En güzel 14 parti makyajı

07.06.2021
13
En güzel 14 parti makyajı
..

.jpg

Yılbaşı partiniz için giysinizi seçtiyse gizeme geldi makyaja! 2011 senesinde makyaj trendlerini etkileyerek yeni akımlar yaratan podyumlardan size yakışanları seçin, modadan esin alın.

16172.jpg

Lanvin

Örümcek kirpiklerden size daha evvel bahsetmiştik. Nemli kirpiklerinize rimel uygulayarak bu etkileyici bakışlara kavuşabilirsiniz.

17271.jpg

Giorgio Armani

Eyeliner ve dipliner kullanarak kedi gözü makyajı yapabilirsiniz. Belirgin bir göz makyajı yaptığınızda dudaklarınızı sade yakalamayı unutmayın.

17273.jpg

Thakoon

Neon renkler en çok göz farlarına yakışıyor. Kahverengi ve siyah gözler için kırmızı, yeşil ve ela gözler için mor, mavi gözler için yeşil-sarı tonlarını nasihat ediyoruz.

17275.jpg

Emilio Pucci

Kedi gözü makyajı dumanlı bir farla bitirin. Tesiri fantastik olacak.

17276.jpg

Gucci

Örümcek kirpikleri canlı ve cesur dudaklarla müthiş görünüyor. Kırmızı dudak boyası seçerken ve sürerken dikkat faktörüz gerekenleri yeniden ELMAELMA’dan öğrenebilirsiniz.

17277.jpg

Chanel

Sade, natürel ve ışıltılı… Dudak kalemi kullanın. Gözlerinizde yalnızca simli ve tek tonlu bir far kullanın.

17278.jpg

Donna Karan

Islak makyajın moda olacağını ilk bizi bilmiştiniz. Şimdi göz farlarında tertemiz mahsuller bu makyajın ne kadar genişleyeceğini ispatlıyor gibi…

17279.jpg

Roberto Cavalli

Dumanlı ve metalik farları kombinleyin. Kocaman gözlülere bu makyajı nasihat ederiz.

17280.jpg

Louis Vuitton

Göz kalemiyle yaratıcı ve hudutsuz olabileceğiniz bir sene geliyor.

17281.jpg

Oscar de la Renta

Kalın kaşlar, soğuktan kızarmış gibi görünen yanaklar… Allık trendlerinde daha evvel bahsettiğimiz bu uygulama kemikli suratlarda müthiş görünüyor.

17282.jpg

D&G

Göz kapaklarınıza kalın bir dipliner uygulayarak başka hiçbir uygulamaya lüzum dinlemeden harika görünebilirsiniz. Göz kapaklarınız düşükse çok kalın ve parlak hatlardan kaçının.

17283.jpg

Marni

Yalnızca renkleri kullanarak da müthiş görünebilirsiniz. Hiçbir kesin hat kullanmadan dudaklarınızı ve gözlerinizi hafifçe renklendirin. Fırça kullanın.

17284.jpg

Calvin Klein

Nude makyajın liderliğini Calvin Klein podyumu yapmıştı. Oval surat tipine sahip olanlar için bronz bir göz farı bakın ne kadar tesirli olabiliyor.

17285.jpg

Fendi

Yanaklardaki ve dudaklardaki natürelliği iddialı bir metalik göz farıyla kapatın. Pembe tonlarında bir allık uygulayın.

17286.jpg
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.