve içtik.

41555_3.jpg
Adana’da takipçi sayım çok fazla olduğu için bunu canlı yayınla yapmak istediğini söyledi ve ben de dayanak etmek için kabul ettim. Konutuma geldi eşim konuttayken. Dudak dolgusu yaptı bana ve canlı tanıklarım var hep. 1 hafta sonra dudak dolgumun eriyeceğini söyledi daha evvelindeki yaptırdığım dolgulardan dolayı. 1 hafta sonra da kalıcı olarak dudak dolgusu yapacağını söyledi ve bu biçimde yaptık. İçten olduk. Konutumuza girip çıktı. Eşime botoks yapmak istedi ve yaptı. Botoks olmadı ama. Yalnızca iğneler daldırıp çıkarttı.

41555_4.jpg
Benim dudaklarım çok güç iyileşti Merve kadar makûs olmadı 5 kere iğne daldırdı bana. Senelerdir dudak dolgusu yaptırıyorum ve ilk kere bu kadar acı çektim. Bir kaç gnam dışarı çıkamadım hekim maskesi kullandım. Yara döktü, enfekte oldu. Bir biçimde rehabilitasyon ettim hekim etrafımla ama şuan hala değdiğimde acılar seziyorum. Yaralar çıkıyor hala. Merve’nin gittiği hekimlere bende gideceğim. Kendisi ne madde kullandığını söylemiyor zira.”

41555_5.jpg
Güllü Su Baskın, Soner G.’nin Adana’da bir güzellik merkezinin kapandığını ve bunu ortak olarak açabileceklerini öneri ettiğini de belirterek şöyle konuştu: “Çok ikna edici ve çok güzel konuşuyor. Bir Hayli estetik uzmanı tanıdığım halde beni dahi ikna ettiyse herkes ikna olabilir. Hatta bana Adana’da bir güzellik merkezini devrettiğini ve kendisinin de güzellik merkezi açabilecek kadar sertifikası olduğunu beraber bana iş öneriyi etmişti.

41555_6.jpg
Ben de bunun için çalışma yapıyordum 10 gnam evveline kadar. Güzellik merkezi yaparsak iyi iş yapabileceğimizi söyledi. Bununla ilgili görüşmeler yaparken Merve olayı çıktı. En son beni aradığında ben ona çok fazla makûs dönüşler aldığımı ve bir daha beni aramaması gerektiğini söyledim ondan sonra da beni aramadı.”

41555_7.jpg
YAZAR BİLGİSİ