En büyük anaparaları çirkinlikleri!

09.05.2021
27
En büyük anaparaları çirkinlikleri!
Öyle ünlüler var ki tüm dış görünüşleri ve bakımsız halleri ile alışkanlıkları, genel geçer kaideleri yerle bir ediyorlar.

1017_21.jpg
Öyle ünlüler var ki tüm dış görünüşleri ve bakımsız halleri ile alışkanlıkları, genel geçer kaideleri yerle bir ediyorlar.

Tam dünya onu 1987 senesinden bu yana Pablo Picasso tablolarındaki bayanların beden bulmuş hali olarak tanıyor. İlk bakışta inanılamayacak kadar çirkin ama bunun altında neredeyse görünmez bir hoşluğu ve elbette insanı karşı konulmaz şekilde etkileyen bir karizması ve mahareti var.

1017_1.jpg
Lafın kısası o bütün 20 seneyi aşkın bir vakittir ‘can acıtıcı çirkinliğin en hoş hali’… İşte ünlü rejisör Pedro Almodovar’ın bırakılmaz oyuncusu Rossy de Palma.

1017_2.jpg
Hollywood yıldızlarının olmazsa olmaz özelliği hoşluktur. Maharetleri hudutlu dahi olsa hoş görüntüleri onlara pek çok kapıyı açabilir. Ama sinema dünyasının başşehrinde bu kaideyi bozan bir şahıs var ki o da Victoria Spelling ya da herkesin bildiği ismiyle Tori Spelling.

1017_3.jpg
En üretken imalci olarak Guinnes Rekorlar Kitabı’na da giren efsane imalci Aaron Spelling ile Candy Spelling’in kızı olan Tori, elindeki tüm olanaklara ve geçirdiği tüm estetik işlemlere karşın Hollywood’un en çirkin ünlüsü olma özelliğini senelerdir elini yakalıyor.

1017_4.jpg
Nirvana grubunun solisti Courtney Love, Kurt Cobain’in eşi…

1017_5.jpg
Cobain’in genç yaşta can vermesinden sonra dahi hep onun gölgesinde yaşayan Love, hep magazin medyasının eliştiri oklarını üzerine çekti.

1017_6.jpg
Rock efsanesi Ozzy Osbourne’un kızı Kelly gerçeğinde çirkin sayılmaz.

1017_7.jpg
Kelly Osbourne, öyle eksantrik makyaj ve saç tarzları sınıyor ki.. Tüm bunlar da onun hoşluğunu negatif istikamette etkiliyor.

1017_8.jpg
Dünya ünlülerinin fobili düşü Perez Hilton..

1017_9.jpg
Hazırladığı blogta ünlüleri yerden yere vuran güç vaziyette vazgeçen resimlerini yayınlayan Hilton, pek de beğenilmiyor.

1017_10.jpg
Ünlü müzisyen Lyle Lovett dünyanın münakaşasız en çirkin adamlarından biri.

1017_11.jpg
Ama onun kendine özgü bir sürükleyiciliği var. Lovett, bir yarıyıl Hollywood’un en hoş bayanlarından Julia Roberts’ın kalbini çalmış ve onunla evlenmişti

1017_12.jpg
Bu fazla cılız ve vahim görünüşlü kadının dünyanın en ünlü porno yıldızı olduğuna inanmak efor. Jenna Jameson bir yarıyıl bu görüntüsüyle hayranlarını afallatmış ve şipşak en çirkin ünlüler listesindeki yerini almıştı.

1017_13.jpg
Hamile kalmak ona yaradı ve bebeğini doğurduktan sonra da derlendi.

1017_14.jpg
Brigitte Nielsen’in gitgide çirkinleşmesinin nedeni sık sık geçirdiği estetik işlemler.

1017_15.jpg
Zati kocaman bir yapısı olan Nielsen ihtiyarladıkça da geçirdiği estetik işlemler suratından eksantrik bir görünüme büründü.

1017_16.jpg
Willem Dafoe netlikle Hollywood’un genel geçer yakışıklı erkek tanımına uymuyor.

1017_17.jpg
Yaşı ilerledikçe artan çizgileri, buruşuklukları da cabası. Ama Dafoe herşeye karşın son derece karizmatik olmayı muvaffak oluyor ve çok da iyi bir oyuncu.

1017_18.jpg
Scott Thompson ya da şov dünyasındaki ismiyle ‘Carrot Top’ dünyanın en çirkin ünlüleri listelerinin gediklilerinden.

1017_19.jpg
Babası uzay mevzusunda çalışan bir bilimadamı olan Carrot Top’ın bu eksantrik görüntüsünün sebebi geçirdiği estetik işlemler.

1017_20.jpg
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.