En şık pedikür renkleri

11.06.2021
10
En şık pedikür renkleri
..

.jpg

Pedikürümüzü nasıl yaptığımızı öğrendiğimize göre ayaklarımıza en çok yakışan renkler hakkında görüşebiliriz. Bu sezonun manikür renkleri, pedikürlerle geçim içinde. Siz de ellerinizde ve ayaklarınızda zarif bir geçim seçim edin.

Ayak tırnakları daha sıhhatsiz görünebilir. Bu gidişatı koyu renkler ve dokulu yüzeylerle kamufle edebilirsiniz. Çok desenli pedikürler yapmayın. Ayaklarda desen eğlenceyi şık görünmez. Bunun yerine ayak yüzüğü, halhal gibi seksi aksesuarları seçim edebilirsiniz. Tırnak boylarına da dikkat!

27114.jpg

Fransız manikürü ayaklarda da en çok beğenilen modellerden… Pak ve zarif bir görünüm için bu sezon da bu modeli seçim edebilirsiniz. Tırnaklarınız kuru ve çatlaksa Fransız manikürü için hazırlanan bantları kullanabilirsiniz.

27115.jpg

Kırmızı her sezonun bırakılmazıdır. Bu sezon el ve dudaklarda olduğu gibi ayaklarda da sedef kırmızısı olacak.

27116.jpg

Tırnaklarınızı koyu renk şıklığına emanet edebilirsiniz. Mat ojeler özellikle makûs tırnak dokusunu kapatmakta son derece zaferli. Renkli Fransız manikürü sınayacaksanız geçimli renkler olmasına dikkat edin.

27117.jpg

Simli ojeler de ayaklara çok yakışıyor. Koyu renklerde simli ojelerle pedikürünüzü bitirin.

27118.jpg

Simli oje beğenmiyorsanız Sally Hansen gibi markaların çıkardığı oje bantlarını deneyin.

27119.jpg

Ayak tırnaklarında pastel yerine neon renkler seçim edebilirsiniz. Pastel manikürünüzle beraber muhteşem bir geçim oluşturacaktır.

27120.jpg

Metaller ayaklarda da bırakılmazlardan… Metalik tonlarda oje bantlarını kullanabilirsiniz. Bu pedikürü metal aksesuarla bitirin.

27121.jpg
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.