Erkekler nasıl pohpohlanır

05.11.2021
25
Erkekler nasıl pohpohlanır

Karşı türden hoş laflar ve övgüler dinlemek, yalnızca bayanlara özgü değil. Ne de olsa tatlı dil, yılanı deliğinden çıkarır. İşte ona beğenildiğini sezdirecek birkaç ipucu…

Nasihat mesele

Şehrin içindeki en kestirme yolları bulmak gibi bir mahareti varsa, bu mevzuda kesinlikle ona danışmalısınız. Buna bayılacak ve yolu tarif ederken neşeden dört köşe olacak. Öğreniyoruz, gerçeğinde erkekler en uzun yolları seçim edip kaybolmayı ve “kimseye sormadan” yolu bulmayı iş edinmişlerdir ama ara gizeme buna göz yummalısınız.

Tamir işlerini ona devredin

Vazgeçin akan boruyu kendisi tamir etsin. Sakın tesisatçıyı aramayın! ‘The Secrets Of Happy Families: Eight Keys to Building a Lifetime of Connection and Contentment’ kitabının yazarı Scott Haltzman, bu cins vaziyetlerde dışarıdan dayanak çağırmakta ısrar eden bayanların çok asap bozucu olduğunu söylüyor. Vazgeçin o uğraşsın ama tamamlaması için azıcık zaman tanıyın ki fazla oyalanmasın.

Çekemiyormuş gibi yapın

Erkekler ara gizeme çekemenmeyi beğenir. Bunu yaparken asla dır dır edip sıkıldırmamaya özen gösterin ama ona çekemediğini ve lüzum dinlediğini de sezdirin. Pişman olmayacaksınız!

Pohpohlama sanatı

Övgüler çok tesirlidir. Ona masajda, mutfakta ve her yerde çok iyi olduğunu bol bol andırdırın. Bu biçimde şevkini ikiye katlayacaksınız. Netlikle işe yarıyor!

Ailesine iyi davranın

Ailesine kibar, dostlarına sempatik görünmelisiniz. Ama bu her dakika çat kapı ziyarete gelebilirler anlamına gelmez. Aradaki çizgiyi çok iyi ayarlamalısınız. Sizi hoşlanmalı ve saygı dinlemeliler fakat fazla surat göz olursanız, bu sefer de sizi manipülasyona çalışabilirler.

YAZAR BİLGİSİ