Erkeğinizin alakasını canlı yakalamanın yolları

16.10.2021
77
Erkeğinizin alakasını canlı yakalamanın yolları

Biz bayanlar, aşkı hoşlanırız. Bağlılık bizler için oldukça ehemmiyetli ama ne yazık ki; bazı bayanlar kendilerini bu vaziyete aşırıca kaptırabildiklerinden hoşlandıklarını kaçırabiliyorlar.

İşte bu gibi gidişatlarda kendinize çeki kumpas verip, aşık olduğunuz adamı elinizde yakalayabilmenizin 6 yolu…

1- İlişkiniz dışında kendinize sosyal bir yaşam kurun

Asla ilişkiye başlar başlamaz dostlarınızla veya etrafınızla ilişkinizi koparmayın! Aşk yaşamının yanı gizeme, insanın sosyal etrafı oldukça ehemmiyetlidir! Her şeyden evvel, bu gidişat sizi motive eder. Aşık olduğunuz adamın üzerine aşırıca düşmemenizin önüne böyle geçebilirsiniz!

Dostluk, hoş bir sosyal etraf, birine bağlı olmadan da eğlenebilmek yaşamda sahip olunabilecek en hoş şeylerdendir, bir ilişki için bunu feda etmemelisiniz! Kendine güvenen, kendini ve yaşantısını seven sizi görünce, hoşlandığınız adam da bu gidişattan etkilenecektir.

2- Rutinden Uzaklaşın

Bizler alışkanlıkları olan insanlarız ve bilindiklik gidişatlarında oldukça iyi seziyoruz. Ama sevgiliniz bu gidişattan bunalmaya başlayabilir. Size farklı fikirlerle geliyorsa onu yalanlamadan evvel bir düşünün.. Değişik şeyler yapmayı deneyin! Beraber eğlenmenize fırsat verin.

3- Kendinize güvenin ve zaman vermekten çekinmeyin

Şayet erkeğinizin size uzak davrandığını ya da bazı şeylerden pek de memnun olmadığı izlemine kapıldıysanız, muhtemelen bunalmıştır. Onun niçin böyle olduğunu kavramaya çalışıp kesintisiz peşinde olup, onu alakaya boğmanız daha da canını sıkacak ve sıkılıp daha çok uzaklaşmak isteyecektir.

4- Merak Uyandırın

Biz bayanlar bağlantı mevzusunda oldukça canlıyız. Ama erkekler bizler gibi değil, onlar daha kolay düşünüyorlar ve bu vaziyete saygı dinleyip kabullenmemiz gerekli. Ona her şeyinizi olduğu gibi anlatmaktan bırakın, vazgeçin merak edip sorsun! Ona sizinle alakalı düşünülecek hiçbir şey vazgeçmezseniz, uzaklaşmasına neden olabilirsiniz.

5- Casusluğa Son

Erkekler fazla üzerlerine düşülmesini beğenmiyorlar ne yazık ki.. Onu azıcık hür vazgeçmelisiniz, kesintisiz her yerden onu takip etmeyi vazgeçin! Kendinize güvendiğinizi ona sezdirmeniz gerekli. Şayet kesintisiz ensesine olduğunuzu sezerse bu gidişat onu sıkacaktır!

Sizin bu gibi şeylere lüzum dinlemediğinizi düşünmesi, onu size sürükleyecek, göreceksiniz.

6- Bunları Unutmayın

Erkeğinizin alakasını canlı yakalamak istiyorsanız, alaka çekici olmalısınız. İşiniz, dostlarınız, sosyal yaşantınızda da en az ilişkinizdeki kadar istekli olmalısınız! Hobilerinizi yapmaya, ilişki esnasında da devam edin! Ondan ayrı da tasarılar yapabilmelisiniz! Sevgilinizin, tek hobiniz haline gelmesi yapılacak büyük bir yanılgıdır.

YAZAR BİLGİSİ